Įkraunama...
Įkraunama...

TARYBINIAI eglės žaisliukai

Čia yra vaikinukas kuris parduoda senovinę eglutę su žaisliukais, gal matėt jau, gal domina kurią?
http://www.oldtimers...3...&start=1140
Atsakyti
Aš rišiu žaisliukų pirkimą internetu, kiek rasiu (2-3 žaisliukus per sezoną), tiek užteks, nes dabar gaunasi taip, kad atsiunčia nuotraukas, paprašai kainų ir pasirodo žaisliukų jau nė kvapo biggrin.gif Tiek to apsieisiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2012 01 04, 00:19)
Aš rišiu žaisliukų pirkimą internetu, kiek rasiu (2-3 žaisliukus per sezoną), tiek užteks, nes dabar gaunasi taip, kad atsiunčia nuotraukas, paprašai kainų ir pasirodo žaisliukų jau nė kvapo  biggrin.gif  Tiek to apsieisiu  doh.gif  biggrin.gif


O man buvo pazadejus i manodrabuziai.lt ten viena devynis gyvunelius pasiule, jau susitarem, jau cia dziaugiuosi neispasakytai, ji sako: jau viskas pardaviau vilnietei, ai norejau i rankas paduoti. Tai taip sunervino...
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 01 04, 01:29)
O man buvo pazadejus i manodrabuziai.lt  ten viena devynis gyvunelius pasiule, jau susitarem, jau cia dziaugiuosi neispasakytai, ji sako: jau viskas pardaviau vilnietei, ai norejau i rankas paduoti. Tai taip sunervino...


isivaizduoju doh.gif
p.s. tikrai ne as buvau pirkeja lotuliukas.gif
Atsakyti
Dabar jau nebepykstu, galit pasirodyti kuri nupirkot, gi visos norim, labai suprantu smile.gif
Atsakyti
Na stai ir 2012 smile.gif
Sveikinimai visoms!

Ziogeli - PASAKISKI zaisliukai, sveikinu!

As siais metais pasivi... verysad.gif Gal nuotaika ne ta... gal sniego trukumas kaltas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 01 04, 00:29)
O man buvo pazadejus i manodrabuziai.lt  ten viena devynis gyvunelius pasiule, jau susitarem, jau cia dziaugiuosi neispasakytai, ji sako: jau viskas pardaviau vilnietei, ai norejau i rankas paduoti. Tai taip sunervino...


Ir ne aš schmoll.gif
o kokie buvo, seni kokie nors ?
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2012 01 04, 18:04)
Ir ne aš  schmoll.gif
o kokie buvo, seni kokie nors ?


Aga smile.gif Seni tokie devyni grazus gyvuneliai manau apie 1970 m. visi pakabinami, ir tarp ju snieguole ir senelis saltis... Tiksliai zinau, kad buvau pirma, nes i az pasiule, bet paskui atsirado vilniete...
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 01 04, 22:31)
Aga  smile.gif  Seni tokie devyni grazus gyvuneliai manau apie 1970 m. visi pakabinami, ir tarp ju snieguole ir senelis saltis... Tiksliai zinau, kad buvau pirma, nes i az pasiule, bet paskui atsirado vilniete...

oi dieve, būčiau vietoj pasiutus jei šitaip būtų nutikę lotuliukas.gif kaip norėčiau snieguolės wub.gif jau įsivaizduoju kaip norėčiau susirasti ir iš nagų išplėšti, juokauju, aišku...


Papildyta:
QUOTE(salutvera @ 2012 01 04, 00:19)
Aš rišiu žaisliukų pirkimą internetu, kiek rasiu (2-3 žaisliukus per sezoną), tiek užteks, nes dabar gaunasi taip, kad atsiunčia nuotraukas, paprašai kainų ir pasirodo žaisliukų jau nė kvapo  biggrin.gif  Tiek to apsieisiu  doh.gif  biggrin.gif


aš tai jau irgi pati nebeieškau, bet kai kada pasiūlo, nes gi visur prisiskelbus buvau kad ieškau, tik jau nebeperku visos krūvos kad ir pigiau, geriau brangiau ir tik tuos kurių reikia.
o dabar tai jau noriu tik snieguolės, senio šalčio ir tų prisegamų paukštuku su uodegytėm, bet jei negausiu šiaip tai sakiau ir per ebay kelis nusipirksiu ir užteks... Visų neišpirksi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 05 sausio 2012 - 08:39
QUOTE(ziogelis2003 @ 2012 01 05, 09:39)
Papildyta:
aš tai jau irgi pati  nebeieškau, bet kai kada pasiūlo, nes gi visur prisiskelbus buvau kad ieškau,  tik jau nebeperku visos krūvos kad ir pigiau, geriau brangiau ir tik tuos kurių reikia.
o dabar tai jau noriu tik snieguolės, senio šalčio ir tų prisegamų  paukštuku su  uodegytėm, bet jei negausiu šiaip tai sakiau ir per ebay kelis nusipirksiu ir užteks... Visų neišpirksi doh.gif


drinks_cheers.gif Aš taip pat pagalvojau, kad reikėtų per e-bay pirkti. Aišku ten žyyyyymiai brangiau, bet per sezoną nusipirksiu 1-2 žaisliukus ir kaip tik tokių, kokių noriu. Ir nervų mažiau bus smile.gif
Atsakyti
Šiandien pirkau, beveik visi patiko. Bet pažiūrėjau Norfoj, ir pamynusi visus savo nusistatymus, kad gražiausi man tik seni žaisliukai, nusipirkau su 70 proc. nuolaida dar ir naujų laikų figūrėlių, ir beždžionėlę ir laivą, žmogeliuką, angeliukų, švyturį, liūtą. Kainavę po 4,49 už vieną, mokėjau po 1,35.
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 06 sausio 2012 - 18:06
Va ir iš Norfos

user posted image

Atsakyti