Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Dalinkimės patirtimi toliau 4u.gif


Sena tema


 i 
Temų pavadinimų nerašykite didžiosiomis raidėmis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 22 gruodžio 2011 - 17:41
QUOTE(krr @ 2011 12 21, 17:10)
Dalinkimės patirtimi toliau 4u.gif


Patyrusios pataria likimo draugems drinks_cheers.gif
Atsakyti
Registruojuos ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir aš 4u.gif , šiandien skambinsiu daktarei, kad susitarti dėl paskutinio tyrimo, įdomu kada datą turės, nes ir to laiko neperdaugiausiai smile.gif ir tas nerimas kirba doh.gif
Atsakyti
Laba diena, skaitau šia temą nuo pavasario, nes planuoju darytis genetinius tyrimus. Šiandien ginius patvirtino, kad laukiuosi 5 sav., tad susitarėm, kad duos siuntimą pas Vilniaus genetikus.
Na ir peržiūrėjau, kad vietų konsultacijai yra tik kovo mėn doh.gif O man reikia vasarį pasidaryt echo su visais matavimais. Mačiau, kad pora genetikų dar nepridavė laikų vasario galui, tai klausiu jūsų patarimo blush2.gif ar man laukti kol internete bus paskelbti laikai ar skambintis i pačią kliniką kuo greičiau ? Ar realu gauti laiką vasariui, nes norinčių darytis tyrimus juk daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(nebyli asara133 @ 2011 12 22, 15:03)
Laba diena, skaitau šia temą nuo pavasario, nes planuoju darytis genetinius tyrimus. Šiandien ginius patvirtino, kad laukiuosi 5 sav., tad susitarėm, kad duos siuntimą pas Vilniaus genetikus.
Na ir peržiūrėjau, kad vietų konsultacijai yra tik kovo mėn doh.gif O man reikia vasarį pasidaryt echo su visais matavimais. Mačiau, kad pora genetikų dar nepridavė laikų vasario galui, tai klausiu jūsų patarimo blush2.gif ar man laukti kol internete bus paskelbti laikai ar skambintis i pačią kliniką kuo greičiau ? Ar realu gauti laiką vasariui, nes norinčių darytis tyrimus juk daug g.gif

man irgi iš pradžių taip buvo. jau net skambinausi į Kauną, bet pasitikrinus dar kartą Santariškių puslapį, radau man idealiai tinkantį laiką. reikia sekti jų puslapį, nes būna, kad atšaukia registracijas
Atsakyti
Pasiskaičiau kaip ten Kaune kas būna, tai kažkaip nesinori ten važiuoti. Geriau iškart i Vilnių. Tikiuos, kad rasiu ir aš kokį tinkantį laiką.
Atsakyti
Labas merginos,
As su dvejonem g.gif Del genetiniu tyrimu g.gif Gavau is vienos merginos (aciu jai labai) genetikes kontaktus...Siandiena buvau pas gyd ir gavau siuntima.Bet esme tame,kad nezinau ar verta pradeti veiksmus...Jei vel bus tyrimu rezultatai su dedele rizika, kaip ir pirma karta,vistiek nemanau kad darysiu vandenu tyrima...tai kokia prasme daryti kraujo tyrimus...gerai jei rezultatai geri,o jei kaip pirma karta rizika 1:85 (o sako,kai amzius daugiau nei 35 metai,tai dazniausiai buna prasti rezultatai)... tiesiog,nezinau ar pradeti reidus,nes pirma karta tikrai nemazai nervu kainavo...nu aisku,niekas uz mane nenuspres,bet tikrai neapsisprendziu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duniu: 22 gruodžio 2011 - 15:08
QUOTE(Duniu @ 2011 12 22, 16:07)
Labas merginos,
As su dvejonem  g.gif Del genetiniu tyrimu g.gif Gavau is vienos merginos (aciu jai labai) genetikes kontaktus...Siandiena buvau pas gyd ir gavau siuntima.Bet esme tame,kad nezinau ar verta pradeti veiksmus...Jei vel bus tyrimu rezultatai su dedele rizika, kaip ir pirma karta,vistiek nemanau kad darysiu vandenu tyrima...tai kokia prasme daryti kraujo tyrimus...gerai jei rezultatai geri,o jei kaip pirma karta rizika 1:85 (o sako,kai amzius daugiau nei  35 metai,tai dazniausiai buna prasti rezultatai)... tiesiog,nezinau ar pradeti reidus,nes pirma karta tikrai nemazai nervu kainavo...nu aisku,niekas uz mane nenuspres,bet tikrai neapsisprendziu...

