Įkraunama...
Įkraunama...

Užteko suprasti, kad pati sau kenkiau (tęsinys)

Manau tikrai visos draugiskai priims smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiukas86 @ 2012 01 02, 11:41)
Dekui smile.gif
ax.gif
Na valgau tai sveikiau, ir nebevalgau kavinese, tik namie gaminu, siaip gaminimas man dabar vienas didziausiu hobiu smile.gif maziau valgau visokiu "bulku", nors jei zusinorim issikepam ir milziniska pica ir bandeliu, bet viskas daroma su saiku. Taip pat valgau kiek imanoma vienodesniu laiku. t.y. mano pietus buna 12.30-13 val. kadangi dirbu darba toki, kad is jo pareinu tik 21.30 ir negaliu as neiko nebesuvalgyt, tai valgau sriubos lekste. Neturiu as to stebuklingo recepto. viskas daroma su saiku smile.gif
Papildyta:
Beja, Taure, neuzpyk, kad cia kaip is giedro dangaus isiverziau  ax.gif


tai zinoma, svarbiausia yra saikas, mokejimas laiku sustoti, atrodo taip parasta, bet ne visada pavyksta.. ax.gif o gal gali konkreciau, koks tavo maitinimosi rezimas? tu kaip ir taure valgai tris kartus dienoje? ka daugmaz? vistiek kazkoki rezima turi? as tai nuo vakar uzsirasiau i sporto kluba, tai siandien susitikimas su trenere, pasvers ismatuos ir sudarys programa thumbup.gif man sportas patinka, o savijauta kokia po sporto thumbup.gif nu bet niekaip nesusitvarkau su maistu... kad ji kur velnias doh.gif nu bet nenuleidziu ranku, vistiek man pavyks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedre1658 @ 2012 01 02, 17:52)
Noreciau ir as prisijungti prie jusu mergaites smile.gif  blush2.gif



Labukelis mirksiukas.gif prasom prasom, kuo daugiau tuo smagiau mirksiukas.gif idomu kur taure prapuolus? kaip ji laikosi?
Atsakyti
rasssyte, mityba - tai visko pagrindas, o sportas tik padeda sustangrinti kūną, suteikia tonusą ir norimas formas mirksiukas.gif


Raganiukas86, puikiai atrodai thumbup.gif akivaizdūs rezultatai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras smile.gif

Saip nepasakyciau kad as labai teisingai valgau, tiesiog nelabai kitaip ir gaunasi, blogiausia kad pusryciu nevalgau tik kavos puodeli isgeriu smile.gif taigi mano valgymas prasideda nuo 12-13 val. tada buna koks nors plovas, kiausiniene, tuno salotos ar pan (jei darbe) jei namie tada jau rimciau ir kepsnys gali but ir koks troskinys, ar dar kas. Po to buna aie 17-18 val, kokios varskes, ar vaisiu ar dar koks nelabai rimtas valgis. O vakariene mano buna po 21 val. kada pareinu is darbo, dazniausiai tai buna SRIUBA as vien jas galeciau valgyti biggrin.gif arba kazkas kas like nuo pietu, jei koks pasisedejimas su draugais tada kokie uzkandukai smile.gif siaip nu nera kad save kankinciau vien salotos lapais. buna visko ir pietum cepelinas, ar plokstainis, o buna ir tik keli kasniai salotu. Cia priklauso nuo dienos ritmo, kiek darbo turiu ir pan.
Atsakyti
Raganiukas86, matai kaip, na aš jau nebegaliu į jokius cepelinus žiūrėti... unsure.gif tiesiog jaučiu, kad kardinaliai pasikeitęs skonis mastau.gif bet dėl to visai nesisieloju, man tai priešingai - net labai patinka thumbup.gif taip kad jokie plovai, makaronai, cepakai ir pan. sudėtintis maistas nevilioja jau n laiko mirksiukas.gif

Dabar gaminant maistą ir renkantis jį vadovaujuosi viena pagrindine taisykle : kuo paprasčiau - tuo geriau ir sveikiau thumbup.gif

Mūsų su MB mityba iš tiesų gerokai pakito ( nemažai įtakos turi maisto derinimo principai) na bet fanatais netapome mirksiukas.gif

o šiaip tai senai įsitikinau, kad labai svarbu koks konkrečiai maisto kiekis ir kada ( kokiu paros metu) tai suvalgoma ax.gif jei šalia yra ir akyvus sportas, tada vėlgi kitokia situacija , nes vis tik iš salotų lapų energijos neužtenka normaliai kardio ar jėgos treniruotei atlaikyti ax.gif

Žodžiu, jei norisi gražaus tvirto kūno, vėl gi , kita, sotesnė mityba turėtų būti.

