Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus

Labas rytas,atnešu ir aš savo šventinį,snikersas.Papuošimo idėja iš interneto,tik tas gyvūnas šalia senelio,man labiau panašus į voverę su ragais,o ne į briedį,kaip turėjo būti doh.gif
user posted image
Atsakyti
kokie pirtaia geruliai! bigsmile.gif ypac tas issiziojes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2011 12 16, 09:52)
Labas rytas,atnešu ir aš savo šventinį,snikersas.Papuošimo idėja iš interneto,tik tas gyvūnas šalia senelio,man labiau panašus į voverę su ragais,o ne į briedį,kaip turėjo būti 

bet su nuotaika užtat.
Atsakyti
QUOTE(sweetsosweet @ 2011 12 15, 14:12)
as irgi paprastus siaudelius naudoju.kai supjaustau virsutini tortuka,paprasciausiai istraukiu siaudukus ir sudedu i lekstute.kai pirma karta paklause kas cia,tai paaiskinau kad kadangi tortas minkstas,taip turi buti,ju reikia kad nesusmigtu vienas aukstas i kita.ir uzsakymui kai darau tai pasakau kad yra jie ismeigti.paaiskinu kas kaip ir niekas nieko pries mirksiukas.gif man asmeniskai net paprasciau atrodo su siaudukais negu su iesmukais.juos negviau istraukti mirksiukas.gif

dėkui jums ir Olestai, kad apšvietėt mane kas čia kaip 4u.gif Dabar jau viskas aišku smile.gif Tik jei dedamas kartoninis padėkliukas, tai kaip jis nepermirksta nuo torto? Turbūt jis kažkuo dengtas, specialus?
Aš planuoju kaip ir siūlo Olesta daryti be šiaudelių ir dėti kietesnį tortą į I aukštą, kad laikytų gerai, bet man tiesiog buvo įdomu tų pagaliukų funkcija kai video pamačiau.
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2011 12 16, 06:56)


tie tortai kuriuos matete internete ir apskritai tie kur daro uzsieny,nera dregni kaip musiskiai,jie nera laistomi.del to ir nesudreksta niekas mirksiukas.gif jei as deciau tai apvyniociau maistine plevele bent jau,kad neististu biggrin.gif
o del torto sunkumo tai yra net taisykle,kad sunkiausias/tvirciausias tortas eina i apacia ir eiles tvarka kilama i virsu smile.gif nors as kuria diena galvojau,jei kiekviena auksta skirsiu padekliuku ir siaudeliais,tai koks skirtumas tada kas apatiniam kas virsutiniam g.gif taigi jie bus sutvirtinti ir niekas niekur neturetu susmukti smile.gif zinau kad taisykles yra taisykles (nors jos ir sukurtos tam kad galetum lauzyt lotuliukas.gif ) biggrin.gif as tik siaip garsiai galvoju mirksiukas.gif
Atsakyti
olesta,adrija,nuostabus tortai....
Vaidosse,super...linksmas toks torciukas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 12 16, 10:32)
kokie pirtaia geruliai!  bigsmile.gif  ypac tas issiziojes  biggrin.gif

jetus,nu negaliu as be klaidu doh.gif PIRATAI geruliai,turejau omenyje smile.gif
Atsakyti
Olesta, @adrij@, Vaidosee tortukai wub.gif

aš kol kas rodausi iš aisingo darytus kalėdinius burbulus smile.gif Dar vis dekoracijas ruošiu Kalėdiniams tortukams smile.gif

user posted image
Atsakyti
Man tai pelės uodega,ta kur stovi prie pinigų maišo,kaip tikra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 12 16, 12:41)
Olesta,  @adrij@, Vaidosee tortukai  wub.gif

aš kol kas rodausi iš aisingo darytus kalėdinius burbulus smile.gif Dar vis dekoracijas ruošiu Kalėdiniams tortukams smile.gif

user posted image

Sveika,cia tikriausia ant kazkio pagrindo sukai burbulus,sokoladinius as ant ledo burbulu darau ax.gif
Atsakyti
Adrijos kaip visada tiesiog stebuklingai grazus torciukai wub.gif
Vaidose l mielas sventiskas tortukas wink.gif

O stai cia mano juodasis miskas, pastilazas, aisingas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Laurytė* @ 2011 12 16, 12:57)
Sveika,cia tikriausia ant kazkio pagrindo sukai burbulus,sokoladinius as ant ledo burbulu darau ax.gif

Čia dariau ant mažų balionų, patepiau juos aliejumi, bijojau kad prilips kitaip ir paskui atsargiai susprogdinau balionus ir išėmiau juos smile.gif
Bet patiko mintis su ledo burbulais. Galvojau daryti iš šokolado, bet ant baliono turbūt jis nubėgs, bus negražu, o galit plačiau papasakot kaip tai darot? Kaip tuos burbulus iš ledo pasidaryt? Ta prasme forma burbulo.. g.gif
Atsakyti