Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

Labas, mergaites!

Sulaukiau as savo Revlon pudrytes, atrodo ji stai taip:
user posted image
Spalvyte - Sand Beige, ant rankos atrodo taip:
user posted image
Kazkaip tamsesne foto atrodo g.gif Ant veiduko labai graziai pasidengia.

Mano pastebejimai: dengiasi lengvai, tik letokai susigeria, turiu paluketi keleta min... Spalva labai gerai atitaikiau, o taip bijojau thumbup.gif Nes norejau Buff spalvytes, bet dabar manau, jog ji butu per blyski man. Taip pat gerai maskuoja, nepalieka kaukes efekto, ilgai islieka.
Didziausias minusas, jog nera dozavimo pompytes, nes vis prasaunu su kiekiu...

Beje, o kuom jus dengiat pudryte? Specialia kempinele ar tiesiog pirstais? Nes man kempinele ja visa sugeria (gal del to, kad skytoka tokia).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menuliodukra: 20 vasario 2012 - 10:21
QUOTE(menuliodukra @ 2012 02 20, 11:20)
Beje, o kuom jus dengiat pudryte? Specialia kempinele ar tiesiog pirstais? Nes man kempinele ja visa sugeria (gal del to, kad skytoka tokia).

Aš tai pirštais. Bet ir su šepetėliu neblogai gaunasi. Kempinėlės niekada nenaudoju dėl to, kad daug sugeria pudros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 02 20, 10:11)
Aš tai pirštais. Bet ir su šepetėliu neblogai gaunasi. Kempinėlės niekada nenaudoju dėl to, kad daug sugeria pudros  rolleyes.gif


Kazkaip nebandziau su sepeteliu, reiks isbandyti smile.gif O koki naudojat, gal pvz turit?
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 02 20, 13:37)
Kazkaip nebandziau su sepeteliu, reiks isbandyti smile.gif  O koki naudojat, gal pvz turit?

Šį:
user posted image
ELF Stipple brush
Internete daug kas jį peikia, nes rašo, kad netinka kreminei pudrai tepti. Bet man patinka thumbup.gif Savo darbą atlieka puikiai, puikiai paskirsto pudrą ant veido. Nors galutinis efektas man toks pat kaip tepant pirštais, todėl dažniausiai jo nenaudoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 18, 21:10)
Niekada nebuciau pagalvojus, kad toki pigu "branda" kaip Revlon galetu padirbineti. ax.gif

netikiu ir aš schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 02 20, 10:20)
Labas, mergaites!


Beje, o kuom jus dengiat pudryte? Specialia kempinele ar tiesiog pirstais? Nes man kempinele ja visa sugeria (gal del to, kad skytoka tokia).



Smagu, kad patiko. 4u.gif As tepu tik pirstais.
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 02 17, 14:18)
user posted image

Skystoka, lengvai tepasi, maskuoja vidutiniškai. Veidas toks sveikas atrodo, gyvas. Tik kaip ir Revlon ColorStay, labai nepatogu, kad nėra dozatoriaus.

ir aš užsisakiau, laukiu pareinant pasiemiau 10 ir 20nr, tikiuosi kuris nors tikrai tiks ax.gif labai jau patiko atsiliepimai apie ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 02 20, 14:08)
ir aš užsisakiau, laukiu pareinant pasiemiau 10 ir 20nr, tikiuosi kuris nors tikrai tiks ax.gif labai jau patiko atsiliepimai apie ją smile.gif


As irgi mastau apie ja. blush2.gif is kokio psl siuntete uzsakyma ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 02 20, 13:08)
Smagu, kad patiko. 4u.gif As tepu tik pirstais.


Jusu visu atsiliepimu deka ir uzsisakiau - likau tikrai patenkinta. Aciu jums 4u.gif

O del pudros paskirstymo pirstais, tai mane baisiai nervina, kad pudra tarp pirstu pasisklaido g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menuliodukra: 20 vasario 2012 - 14:50
sausai ar misriai odai rekomenduoju PUPA kremine pudra man tiko ideliai.maskuoja vidutiniskai bet man to uztenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2012 02 20, 16:18)
sausai ar misriai odai rekomenduoju PUPA kremine pudra man tiko ideliai.maskuoja vidutiniskai bet man to uztenka mirksiukas.gif

PUPA ne vieną pudrą turi smile.gif , rašykit pavadinimus..
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 02 20, 10:20)
Labas, mergaites!

Beje, o kuom jus dengiat pudryte? Specialia kempinele ar tiesiog pirstais? Nes man kempinele ja visa sugeria (gal del to, kad skytoka tokia).


As dazniausiai tepu sepeteliu, kartais pirstais smile.gif
Atsakyti