Taure, aaauuuu, kur tu, liaudis laukia Tavęs wub.gif
Atsakyti
Irmulia,visiskai pritariu smile.gif
Juk ir organizmai skirtingi yra, vieno gali netoleruot kokiu pieno produktu ir nuo ju tukti, kitam atvirksciai. O del visokiu plovu ir t.t. as negaliu but negaminusi, man tai patinka smile.gif o kaip gaminti ir paciai nevalgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2011 12 29, 08:20)
Dekui uz nauja tema  mirksiukas.gif  zaviuosi tavimi  4u.gif

blush2.gif

QUOTE(Raganiukas86 @ 2011 12 29, 16:24)
Labas

Vakaroju sau prie kompo ir sakau užeisiu paskaitinėt ir kagi radau temutes tesini, kuri ir ikvepe mane nepalusti pamacius klaikius skaicius ant svarstykliu. praejo nemazai laiko. siai dienai sveriu nebe 74kg o 60-59 smile.gif nebebijau suvalgyti ir torto gabala, o parduotuveje laisvai ilendu i 36 dydi smile.gif Labai aciu Taure uz tavo ikvepiancia istorija 4u.gif
labai svarbu pakeisti poziuri i maista, ir aisku pamilti save wink.gif
sekmes visom lieknejanciom wink.gif


kaip faina wub.gif

QUOTE(Raganiukas86 @ 2012 01 01, 12:50)
Su naujais metais wink.gif 4u.gif
na ikeliu nuoroele, ten bus foto wink.gif
tik va paskutinios neturiu, kad visu ugiu matyciausi, tai tik tokia nelab vykusia ikeliau smile.gif
http://public.fotki....ai/pokytis.html

Labai akivaizdus rezultatai, sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Raganiukas86 @ 2012 01 02, 05:41)

Beja, Taure, neuzpyk, kad cia kaip is giedro dangaus isiverziau  ax.gif

Ko cia pykti, i sveikata bendraukite smile.gif
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2012 01 03, 14:15)
Raganiukas86, matai kaip, na aš jau nebegaliu į jokius cepelinus žiūrėti...  unsure.gif  tiesiog jaučiu, kad kardinaliai pasikeitęs skonis mastau.gif bet dėl to visai nesisieloju, man tai priešingai - net labai patinka  thumbup.gif  taip kad jokie plovai, makaronai, cepakai ir pan. sudėtintis maistas nevilioja jau n laiko  mirksiukas.gif 

Dabar gaminant maistą ir renkantis jį  vadovaujuosi viena pagrindine taisykle : kuo paprasčiau - tuo geriau ir sveikiau  thumbup.gif

Mūsų su MB mityba iš tiesų gerokai pakito ( nemažai įtakos turi maisto derinimo principai) na bet fanatais netapome  mirksiukas.gif 

o šiaip tai senai įsitikinau, kad labai svarbu koks konkrečiai maisto kiekis ir kada ( kokiu paros metu) tai suvalgoma  ax.gif  jei šalia yra ir akyvus sportas, tada vėlgi kitokia situacija  , nes vis tik iš salotų lapų energijos neužtenka normaliai kardio ar jėgos treniruotei atlaikyti  ax.gif

Žodžiu, jei norisi gražaus tvirto kūno, vėl gi , kita, sotesnė mityba turėtų būti.

Taure, aaauuuu, kur tu,  liaudis laukia Tavęs  wub.gif


Čia aš, tiksliau parduotos žiemos ant kalnų. Slidinėjimo sezonas juk bigsmile.gif
Antrą savaitgalį su mb duodames per kalnus. Šį savaitgalį vaikus ištempėm. Vakar užsakėm privačias pamokas abiems. Vyresnėlė po pirmos valandos su treneriu jau į normalią trąsą liftais užkilo. Mažoji irgi, bet tėtis šiandien su ja daug užsiiminjo. mes su vyresnėle šiandien su vėjeliu paskraidėm. O sušąlom, košmaras. žandais visos šeimynos dega, raudoni lotuliukas.gif
Vakar kol vaikai mokėsi, spėjau per lenktynininkų trąsas prasinešti kelis kartus. Pernai poterius stovėdama ant krašto kalbėjau, šiemet nė nesudrebėjau. Išmokau pagaliau ir jaučiuosi drąsiai kaip aukštai ir statu bebūtų bigsmile.gif

Svoris mano kolkas 60. Per šventes buvau užsimetus tris kg. Gavosi dvi keliones, daug dienų ne namuose, štai ir trys kg. Dabar jau nusipurčiau juos. Namuose nelimpa kg, namuose kažkaip savas ritmas, savas maistas ir tt.