Jei jūs neketinate imtis tolimesnių veiksmų, net jei bus blogi kraujo tyrimai, tuomet nematau jokios logikos darytis Prisca.
Atsakyti
QUOTE(La pluie @ 2011 12 22, 16:12)
Jei jūs neketinate imtis tolimesnių veiksmų, net jei bus blogi kraujo tyrimai, tuomet nematau jokios logikos darytis Prisca.

drinks_cheers.gif pritariu.

Dar norėčiau visoms merginoms padėkoti už suteiktą info 4u.gif .
Ir dar- labai daug info radau užpreitoj temoj- tai ten ypač noriu padėkoti Euforijai, Pirėjai ir visoms kitoms- atradau ramybę ir laukiu rezultatų be abejonių, dvejonių ir nerimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2011 12 22, 15:07)
Labas merginos,
As su dvejonem  g.gif Del genetiniu tyrimu g.gif Gavau is vienos merginos (aciu jai labai) genetikes kontaktus...Siandiena buvau pas gyd ir gavau siuntima.Bet esme tame,kad nezinau ar verta pradeti veiksmus...Jei vel bus tyrimu rezultatai su dedele rizika, kaip ir pirma karta,vistiek nemanau kad darysiu vandenu tyrima...tai kokia prasme daryti kraujo tyrimus...gerai jei rezultatai geri,o jei kaip pirma karta rizika 1:85 (o sako,kai amzius daugiau nei  35 metai,tai dazniausiai buna prasti rezultatai)... tiesiog,nezinau ar pradeti reidus,nes pirma karta tikrai nemazai nervu kainavo...nu aisku,niekas uz mane nenuspres,bet tikrai neapsisprendziu...



mano atvejis buvo 1 is 219. vandenų tyrimo atsakymas - DS. tebesilaižau žaizdas... Antrą kartą eisiu per tą patį net nedvejodama. nes kitaip sieloje ramybės nebus iki gimdymo.
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2011 12 22, 16:07)
Labas merginos,
As su dvejonem  g.gif Del genetiniu tyrimu g.gif Gavau is vienos merginos (aciu jai labai) genetikes kontaktus...Siandiena buvau pas gyd ir gavau siuntima.Bet esme tame,kad nezinau ar verta pradeti veiksmus...Jei vel bus tyrimu rezultatai su dedele rizika, kaip ir pirma karta,vistiek nemanau kad darysiu vandenu tyrima...tai kokia prasme daryti kraujo tyrimus...gerai jei rezultatai geri,o jei kaip pirma karta rizika 1:85 (o sako,kai amzius daugiau nei  35 metai,tai dazniausiai buna prasti rezultatai)... tiesiog,nezinau ar pradeti reidus,nes pirma karta tikrai nemazai nervu kainavo...nu aisku,niekas uz mane nenuspres,bet tikrai neapsisprendziu...


O jus to vandenu tyrimo bijot, ar tiesiog nieko nedarytumete ir suzinojus kazkokia liga ...

As asmeniskai po sios savo patirties, isvis neisivaizduoju, kaip butu galima nedaryti tokiu tyrimu?
Juk jei buciau nesityrus, ir buciau laimingai nesiojus, pirkus vaikuciui rubelius, daiktelius, o diagnoze tokia, kad jis greiciausiai butu mires, tik gimes. Tada isivaizduoju mane tiesiai i beprotnami butu isveze ....
Nezinau, cia ne baimes, o stiprybes jau klausimas.
Atsakyti