Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Labas 4u.gif

Kokios nuotraukos grazios bigsmile.gif kaip patiko mergina su avietem bigsmile.gif taip noretusi tu avieziu dabar biggrin.gif

Issiunciau ir as siandien nuotrauka mainams, tykiuosi iki KAledu gaus mano adresatas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 12 15, 20:28)
Perkeliu žaidimo pasiūlymą iš senos temos
"Vat dar pamąsčiau, gal norėtumėt kitą žaidimą sužaisti. Be įsipareigojimų, be sąrašų. Tiesiog, sumąstot ir įkeliat.
Tema "Palinkėjimai". Geriau būtų, kad be parašytų žodžių išsiverstume. Jei linkim laimės, tai įkeliam foto, kurioje spindi laimė, jei sveikatos, kad tai atsispindėtų ir t.t"

Na, jei be įspraigojimų tik, nes dar paisirašiau aniems žaidimams ir nieko nepadariau blush2.gif doh.gif
QUOTE(S.B.M. @ 2011 12 16, 06:52)
Kadedos vis arciau ir arciau wink.gif Jau 16diena ir iki kaledu liko labai labai nedaug....

kokie fainuoliai tie vaikiukai-smagi foto
QUOTE(GiedreB @ 2011 12 16, 07:46)
Susipažinimui aš irgi  įkeliu Kalėdinės nuotaikos  smile.gif

Malonu susipažint, gali bandyti atlikinėt namų darbus 4u.gif
QUOTE(mamagute @ 2011 12 16, 09:20)
Radau neseniai fotkintą foto, tinkamą žaidimui "palinkėjimai"(mano galva)

Faina, emocija jaučias
QUOTE(Egzo @ 2011 12 16, 09:54)
Linkejimas  biggrin.gif
Malonaus šaltuko ...

ir šita patinka

ai, nenoriu aš paskutiniu metu nieko kritikuot-tik grožėtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dosa: 16 gruodžio 2011 - 12:49
Sveikos, gal galit parekomenduot kokią nemokamą programėlę, kad RAW failus atidarytų. Turiu kelias nedideles nuotraukų koregavimo programytes (picasa, XnView, paint.net ir dar kelias), bet nei viena neatidaro RAW failų, arba atidarius iškart iškraipo spalvas (nublukina nuotraukas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilguna: 16 gruodžio 2011 - 14:43
QUOTE(virdzzinija @ 2011 12 15, 23:45)
Pandre labai patiko spalvota  ax.gif  na ir jb graziai ziurisi  bigsmile.gif

as pradejau atostogut tikiuos ir kadru geru pamedziosiu  bigsmile.gif  blush2.gif

archyvine foto zaidimui - why not. bet mane atbaide zole. juk zaidimas tai kaledinis. tai mano akimis netiko.

bet sekantis Dalyjos variantas man baaaisiai patiko, as apskritai labai megstu naktinio miesto fotkes, o ir cia grazhiai kaledine nuotaika atsispindi, faina, kad be niego, neiprastai taip.
QUOTE(Kikirike @ 2011 12 15, 22:49)
nu žodžiu citavau citavau ir viskas dingo nes pasibaigė tema  doh.gif

matant, kad tema i pabaiga, kodel nenukopijavus teksto, just in case? wink.gif as visada taip padarau ir niekada nerashau veltui. try.
QUOTE(Jurzole @ 2011 12 16, 01:04)
Visi aplinkui laukia Kaledu, o as - pavasario... smile.gif

same here.. ax.gif

as nors nezaidziu, prisijungiu su Kaledine biggrin.gif kazhkas ish sausainiu serijos hahaha

nepatenkintas zuikis
user posted image



o cia zaidimui, palinkeciau meiles, tik meiles. daug daug meiles.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Palinkejimui ateinantiems metams!
Zodziai nebutini,bet...Bukit sveiki...

user posted image


o jei nutinka ka nors blogo, bukit optimistai biggrin.gif Sia idedu trumpam blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 16 gruodžio 2011 - 15:21
QUOTE(S.B.M. @ 2011 12 16, 09:52)
Kadedos vis arciau ir arciau wink.gif Jau 16diena ir iki kaledu liko labai labai nedaug....

O as eiliu nemokedama rasyti, tiesiog palinkesiu, kad sventine dvasia, ir dziaugsmas visu Jusu namus ir sirdis aplankytu kuo greiciau wink.gif

thumbup.gif

Maggie,žinok nukopinu,bet kai vienu metu darau milijonas darbų,daug ką kopijuoju nu tai ir pasimeta viskas doh.gif blush2.gif Patiko kitoks pateikimas žaisliukų 4u.gif

Egzo - super 4u.gif
Atsakyti
gi dar noriu pasigirti, kad siandien parvaziuoja mano kaledine dovanele!!!
Mamya!!!!!!!!!Jeeej!As jau nebesitikejau, jau pamirsusi buvau sia savo uzgaida, nes su SB nutareme, kad kol kas nepirksim...ale va, tuoj gris MB su ja....Bet...Sake neduos i rankas paimti kol neisaus Kaledu rytas.....Oj, toks jausmas, kad sudziusiu is nekantrumo...jau nepamenu kada taip nekantravau ir visa spirgejau del dovanu...del Kaledu...turbut vaikysteje toks drebulys ju laukiant budavo, jog atrodo, imk ir atrask ja iki Kaledu, pasidziaugimui blush2.gif

