Įkraunama...
Įkraunama...

"Skanaus gyvenimo" sekėjos, 2 tema

QUOTE(GITALE @ 2012 01 20, 11:05)
nu o kur recepta tu MINUTELE picu rasti , blog-e nera parasyta recepto, tik foto? gal kas parasytu ji, aciu

Tai, kad yra receptas ax.gif 4u.gif http://skanusgyvenim...s-minutele.html
Atsakyti
Siandien ant musu stalo garavo Ules guliasas ir bulviu kose. Jau dariau ji n-taji karta. Skanu, tikrai labai skanu! thumbup.gif Pagal kitus receptus jau net ir nedarau, nes ypac MB jis labai patinka! bigsmile.gif
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Jo, guliašas tobulas, pas mus jis irgi dažnas patiekalas. Bet dariau ir tą su grikiais, irgi labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2012 01 21, 17:10)
Siandien ant musu stalo garavo Ules guliasas ir bulviu kose. Jau dariau ji n-taji karta. Skanu, tikrai labai skanu! thumbup.gif Pagal kitus receptus jau net ir nedarau, nes ypac MB jis labai patinka! bigsmile.gif
Aciu! 4u.gif

As zemaiciu blynus tik pagal Ule kepu.Kitu receptu net ir neieskau.Man idealus Ules biggrin.gif
Atsakyti
o man žemaičiai Ulės nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(pupsikėlis @ 2012 01 23, 08:27)
o man žemaičiai Ulės nepatinka.

Kodel? g.gif
Atsakyti
Nu man tai tie zemaiciai tiesiog tobuli thumbup.gif Ilagai ieskojau gero recepto zemaiciams,bet vis nerasdavau,o kai aptikau Ules bloga tai kitokiu niekada turbut nebedarysiu.Viskas ten pas ja paprasta ir laabai skanu thumbup.gif Jungiuosi ir as i Ules gerbeju buri 4u.gif
Atsakyti
Varškės apkepui su kondensuotu pienu 10 balų good.gif
Tik aš kepiau iš pusės normos ir užsigalvojusi supyliau visą bankę kondensuoto pieno lotuliukas.gif (manų dėjau 4 šaukštus) Vieną valgyti saldokas buvo, bet kadangi kirtom su rūgštokom trintom braškėm, tai viskas labai gerai susibalansavo.
Ištikrųjų tai tokį lengvai būčiau galėjusi ir svečiui kaip pyragą patiekti ok.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2012 02 01, 14:17)
Ištikrųjų tai tokį lengvai būčiau galėjusi ir svečiui kaip pyragą patiekti  ok.gif

as vaisinau vieno restorano savininka, ir paciai drasu buvo ir jam labai patiko biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2012 02 01, 14:17)
Varškės apkepui su kondensuotu pienu 10 balų good.gif
Tik aš kepiau iš pusės normos ir užsigalvojusi supyliau visą bankę kondensuoto pieno  lotuliukas.gif (manų dėjau 4 šaukštus) Vieną valgyti saldokas buvo, bet kadangi kirtom su rūgštokom trintom braškėm, tai viskas labai gerai susibalansavo.
Ištikrųjų tai tokį lengvai būčiau galėjusi ir svečiui kaip pyragą patiekti  ok.gif

Mano namiskiams patiko,o man paciai gerookai per saldu buvo blush2.gif .Jeigu vel kepciau-mazinciau kondensuoto pieno kieki ax.gif
Atsakyti
tinginių cepelinai pagaminti ir suėsti, puikus skonis 4u.gif
Atsakyti
Tinginių cepekus ir mes jau suvalgėm-buvo tikrai labai skanu. Tik pastebėjimas-man gavosi mažesnis skaičius cepelinų nei nurodyta (jie tikrai nebuvo dideli) 4u.gif
Atsakyti