Už poros mėnesių vairuosiu, tada rimčiau užsiimsiu 55kg tikslu. Dar nepamištau, kad labai noriu tokio svorio doh.gif Šiuo metu gyvenu tuo, kad laikau vienodą svorį, kad tik neužsimesti kažko, kol rimto sporto nėra.

Atsakyti
Taure, wub.gif heee kaip faina atostogos wub.gif ir aš tokių užsimaniau bigsmile.gif

na, tie 5 kg tai visai nedaug, greitai nupurtysi su tokia valia thumbup.gif
Atsakyti
Idomu skaityti jusu istorijas smile.gif Savaime norisi pasitempti perskaiciusi smile.gif

Mano ugis 175, sveriu 68 kg ir pirmiausia noreciau numesti 3 kg iki 65 kg smile.gif Kadangi tiek galima numesti ir be sporto, tai bandau susitvarkyti po truputi iki tiek ir tada pradesiu sportuoti. Niekada nebuvau sporto megeja, maniau, kad sporto klubai ne man, taciau rudeni turejau proga pora menesiu pasportuoti, isbandyti save sporto klube ir man labai labai patiko. Todel dabar noriu susireguliuoti mityba ir tada nusipirkti sporto klubo kortele.

Sveikinu visas, kurios sekmingai pasieke savo tikslu ir eina toliau i prieki smile.gif
Atsakyti
Sveika Taure, labai sudomino anoje temoje paminetas greitpuodis. Gal trumpai papasakotumete, kokius patiekalus dazniausiai gaminat? As nevalgau mesos, kiausiniu, pieno produktu, surio, o darzoves visada be jokiu padaziuku, tik greit atsbosta ir fantazijos pritrukstu verysad.gif Buciau dekinga, jei pasidalintumet savo ziniomis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 01 16, 12:12)
Sveika Taure, labai sudomino anoje temoje paminetas greitpuodis. Gal trumpai papasakotumete, kokius patiekalus dazniausiai gaminat? As nevalgau mesos, kiausiniu, pieno produktu, surio, o darzoves visada be jokiu padaziuku, tik greit atsbosta ir fantazijos pritrukstu verysad.gif Buciau dekinga, jei pasidalintumet savo ziniomis 4u.gif  4u.gif

Viską juose gaminu. Sunku jums kažką patarti, nes antrus darau greitpuodyje pagdrinde iš mėsos, bet galima ir žuvį pagarinti jei padažiuke patroškinti nenorite.
Pvz nemėsiškas neseniai gamintas ir labai vykęs patiekalas buvo itališkas Rissoto iš ryžių. Vienintelis jūsų nevalgomas produktas ten dedasi parmazano sūris, bet jaučiu galima ir be jo. Mano buvo su brokoliais. Pažiūrėkite receptų internete, bet jei nerasite, galėsiu įmesti. Greitpuodyje verda tik 7 minutes.
Visas sriubas verdu greitpuodyje, kruopas. Garinu bulves, visas daržoves ir tt. Žodžiu viską galima jame daryti. Paieškokite receptų knygos greitpuodžiams. Mačiau amazon.com yra net vien vegetarams knygelė 4u.gif
Kodėl nenorite jokių padažiukų ? Nebūtina juk skandinti patiekalo padaže, bet truputėlis jau paįvairina patiekalą. Aš mėgstu žaisti su visokiais padažais.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 12 20, 03:02)
Tęsiame toliau sveiką gyvenimo būdą  4u.gif 

Norėčiau ir aš jungtis į iniciatyvinę grupę biggrin.gif Atsibeldžiau čia iš sportininkių temos, ačiū irmuliai ir didelis medalis Taurei už pasiekimus! Tu tikra šaunuolė! Šiuo metu sportuoju namie pagal individualią treniruočių programą, laikausi man sudaryto mitybos plano, rezultatai džiugina ir džiugintų dar labiau, jei laikas nuo laiko "nenutrūkčiau", neįsivaizduoju, kaip suvaldyti emocinius persivalgymus, turiu tą bėdą jau seniai doh.gif Gal čia įkvėpimo ir pasiryžimo pasisemsiu, labai šauni kompanija čia susirinkus drinks_cheers.gif
Atsakyti