Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vyras uždirba mažiau, gerokai

Na va, noriu tokia tema pasmalsinėti ax.gif Tarkim pas mus šeimoj tokia situacija ir jau baigiu su tuo susitaikyti doh.gif Nors kartais baisiai sunku vežti viską ant savo pečių unsure.gif Nors kita vertus, pas mus viskas neblogai, gal pajamų mažiau, bet ir nervų sutaupome tongue.gif O kaip pas jus, gal aš čia viena tokia mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žibaliux: 29 kovo 2006 - 08:57
Na ir mano vyras uždirba už mane mažiau g.gif Susitaikyti susitaikiau, kur dinsi smile.gif
Beabejo norėčiau kad būtų atvirkščiai arba kad bent abu vienodai uždirbtumėm, t.y. tiek kiek aš gaunu dabar ax.gif nes būtų žymiai lengviau, be to daugiau galėtumėm sau leisti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja: 29 kovo 2006 - 09:09
QUOTE(Fėja @ 2006 03 29, 09:08)
Na ir mano vyras uždirba už mane mažiau g.gif  Susitaikyti susitaikiau, kur dinsi smile.gif
Beabejo norėčiau kad būtų atvirkščiai arba kad bent abu vienodai uždirbtumėm, t.y. tiek kiek aš gaunu dabar ax.gif nes būtų žymiai lengviau, be to daugiau galėtumėm sau leisti...


Va dėl šito ir man kažkaip norėtųsi ax.gif Ech... Dažnai ir pašnekam apie tai, bet rezultatas vis tiek tas pats doh.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, svarbiausia, kad gerai sutariate, jei žmonai geriau sekasi ir ji uždirba daugiau- reikia tuo džiaugtis. Aišku aš nešneku apie kokį tai pyktybinį vyrų nesistengimą ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Agninga @ 2006 03 29, 10:31)
Man tai atrodo, svarbiausia, kad gerai sutariate, jei žmonai geriau sekasi ir ji uždirba daugiau- reikia tuo džiaugtis. Aišku aš nešneku apie kokį tai pyktybinį vyrų nesistengimą ar pan.


O kaip sužinoti ar jis piktybiškai nesistengia, ar tiesiog turi sau patogų darbą, bet už kurį mažai moka g.gif
Atsakyti
Tai turbūt tiesiog priklauso nuo žmogaus. Aš pabandysiu aprašyti savo supratimą : pvz. jei šeima pasiėmę paskolą ar turi kt. ilgalaikių įsipareigojimų, - tai tuomet labai svarbu pastovios , kad ir pakankamai nedidelės vyro pajamos. Aišku, nesant jokių papildomų įsipareigojimų, turint darbą už kurį mokama mažokai, turint pakankamai patirties toje srityje - rekomenduotina keisti. Nu žodžiu jau kažką aš čia užlanksčiau. Pasakysiu pagal save, nors esu ne vyras. Galima dirbti už mažiau , jei ateityje tiekiesi gauti daugiau. Aš pati savo laikais už 700 lt.( ant popieriaus dirbau)- nes norėjau išmokti.
Iš tikrųjų reikia pasišnekėti tarpusavyje ir apskritai ką vyras galvoja ir ką jis sako ?
Atsakyti
QUOTE(Agninga @ 2006 03 29, 12:16)
Galima dirbti už mažiau , jei ateityje tiekiesi gauti daugiau. Aš pati savo laikais už 700 lt.( ant popieriaus dirbau)- nes norėjau išmokti.
Iš tikrųjų reikia pasišnekėti tarpusavyje ir apskritai ką vyras galvoja ir ką jis sako ?


