QUOTE(bartukas @ 2012 01 16, 15:59)
na labradoriukui tai labiausiai patiktu kad apsilankytumete skerdykloje
,o jeigu rimtai tai kas pirkot ir kur ieskoti sunu maistas buna po 10 kg maisuose ,kokia jo kaina ,rytoj istorinis momentas vykstu ir as pas kaimynus 


mes pirkom po 10kg bet paprasta,nes eda viska,tai lidl po 21,99 ir dar yra po 24,99zl
o jei norit turgei maciau mazom dezutem 4,30zl
