Įkraunama...
Įkraunama...

2006-jų gruodinukai



Artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga linkiu kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio polėkio ir naujų idėjų, bei daug džiaugsmo kiekvieną gyvenimo akimirką!


user posted image
Atsakyti
Gražių švenčių! newyear.gif
Atsakyti
Man patinka Kalėdos, nes ryt nereikia į darbą. Ramus jaukus rytas ir visa šeima namie, visi laimingi. Vaikai džiaugiasi Kalėdų senio dovanomis ir tiek džiugaus klegesio namuose senai jau nebuvo. Man patinka Kalėdos, nes net nekyla mintis, ką šiandien gaminti, valgio užteks dar bent trims dienoms. Man patinka, kad nėra to beprotiško skubėjimo - lėkimo jausmo. Man patinka, kad draugai ir artimieji šiandieną suranda nors minutę kitą laisvo laiko ir susitinka, paskambina vieni kitiems, ar nors parašo žinutę. Man patinka , kad tyliai miega vyro darbo telefonas ir, kad mano brangusis sulaužė mūsų susitarimą vienas kitam nieko dovanoti ir maloniai mane nustebino.
Man patinka ir aš labai džiaugiuosi, kad gimė Kristus ir mūsų namuose, ir mūsų širdyse. Man labai labai patinka Kalėdos!!!
Ramybės ir džiaugsmo visų namams!!!

Didžiausi sveikinimai ir visiems šiuo metu šventusiems ir švenčiantiems savo gimimo dienas!!!
Atsakyti


user posted image
Kad sniegas virstų pinigais,
O šaltis meile ir paguoda,
Kad širdį džiugintų namai
Ir kad užtektų tiek, kiek duota.

Atsakyti
Sveikiname Mažulėlės šeimyną sulaukus Kalėdinės dovanėlės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2011 12 26, 19:00)
Sveikiname Mažulėlės šeimyną sulaukus Kalėdinės dovanėlės

user posted image


jungiuosi prie sveikinimų 4u.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2011 12 26, 19:00)
Sveikiname Mažulėlės šeimyną sulaukus Kalėdinės dovanėlės


Sveikiname ir mes su 6eimynos pagausėjimu. wub.gif O ką turi? dukrytę ar sūnelį?
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2011 12 26, 20:00)
Sveikiname Mažulėlės šeimyną sulaukus Kalėdinės dovanėlės

thumbup.gif naujienos, sveikinu ir as 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas, Su šventėm visas jus ir jūsų šeimynas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikinimai Mažulėlės šeimynai sulaukus Kalėdinio stebuklo wub.gif
Mano mažoji bitelė ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milituke: 27 gruodžio 2011 - 21:41
QUOTE(Milituke @ 2011 12 27, 21:33)
Labukas, Su šventėm visas jus ir jūsų šeimynas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sveikinimai Mažulėlės šeimynai sulaukus Kalėdinio stebuklo  wub.gif
Mano mažoji bitelė  ax.gif

Jungiuosi prie sveikinmų Mažulėlei 4u.gif

wow kokia Bitutė wub.gif wub.gif
Atsakyti
Milituke dėl savo bitutės tikrai pasistengė wub.gif

Ir labai labai sveikinu Mažulėlę wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pirmiausiai Sveikinimai Mazulelei susilaukus ,tokios dydeles mergytes bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

user posted image



Bitute thumbup.gif



o mes po svenciu maratono karsta.gif
23diena, Kevinas svente darziuke gimse ir namie gavo nuo musu su teveliu dovanas
24d, susirinko visa vyro seimyna, trys seses su vyrais,tevai ir t.t., visi keitesi dovanomis doh.gif tai kiekvienas vaikas gavo po 5 dovanas doh.gif
25d,kaledu rytas namie biggrin.gif pats smagiausias vaikam, tika atsikele iskart bego prie eglutes wub.gif
26 ilsejomes namie,gulinejom visi lovoi iki pietu thumbup.gif pats geriausias poilsis man biggrin.gif
o 27d Kevino balius thumbup.gif tiek nusikalem visi ..bet buvo smagu..vaikas namie tarp dovanu pasimete biggrin.gif ,bet nieko visus metus nereiks zaislu pirkti vel...

Visus vaisinam savo naminiu tortuku wub.gif
user posted image

Atsakyti