Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

TERZE, mažule, wub.gif
Ačiū ir tau už gražius ir šiltus žodžius. Duok Dieve tavo žodžiai virstų kūnu wub.gif Vakar visą dieną vis galvojau, kažin kaip tau sekėsi, kiek išpunktavo kiaušialąsčių,kaip nuotaikos...

Smagu, kad kelionė jums buvo sėkminga ir nieko blogo kely nenutiko cool.gif

Apie jus visas nuolat galvoju ir meldžiu, kad pavyktų kuo greičiau tapti nestuke.gif
Atsakyti
ten tame gonalio piestuke visada yra daugiau nei kad uzrasyta, ta prasme, kad piestuke esantis kiekis lygus uzrasyta doze + 37,5 4u.gif gal todel atrodo, kad ne viskas buvo susileista g.gif nes jei buvo teisingai nustatyta leidimosi doze, lyg ir neturejo neiseiti susileisti g.gif ten juk patrauki, kiek traukiasi ir paskui spaudi su traskesiais kiek spaudziasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 25, 21:09)
Na, retai vaikštau į tualetą, pučia vidurius, skauda krūtinę ir daug išskyrų. Dėl maisto- tai būna noriu labiau, kitą dieną reikia net prisiminti, jog žmogus turi maitintis. Tai va šitais pojūčiais savo esu tikra, o visa kita - nežinia... doh.gif  blink.gif

Cia jau sociai pojuciu!!!! Viskas ne tik bus gerai, bet jau ir yra gerai!!!!!

Na o pas mane tokios zinios:

Ispunktavo 7 kiausinelius, 2 is ju subroku, tai finale 5. Visi kiti, kur sakiau po laiko atsirado - nesubrende. Labai buvo pulsas aukstas.. aisku, gal kelione isvargino, bet pas mane paskutiniu metu jis kosmosinis... Jis buvo virs 100, o kai dure i vena, kairej rankoj, ateme pirstus, tai tas aparaciukas pradejo skleisti kazkoki garsa, supratau, kad uzkilo kaip reikiant... tada eme kita ranka, nes ten palike 3 skylutes nieko nepataike... Ir vel ties riesu skaudziai, bet si karta pakliuvo... o jau anesteziologas koks geras buvo....tik gloste mano galva ir ramino, kad pulsas susinormalizuotu... o as dar labiau jaudinuos... nuo tokio svelnumo vos neapsiverkiau... seseles - nezinau, prie sirdies dek.. su tokiais palinkejimais, sakau gerumo isikunijimas..mane taip sujaudino, kad jie tokie labai labai geri, as vos isgulejau neapsiverkusi... O tada prabudau lovyteje. Sulaukem su vyru kol subegs laseline, tada sulaukem gydytojo ir verdikto.. Pasirodo nuo rugpjucio 1IVF musu vyro turtas smarkiai sublogo... Taigi, mums darys Isci ar ta imsci ar koks jis ten... Dabar grisim pas "vaikucius" arba treciad arba penktad, rytoj zinosiu...
Si karta taip sirdi spaude, kad palikom savo "turtelius" taip as ju jau pasiilgau - jauciu begalini ilgesi....
Siaip jauciuosi puikiai - nieko neskauda, kaip kad nieko nebutu buve daryta... tik va ta ranka, pirtus net sunku valdyti, vat ja tai gelia, dega ji visa iki alkunes... per praeita punkcija, as sedeti negalejau savaite, o si karta - viskas stebuklingai.... Esu visam kolektyvui labai dekinga... ir jums mergaites, kad manes nepamirstat, kad visos vienaip ar kitaip palaikot... Apkabinu visas!!!
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 26, 12:50)
ten tame gonalio piestuke visada yra daugiau nei kad uzrasyta, ta prasme, kad piestuke esantis kiekis lygus uzrasyta doze + 37,5  4u.gif gal todel atrodo, kad ne viskas buvo susileista g.gif nes jei buvo teisingai nustatyta leidimosi doze, lyg ir neturejo neiseiti susileisti g.gif ten juk patrauki, kiek traukiasi ir paskui spaudi su traskesiais kiek spaudziasi g.gif

