Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Panevėžyje

Sveikos, gal kas zinote treniruokliu sporto klubu netoli centro, kad nebutu labai brangu?
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas lanke aerobika klube prie Zaros? Lyg ir aerobikos studija Alfa vadinasi. Kaip ten kainos ir treneres?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savage_cat: 08 liepos 2012 - 14:47
Sveikos, nusipirkau per beta.lt kuponą į klubą ''Ir tau". Ir buvau labai nustebinta, kad
toks geras klubas. Žinojau apie jį, bet tikrai negalvojau, kad ten taip patiks. Kiek teko sportuoti kitame klube (vasarai užsidarė)irgi labai patiko , galvojau nieko geriau nėra Panevėžyje, bet va...Nežinau ar neišblės tas susižavėjimas. Einu vis kitas treniruotes ir visos jos geros, ir treneriai super. Gal kas lankote ilgiau ir galite pasidalinti savo nuomone?
Atsakyti
Nuo šiol reikia pridėti treniruočių studiją Stimulus (Šermukšnių 31A). Stimulus treniruočių studija buvo tik Vilniuje ir nuo šios savaitės atsidaro Panevėžyje. Jei kam įdomu kalanetika, pilatės, baleto ir modernaus šokio mankštos galės apsilankyti. Turėtų būti aukštas lygis jei viskas bus taip kaip Vilniuje.
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri jau matet nauja Impulso uzsiemimu tvarkarasti? ar skiriasi nuo pernykscio?
Atsakyti
Teko apsilankyti naujame Stimulus klube, labai patiko, tik vienas minusas, kad kieme tamsu, tai nelabai jauku eiti iki automobilio. Galėtų pagalvoti dėl to...
Atsakyti
O man labai patiko Stimulus thumbup.gif Ir šiandien aš ten trauksiu 4u.gif Labai šaunios trenerės, užkrečia savo nuotaikomis ir atsidavimu taip, kad net nebesinori grįžt namo ax.gif
Atsakyti
Impulsas treniruočių pridėjo thumbup.gif Tiesa, kaina jau irgi doh.gif
Atsakyti
Pasidalinkit, kur lankote kalanetikos treniruotes Panevezyje?
Atsakyti
Stimulus labai patiko man, gaila kad tolokai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lambrusco @ 2013 01 10, 10:53)
Pasidalinkit, kur lankote kalanetikos treniruotes Panevezyje?

Stimulus, Šermukšnių g. Trenerės Monika ir Rūta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lambrusco @ 2013 01 10, 11:53)
Pasidalinkit, kur lankote kalanetikos treniruotes Panevezyje?

Ugnė Audejeva (stimulus) nuostabi kalanetikos trenerė smile.gif
Atsakyti