Įkraunama...
Įkraunama...

8 mėnesių dienos meniu

QUOTE(DaG @ 2012 01 07, 19:57)
Vaisius valgo gerai, o jogurta rytoj bandysiu jau duoti.  4u.gif Kazin, kiek pirma karta galima?



Siandien pirma karta daviau jogurta, tai pats nebenorejo suvalges kokius 50 gr. O jau kaip raukesi is pradziu valgydamas, o po to noriai ziojosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DaG @ 2012 01 07, 19:57)
Vaisius valgo gerai, o jogurta rytoj bandysiu jau duoti.  4u.gif Kazin, kiek pirma karta galima?

Na mes pradejome nuo poros sauksteliu 4u.gif
Atsakyti
merginos, turiu klausima

as kosiu niekad netryniau su blenderiu. is pradziu per sieteli, o nuo 8 men su sakute, kaip ir skaiciau rekomendacijose. beja, su sakute trintas geriau valgo, nes labai prastai valgo vaikas koses. bet kaip jus mesa susmulkinate? as buvau sumalusi (ne per mesmale, o tokiu kaip buna kokteiliams plakti aparatu) ja ir uzsisaldziusi. bet isvirus galkute ir su sakute patrynus labai dideli gabalai gaunasi. tai ju puse mazoji isspjauna. cia turbut blogai padariau, kad ne per mesmale sumaliau?
Atsakyti
Ar kuri verdat jaucio liezuvi? Ar zalia uzsaldot malta ar isverdat visa sveika ir tada sumalat ir kukuliukais uzsaldot?
Mano sunaus hemoglobinas zemokas, sakau, gal gerai butu. Labai nevalgus, po 40-50ml suvalgo, pripazista tik MP, o jau 8 men.
Patarkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luzere: 09 sausio 2012 - 00:07
QUOTE(luzere @ 2012 01 09, 01:06)
Ar kuri verdat jaucio liezuvi? Ar zalia uzsaldot malta ar isverdat visa sveika ir tada sumalat ir kukuliukais uzsaldot?
Mano sunaus hemoglobinas zemokas, sakau, gal gerai butu. Labai nevalgus, po 40-50ml suvalgo, pripazista tik MP, o jau 8 men.
Patarkit 4u.gif



aš viriau vyresnėlei - tai virdavau žalią po mažą gabaliuką vietoj mėsos, po to kartu blenderiuodavau
Papildyta:
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 08, 22:29)
merginos, turiu klausima

as kosiu niekad netryniau su blenderiu. is pradziu per sieteli, o nuo 8 men su sakute, kaip ir skaiciau rekomendacijose. beja, su sakute trintas geriau valgo, nes labai prastai valgo vaikas koses. bet kaip jus mesa susmulkinate? as buvau sumalusi (ne per mesmale, o tokiu kaip buna kokteiliams plakti aparatu) ja ir uzsisaldziusi. bet isvirus galkute ir su sakute patrynus labai dideli gabalai gaunasi. tai ju puse mazoji isspjauna. cia turbut blogai padariau, kad ne per mesmale sumaliau?



aš susidėjus į šaldiklį maltą mėsą nedidukais vienos procijos kukuliukais
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 01 09, 10:52)
aš viriau vyresnėlei - tai virdavau žalią po mažą gabaliuką vietoj mėsos, po to kartu blenderiuodavau
Papildyta:
aš susidėjus į šaldiklį maltą mėsą nedidukais vienos procijos kukuliukais



As irgi žalią mėsą gabaliukais vienam kartui užšaldau, o tada verdu kas diena po tą gabaliuką ir su blenderiu susmulkinu.

Bandžiau šaldyt virtą, tai man pačiai tooookia neskani košė gavosi su virta šaldyta mėsa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 08, 21:29)
merginos, turiu klausima

as kosiu niekad netryniau su blenderiu. is pradziu per sieteli, o nuo 8 men su sakute, kaip ir skaiciau rekomendacijose. beja, su sakute trintas geriau valgo, nes labai prastai valgo vaikas koses. bet kaip jus mesa susmulkinate? as buvau sumalusi (ne per mesmale, o tokiu kaip buna kokteiliams plakti aparatu) ja ir uzsisaldziusi. bet isvirus galkute ir su sakute patrynus labai dideli gabalai gaunasi. tai ju puse mazoji isspjauna. cia turbut blogai padariau, kad ne per mesmale sumaliau?

A
Papildyta:
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 08, 21:29)
merginos, turiu klausima

as kosiu niekad netryniau su blenderiu. is pradziu per sieteli, o nuo 8 men su sakute, kaip ir skaiciau rekomendacijose. beja, su sakute trintas geriau valgo, nes labai prastai valgo vaikas koses. bet kaip jus mesa susmulkinate? as buvau sumalusi (ne per mesmale, o tokiu kaip buna kokteiliams plakti aparatu) ja ir uzsisaldziusi. bet isvirus galkute ir su sakute patrynus labai dideli gabalai gaunasi. tai ju puse mazoji isspjauna. cia turbut blogai padariau, kad ne per mesmale sumaliau?