Sakykim, kad mano vyras yra moteris biggrin.gif ,taigi pvz.
Dirba sekretore, atlyginimas nedidelis- na,bet vos vos pragyventi galima. Galėtų eiti langų valyti,nes tarkim už valandą moka dvigubai daugiau, bet nesinori, nes langų valymas ne toks "švarus" darbas kaip sekretorės smile.gif ir skamba ne taip gražiai, ir dirbti reikia laugk- ne kabinete sėdėti ir t.t... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja: 29 kovo 2006 - 13:56
Neturėjau galimybių paskutinėmis dienomis dalyvauti pokalbyje, todėl rašau šiandien.
Aš manau, kad viskas priklauso nuo to kaip kryptingai ir ko siekiama. Galima dirbti ir ta pačia sekretore už min. atlyginimą. o paskui pasipraktikavus šokti į didesnę firmą su padoriu atlyginimu ir krūva priedų.
Pagal mano logiką kiekvienas žmogus turi stengtis, ir jei jokios perspektyvos tame darbe nėra dėl algos pakėlimo, o esama netenkina, aš zyzciau, kad keistų darbą.
Atsakyti
Manau, kad nieko tokio.Galbūt vyro specialybė šiuo metu nepaklausi, o pačios-,,ant bangos".Vyrui pravers patirtis vienoje srityje.Blaškymasis ir savęs ,,barstymas" ne visada duoda norimą rezultatą. Gali būti, kad ateis laikas, kai vyras daugiau uždirbs.Jei jis mano, kad elgiasi teisingai, jei dėl to blogai nesijaučia, jei puikūs santykiai, kodėl ne? smile.gif Ar geriau, kad kaitaliotų darbus, ar nesisektų, o dėl to visiems blogiau būtų dėl tokios atmosferos? g.gif Manau, kad tie keli šimtai neatsveria darnos šeimoje. Sunku rašyt, kai nežinai situacijos-gal vyras daug padeda namų ruošoje?Gal specialybė reta?Čia daug niuansų.Bet jei Jums gerai, kodėl turit gyvent pagal visuomenės stereotipus, kad vyras turi daugiau uždirbt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agninga @ 2006 03 31, 16:15)
Neturėjau galimybių paskutinėmis dienomis dalyvauti pokalbyje, todėl rašau šiandien.
Aš manau, kad viskas priklauso nuo to kaip kryptingai  ir ko siekiama. Galima dirbti ir ta pačia sekretore už min. atlyginimą. o paskui pasipraktikavus šokti į didesnę firmą su padoriu atlyginimu ir krūva priedų. Pagal mano logiką kiekvienas žmogus turi stengtis, ir jei jokios perspektyvos tame darbe nėra dėl algos pakėlimo, o esama netenkina, aš zyzciau, kad keistų darbą.


Sekretorės darbo užmokestis visitek turi kažkokias ribas. Todėl aš perspektyvos nematau smile.gif g.gif

Oi, kaip zyziu... bet nepadeda smile.gif

QUOTE(arpos @ 2006 03 31, 19:53)
Manau, kad nieko tokio.Galbūt vyro specialybė šiuo metu nepaklausi, o pačios-,,ant bangos".Vyrui pravers patirtis vienoje srityje.Blaškymasis ir savęs ,,barstymas" ne visada duoda norimą rezultatą. Gali būti, kad ateis laikas, kai vyras daugiau uždirbs.Jei jis mano, kad elgiasi teisingai, jei dėl to blogai nesijaučia, jei puikūs santykiai, kodėl ne? smile.gif Ar geriau, kad kaitaliotų darbus, ar nesisektų, o dėl to visiems blogiau būtų dėl tokios atmosferos? g.gif Manau, kad tie keli šimtai neatsveria darnos šeimoje. Sunku rašyt, kai nežinai situacijos-gal vyras daug padeda namų ruošoje?Gal specialybė reta?Čia daug niuansų.Bet jei Jums gerai, kodėl turit gyvent pagal visuomenės stereotipus, kad vyras turi daugiau uždirbt mirksiukas.gif


Jei uždirbtų daugiau būtų dar geriau ax.gif Kaip ir sakiau, galėtumėm daugiau sau leisti, mažiau skaičiuoti. Nes dabar sudėjus mūsų algas ir padalinus- nesigauna kažkokie tai labai dedeli pinigai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 04 03, 13:14)
Sekretorės darbo užmokestis visitek turi kažkokias ribas. Todėl aš perspektyvos nematau  smile.gif g.gif

Oi, kaip zyziu... bet nepadeda smile.gif
Jei uždirbtų daugiau būtų dar geriau ax.gif Kaip ir sakiau, galėtumėm daugiau sau leisti, mažiau skaičiuoti. Nes dabar sudėjus mūsų algas ir padalinus- nesigauna kažkokie tai labai dedeli pinigai g.gif


Galvoju, kad pasijaustų, jei dvigubai uždirbtų biggrin.gif Jei jau keisti darbą, tai į gerai apmokamą, o ir žinant kur eini.Kitaip gali būti ir blogiau verysad.gif Visi daug žada, kol nedirbi.manau, kad svarbiausia šeimoj ramybė, o tie keli šimtai, ar pridės jos?O kas bus, jei tavęs paklausys ir nepasisiseks?tegul sprendžia pats rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
mano ex irgi uzdirbo maziau uz ne, tai pazyziau pusmet, ir kita susiradau, kuris uzdirba uz mane sesiagubai daugiau smile.gif
Suprantu , kad nuskambejo baisiai, bet kai pagalvojau, kad visa gyvenima durstysim gala su galu( nes vyras svajotojas toks buvo, ne bapkes svarbu), tai tokia neviltis uzpuole ... cool.gif
Atsakyti