Įkraunama...
Įkraunama...

Nieko nėra skaniau už gražią figūrą! 13 tema

Sveikos smile.gif 4u.gif

nu aš vakar prisitortinau blush2.gif tai šiandien 60,2 doh.gif nu kaip nors kaip nors susiimsiu ir vis tiek nuridensiu biggrin.gif

Ruttaly, sveika prisijungus 4u.gif nu gal atgaivinsim šitą temą biggrin.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=64919881
Atsakyti
Mamuke, senai aišku, kad neišgydomas tas nutukimas, reik galvas gydyt ir kiš mažiau į skrandį, tai ir nenutuksim, o kai saiko netur, tai paskui ir ridenam sunkiai tuos kilus žemyn.... be to aš jau ir taip žinau, kad numest sunku, o išlaikyt bus dar sunkiau....


nu ką, prisiduodu, šiandien 59,2, jau trečią dieną toks svoris stovi, nu ryt ar sekmadienį galiu ir pliusą pamatyt, bet penktadienį šeštadienį truputį daugiau sau leidžiu, nes pirmadieniais jau nuo naujų metų turiu iškrovas su kažkokiu produktu iki 600 kcal. Dabar pamažu artėju prie tarpinio tikslo, tikiuosi, kad neužilgo jau ir pamatysiu tuos savo 58

Papildyta:
ištikrųjų tai labai padeda prisidavimas kasdien ir rašymas ką valgei, kiekvieną kąsnį, nes gėda rašyt būna, kad prisirijau lotuliukas.gif
Atsakyti
O merginos smile.gif Matau bandot atgaivint tema? smile.gif
Gal ir man vel priisjungt? Atrodo svori numeciau kuris buvo pries vestuves, bet vistiek sau nepatinku biggrin.gif Kaip suprantu kuo toliau, tuo daugiau sau pretenziju turesiu rolleyes.gif rolleyes.gif
Ryt ryte pasisversiu ir prisiduosiu smile.gif Tikslas 60kg
Bandysim imti is Misija NEimanoma padaryti IMANOMA smile.gifwink.gif
Sekmes visoms
Atsakyti
56, 1 smile.gif
Tislas kaip ir pasiektas, bet reik išlaikyt +-2kg
Atsakyti
radau laiko pasisverti smile.gif 63,7kg, tai jauciu iki penktadienio ne kazka pasikeis smile.gif
Atsakyti