Tai dabar griunu su klausimais placiajuosciu blush2.gif Kokia juosta pradziai pasirinkti?Apie mediuym formato juostas neturiu ne zalio supratimo, maciau ju eBay ne syki ir ne du, bet kokia patartumete pradziai(nebrangia-pasimokinimui)
Ir dar vienas klausimukas mergaitems fotografuojancioms i juosta ir skenuojancioms...ieskojau ir googlej ir ne tik informacijos, bet nesekmingai(gal nemoku ivesti paieskoje tinkamai)..kaip isgauti nuotraukos krastuose perforacijas juodas? Na, mane, asmeniskai veza G.Dainelytes nuotraukos ir ypac tos perforacijos? Ar tai tik placiajuosciu triukas, ar grynai skenavimo kazkoks mistinis triukas g.gif ar is vis cia atsitiktinumas, kaip kai kuriuose mano Zenito kadruose, islenda koks kreivas sleiva pajuodyjes krasciukas..o man taip grazu, taip grazuuuu...kad negaliu lotuliukas.gif bet ne remeliai, o tokie spec kreivi, lyg aptrupeje, lug apgrauzti..nu mmmm....Gal kas zinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2011 12 16, 15:30)
,

Tai dabar griunu su klausimais placiajuosciu blush2.gif  Kokia juosta pradziai pasirinkti?Apie mediuym formato juostas neturiu ne zalio supratimo, maciau ju eBay ne syki ir ne du, bet kokia patartumete pradziai(nebrangia-pasimokinimui)
Ir dar vienas klausimukas mergaitems fotografuojancioms i juosta ir skenuojancioms...ieskojau ir googlej ir ne tik informacijos, bet nesekmingai(gal nemoku ivesti paieskoje tinkamai)..kaip isgauti nuotraukos krastuose perforacijas juodas? Na, mane, asmeniskai veza G.Dainelytes nuotraukos ir ypac tos perforacijos? Ar tai tik placiajuosciu triukas, ar grynai skenavimo kazkoks mistinis triukas g.gif ar is vis cia atsitiktinumas, kaip kai kuriuose mano Zenito kadruose, islenda koks kreivas sleiva pajuodyjes krasciukas..o man taip grazu, taip grazuuuu...kad negaliu lotuliukas.gif bet ne remeliai, o tokie spec kreivi, lyg aptrupeje, lug apgrauzti..nu mmmm....Gal kas zinot? blush2.gif


pradėk nuo bet kokios spalvotos, pigiausios smile.gif

o dėl perforacijų, tai juostą be įdeklo tiesiai ant stiklo reikia dėt ir nusiskanuosi wink.gif
Atsakyti
pandre, kaip faina. Tavo vyras šaunuolis koks bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena,
As noriu paprasyti Jusu pagalbos. Visada labai megau fotografuoti, taciau visada buvau fotografe is serijos, ka matau ta ir pyskinu. Kazkaip noretusi pasigilinti i fotografija, bet nezinau nuo ko pradeti. Esu visai zalia! Bandau padaryti Jusu pirma nbamu darba, fotusavima i viena is triju objektu, bet ne velnio nepavyko. Visas vaizdas ryskus ir tiek. O daug kur skaitydama literatura pasimetu, nes nieko nezinau apie diafragma, ISO ir kt zodzius. Gal kas gali patarti nuo ko pradeti. Kokia literatura ieskoti visiskiem naujokam ir pan.?
Labai prasau padekit man, jei kas galite
Atsakyti
QUOTE(Rima0531 @ 2011 12 16, 18:35)
Laba diena,
As noriu paprasyti Jusu pagalbos. Visada labai megau fotografuoti, taciau visada buvau fotografe is serijos, ka matau ta ir pyskinu. Kazkaip noretusi pasigilinti i fotografija, bet nezinau nuo ko pradeti. Esu visai zalia! Bandau padaryti Jusu pirma nbamu darba, fotusavima i viena is triju objektu, bet ne velnio nepavyko. Visas vaizdas ryskus ir tiek. O daug kur skaitydama literatura pasimetu, nes nieko nezinau apie diafragma, ISO ir kt zodzius. Gal kas gali patarti nuo ko pradeti. Kokia literatura ieskoti visiskiem naujokam ir pan.?
Labai prasau padekit man, jei kas galite

Siulau pradeti nuo fotoaparato instruktazo 4u.gif Jei pirma karta skaitant ne viska suprasi, skaityk dar.
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2011 12 16, 16:41)
Siulau pradeti nuo fotoaparato instruktazo 4u.gif Jei pirma karta skaitant ne viska suprasi, skaityk dar.

o jis dar ir anglu kalba doh.gif Manau, kad del to ne viska ir suprantu. Gal kas nors netycia turit CANON 550D instrukcija lietuviu kalba ir isviso ar tokia yra?
Atsakyti