Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Sveikos.Gal kas turite atsiliepimu apie ofisini dantu balinima? Ar tikrai pabala dantukai?
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2015 02 12, 09:28)
Sugalvojau pasibalinti dantis, niekada to nesu dariusi. Galvoju apie šias juosteles, tik nežinau ar čia kaina gera. Įdomu kokia ir iš kur perkate. http://www.amazon.co...8NV9CQYH3MBD2PD



Esu naudojusi Crest 3D Whitestrips proffessional effects. Rezultatas puikus liko ir po metų laiko, tik galėjau pasirinkti juosteles su mažesniu nei 10% vandenilio peroksido, nes dantys buvo jautrūs. Mokėjau prieš metus 130 lt. Pirkau Kaune iš vienos moters, susisiekti galite: gintare0505@yahoo.com Labai maloni moteris / mergina. Viską paaiškino, patarė ir siunčia į visus miestus esant reikalui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiku @ 2015 03 10, 14:31)
Esu naudojusi Crest 3D Whitestrips proffessional effects. Rezultatas puikus liko ir po metų laiko, tik galėjau pasirinkti juosteles su mažesniu nei 10% vandenilio peroksido, nes dantys buvo jautrūs. Mokėjau prieš metus 130 lt. Pirkau Kaune iš vienos moters, susisiekti galite: gintare0505@yahoo.com Labai maloni moteris / mergina. Viską paaiškino, patarė ir siunčia į visus miestus esant reikalui.  smile.gif


O as naudojau crest supreme juosteles, pacias stipriausias- 14% peroksido. Sunaudojau apie 25 pakelius, dantukai pabalo tik vienu tonu, labai liudna verysad.gif
Atsakyti
As namuose naudoju opalescence geli ir silikonines kapas, kazkur 2 kartus per metus. Tikrai pabala dantys, aplinkiniai pastebi thumbup.gif Nors kam norisi "balto popieriaus lapo" efekto, tai gal netiks...mano dantys tikrai pabala, bet atrodo naturaliai.
Atsakyti
QUOTE(Extra_Dee @ 2015 03 12, 00:50)
As namuose naudoju opalescence geli ir silikonines kapas, kazkur 2 kartus per metus. Tikrai pabala dantys, aplinkiniai pastebi  thumbup.gif Nors kam norisi "balto popieriaus lapo" efekto, tai gal netiks...mano dantys tikrai pabala, bet atrodo naturaliai.

Kur pirkote priemones?
Atsakyti
Sveikos. Ar yra dariusiu Air-Flow dantu valyma (oras, vanduo ir danties emali atsatancios medziagos)? Rezultatai nuotraukose labai viliojantys - nuvalo visas demeles ir dantukai pabala keliais tonais g.gif Idomu ar realiai rezultatai labai geri g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 03 13, 19:25)
Sveikos. Ar yra dariusiu Air-Flow dantu valyma (oras, vanduo ir danties emali atsatancios medziagos)? Rezultatai nuotraukose labai viliojantys - nuvalo visas demeles ir dantukai pabala keliais tonais g.gif Idomu ar realiai rezultatai labai geri g.gif


Tai cia elementari burnos higienos procedura g.gif
Kad keliais tonais (ar nors puse) dantys pabaltu to nepastebejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2015 03 13, 22:01)
Tai cia elementari burnos higienos procedura  g.gif
Kad keliais tonais (ar nors puse) dantys pabaltu to nepastebejau  lotuliukas.gif

AirFlow Jetwash Polish Treatment taip, burnos higiena. Bet jos metu nenaudojamas papildomai ultragarsinis skalpelis. Tiesiog nauja metodika burnos higienos be dikomforto, be skausmo ir pan. Ziurejau video, nuotraukas - dantys baltesni buvo po tokios proceduros.
As po paprastos (kur su ultragarsiniu skalpeliu buvo atliekama) proceduros nemaciau dantu spalvos pasikeitimo taip.
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 03 13, 20:25)
Sveikos. Ar yra dariusiu Air-Flow dantu valyma (oras, vanduo ir danties emali atsatancios medziagos)? Rezultatai nuotraukose labai viliojantys - nuvalo visas demeles ir dantukai pabala keliais tonais g.gif Idomu ar realiai rezultatai labai geri g.gif


Esu dariusis air-flow dantų valymą su soda, kažkiek pabaltėjo dantys, bet tikrai minimaliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2015 03 29, 14:16)
Esu dariusis air-flow dantų valymą su soda, kažkiek pabaltėjo dantys, bet tikrai minimaliai  4u.gif


As taip pat toki darausi, bet jokio balinimo nepastebejau, man dantu net stipriausios crest juosteles nebalina, ka jau kalbet, kad nuo higienos baltu doh.gif
Atsakyti
Svarbiai gyvenimo šventei noriu šviesesnės šypsenos smile.gif Ką rekomenduojate Šiauliuose? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kur perkat Opalescence svirkstus? ebay? patikima? biggrin.gif
Atsakyti