As tai nusiperku keliu rusiu mesos (jautiena, versiena) tuomet padalinu porcijomis vienam virimui suvinioju i maistine plevele, kad nedziutu ir uzsaldau, thumbup.gif o kai reikia pakaitom mesa imu ir verdu thumbup.gif Isvirus smuliai supjaustau peiliu ir sudedu i sutrynta darzoviene thumbup.gif . Omesa kaitalioju, kad neatsibostu ta pati, nes sknis darzovienes nuo mesos rusies skiriasi thumbup.gif . Aisku pirkciau geriau nesaldyta, bet tokio kiekio 50 ar 100 g tikrai niekas parduos tai tenka kitaip suktis g.gif

Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 09, 00:29)
merginos, turiu klausima

as kosiu niekad netryniau su blenderiu. is pradziu per sieteli, o nuo 8 men su sakute, kaip ir skaiciau rekomendacijose. beja, su sakute trintas geriau valgo, nes labai prastai valgo vaikas koses. bet kaip jus mesa susmulkinate? as buvau sumalusi (ne per mesmale, o tokiu kaip buna kokteiliams plakti aparatu) ja ir uzsisaldziusi. bet isvirus galkute ir su sakute patrynus labai dideli gabalai gaunasi. tai ju puse mazoji isspjauna. cia turbut blogai padariau, kad ne per mesmale sumaliau?


As turiu uzsisaldziusi daug farso gabaliuku, kasdien po viena verdu ir smulkinu dar verdanti su mediniu saukstu. Padauzau gerai ir susismulkina biggrin.gif Apskritai atradau, kad labai patogu dar verdancia kose smulkinti su tuo saukstu, o kai ji isverda, tai jau sakute ar grustuvu "pribaigiu". Jauciu, su blenderiu maziau laiko uzimtu, bet labai nemegstu jo plauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 08, 21:29)
merginos, turiu klausima

as kosiu niekad netryniau su blenderiu. is pradziu per sieteli, o nuo 8 men su sakute, kaip ir skaiciau rekomendacijose. beja, su sakute trintas geriau valgo, nes labai prastai valgo vaikas koses. bet kaip jus mesa susmulkinate? as buvau sumalusi (ne per mesmale, o tokiu kaip buna kokteiliams plakti aparatu) ja ir uzsisaldziusi. bet isvirus galkute ir su sakute patrynus labai dideli gabalai gaunasi. tai ju puse mazoji isspjauna. cia turbut blogai padariau, kad ne per mesmale sumaliau?



O kodėl negalima su blenderiu? Dėl to, kad labai smulkiai padaro košę?
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš taip pat prisišaldau įvairios mėsytės gabaliukais ir kasdien verdu. o duodat kiekvieną dieną mėsą? Verdat tik tam dienos valgymui košę ar ir kitai dienai paliekat?
Darau su blenderiu, patogu ir greita thumbup.gif

Mūsų meniu
10 val.- mišinukas
12,30- mišinukas arba kruopų košė
15,30- daržovienė su mėsa+ arbatėlė ar sultys arba vanduo
18,30 mišinukas ir kruopų košė, sutrintas sausainis arba vaisiai
20,30- mišinukas, baranka pagraužti
23-mišinukas ir labanakt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GintarėV.: 09 sausio 2012 - 16:08
aš ir nesuprantu, kodėl negali trinti su blenderiu... gal praranda kokias nors vertinga medžiagas ar kažkas tokio.... kaip kad ir su metaline tarka negalima tarkuoti daržovių vaikučiams- reikia su plasmasine, nes ten gaunas kažkoia reakcija su metalu doh.gif tai aš net netarkuoju morkų, o pjaustau griežinukais...

o su blenderiu su mėsyte nėra problemų- dar peiliu supjaustau kiek smulkiau tą kukuliuką ir lengvai susitrina... nors šnd ir pamiršau supjaustyti, tai nelabai susitrynė, tada gnybau šaukšteliu po truputį

o matau jau duodat ir sausainiukus, branakytes... aš dar kažkaip neskubu su tais užkandžiais, nors jau turbūt galima, bet kad iš jų nelabai kas vertingo, tik skranduko užkišimas... geriau tą vietą pataupysim MP thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GintarėV. @ 2012 01 09, 16:55)
Sveikos smile.gif aš taip pat prisišaldau įvairios mėsytės gabaliukais ir kasdien verdu. o duodat kiekvieną dieną mėsą? Verdat tik tam dienos valgymui košę ar ir kitai dienai paliekat?
Darau su blenderiu, patogu ir greita  thumbup.gif

Mūsų meniu
10 val.- mišinukas
12,30- mišinukas arba kruopų košė
15,30- daržovienė su mėsa+ arbatėlė ar sultys arba vanduo
18,30 mišinukas ir kruopų košė, sutrintas sausainis arba vaisiai
20,30- mišinukas, baranka pagraužti
23-mišinukas ir labanakt


aš ir duodu kasdien mėsytę. kartais duodu ir antrą dieną tą pačią sriubytę, nes auginu pametinukes, tai ne visada spėju privirti. o dar juk dvi daržovienes duodu- vieną su mėsa, kita be. tai kartais, va pvz šnd ir vakare duosiu tą pačią sriubytę likusią nuo pietų tik jau bus be mėsytės. aišku ryt jau virsiu šviežią sriubytę.... ir nesakua, kad tiap darau kiekvieną kartą... tik retkarčiais, kai jau labai laiko stoka, nes dar ir mažė ,,rankinukė", dar vyresnėlė pratinas kaip tik prie puodo... ir vyresnėlė ,,suleliukėjo" - ,,noli košytės", tai kerta abi su sesute blenderiuotas košytes - tik apsižiūriu, kad per mažai priviriau doh.gif lotuliukas.gif nes visa diena vien košių virimas ir maitnimas gaunas, o dar ir MP reikia bent kelis kart per dieną pasiūlyti... vaisiams jau ne visuomet lieka laiko doh.gif o dar kai prasidės jogurtukai, varškytės.... tai tik ir tegaminsim ir tevalgysim kiaurą dieną lotuliukas.gif mamai jau nelabai yra kada ir pavalgyt doh.gif - mano pusryčiai būna vakare lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 09 sausio 2012 - 17:06