Įkraunama...
Įkraunama...

2006-jų gruodinukai

Sveikutės,
Smagu, kad nors kiek atgijo tema smile.gif Manoji irgi beveik pažįsta laikrodį biggrin.gif pasitikslina taip pat, bet į popamokines veiklas iškeliauja ir grįžta laiku, pagal laikrodį smile.gif Šįmet pradėjo lankyti Dailės užsiėmimus, laiminga labai (Y) ir toliau vis dar šoka smile.gif Be galo myli mūsų mažėlę wub.gif jei galėtų, tai užniurkytų biggrin.gif taipnori būt šalia jos, o ir mano labai labai padeda wub.gif
Atsakyti
user posted image

mes va kokios užaugom, labai labai kūdos blush2.gif
Atsakyti
Wau, kokia ilgakasė wub.gif gražuoliukė. Jos kasos nuo mažumės buvo išskirtinės, o dabar thumbup.gif Labai daili panelytė išaugus smile.gif SMagu matyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milituke: 06 lapkričio 2014 - 19:33
Kolekcioniere, thumbup.gif žentų tikrai netrūks biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kol kas žentai nedomina. Kalba mergina rimtomis temomis.
Ėjom aną kart pro swedbanką ir sako man :
-Mama, bet swedbankas yra patikimiausias taip?
-Kodėl taip nusprendei dukryte?
- Na tu su juo dirbi dažnai tai jis turi būt patikimiausias biggrin.gif
Atsakyti
Nuostabaus grožio Tavo dukrytė, Kolekcioniere wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kiškio kopūstai @ 2014 11 07, 09:09)
Nuostabaus grožio Tavo dukrytė, Kolekcioniere wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na pasidalinkite vaikų "perliukais", atgyvinkime temą.

Vakar mažoji klausė :

-Mama, o kada žmonės išeina į pensiją?

jau ruošiasi išeit turbūt, kad klausia rolleyes.gif
Atsakyti
Sėdim su Augustę prie stomatologės kabineto:
-Mama, parodyk savo dantis.
Na parodau, o ji ir sako:
-Kodėl tavo dantys tokie lygūs, o ne garbanoti? Mano tai garbanoti. Kada stateisi dantis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kordilina @ 2014 11 17, 19:32)
Sėdim su Augustę prie stomatologės kabineto:
-Mama, parodyk savo dantis.
Na parodau, o ji ir sako:
-Kodėl tavo dantys tokie lygūs, o ne garbanoti? Mano tai garbanoti.  Kada stateisi dantis?  biggrin.gif

Ir manoji klausė kodėl garbanoti biggrin.gif
kokiių tik klausimų vaikams nekyla
Atsakyti
Aš tai kartais juokiuos iš reakcijų. Pasakoju, kad su jos pažįstamos mergaitės mama kažkada gyvenom "ant bendros virtuvės". Rusnė sako:
- Tai buvot kaimynės?
- Daugiau nei kaimynės, gyvenom tame pačiame bute smile.gif
- Tame PAČIAME bute? Kaip tai tame pačiame bute???

biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

mūsiškė perliukų jau nelaido. Viskas yra pamatuota ir logiškai paaiškinta.
Laikrodį pažinti mums padėjo ir padeda matematika. Po pietų laiko prideda 12 prie kiekvieno skaičiaus ir supranta, kad 19 valanda - tai septinta vakaro.
Ji nemuzikuoja, šokių nelanko ir sportą ne itin mėgsta, turi sustiprintą dailę, lanko matematikos būrelį. Lankytume ir robotiką bei multiplikacinių filmukų kūrimą bei programavimą, bet laikas netinka, nes šiemet antra pamaina. Kasos mūsų ilgesnės nei vidutinės, tvarkytis nemėgsta, nors kai susitvarko - gražu pažiūrėti. Jau spėjom apturėti pirmų rūpesčių dėl smunkančio mokymosi "per stipriai" susidraugavus su meluoti pamokančia klasioke. Tai turėjom rimtų pokalbių. Taip pat jai teko rinktis, kur išlieti susikaupusią energiją - arba tęsia mokymąsi plaukti, arba ją užrašau į karate. Žinojau, kad pasirinks pirmą, nors ir dėl antro neliūdėčiau. Džiaugiamės, kad mėgsta skaityti, tai dabar paskendus Hary Poteryje. Toks tas trumpas mūsų antrokės profilis. Ir vis galvoju, kad pareigų namuose per mažai turi (kartais gauna susitvarkyti stalą, o dar rečau - pavalyti dulkes).
Atsakyti