Einu ruostis i pasimatyma, nes dar su pyzama sedziu wink.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos mirksiukas.gif
Terze mano panasi buvo situacija irgi buvo likes 5,taciau visas dienas jie puikiai vystesi ir isodinimo diena turejau du idealius 8 lasteliu,simetriskus embrionus.Ir dar liko kaip zinai uzsaldymui-tad linkiu ir tau,kad viskas butu super,tas Super5 liktu ir lauktu taves thumbup.gif Suspausti kumstukai uz tave 4u.gif
Beila, as suprantu labai gerai ta tavo baime-o gal testas negeras ir pan.Bet teste aiskiai matesi,kad tu esi nescia ir...pagalvok logiskai kitoms rode vos vos iziurimus vaiduokliukus arba dazniauiai visai nerodydavo ju,bet jos budavo jau nestuke.gif Otavo testukai tikrai labai aiskus ir ne konturai,patikek manim.Dabar stenkis kuo daugiau ilsetis,maldauju nestresuok ir nesinervink-nes tik kenki,o ryt tikrai pamatysi diddeeelius skaiciukus i as kaip ir kazkas sake bei esu sakiusi anksciau tikrai manau kad tu esi dviguba nestuke.gif nestuke.gif
Nekantrioji, sekmes ir tikejimo.Nenoriu nieko sakyti del pozymiu,tik linkiu kad jusu seima aplankytu KALEDINIS GANDRAS wub.gif
Ok,einu tvarkytis namu-ryt visa diena busiu Rigoje;vaziuojam pas Treisa ir pas Karols(urologas).
Beje,merginos turiu klausima,jeigu imunitetas pasilpes tai kaip suprantu geriau embrioniukams,nes juos ne taip atakuoja ir jiems lengviau implantuotis? g.gif
Atsakyti
Afrodite,imunitetas-plati jura.Pasilpes imunitetas galbut reiks didesne tikimybe prikibti gripui,bet nebutinai embrioniukams.Lygiai taip pat mazai aktyvios kileres nebutinai reiks,kad prie taves tas pats gripas lengviau kabinsis.
Ten dalyvauja nemazai ivairiu lasteliu,kurios turi sava funkcija.
Atsakyti
Pirmiausia labai aciu visoms kurios buvot kartu kuciu nakti smile.gif As sedejau prie kuciu stalo ir sekiau laikrodi o atejus 22val (LT 24 :00) nuejau nuo stalo nieko nesakius ir parejau tik uz 15 minuciu. As ir kaip terze susnekejau maldele ir bandziau visus nickus atsiminti, jau norejau sm pasijungti kad tik ko nepraleisciau biggrin.gif

Beila - tu dar netiki, bet as tai jau uz tave meldziausi kaip uz nestuke o ne kaip norincia ja patapti. as tikrai tikiu kad tu jau busima mamyte smile.gif

Nekantrioji - ir tavo pozymiai labai panasus i nestukes, kada gadinsi testuka, is nicko kazkaip atrodo kad nesulauksi HCG dienos tongue.gif

Terze - draugyte kaip dziaugiuosi del taves bigsmile.gif Matai mate tik 4 pradzioj o dabar visus 5 turi jau geros kokybes o su isci ar imsi visi bus puikus embrioniukai ir turesit ir ka isodinti ir ka uzsaldyti ateities sesutems ir broliukams 4u.gif

Afrodite - tiek maldoje tiek dabar linkiu tau paciu geriausiu ziniu rytoj pas treisa ir labiausiai linkiu kad jis pasirasytu del tavo bandymo su snaigutemis kuo greiciau 4u.gif O jau kai pastosi tai juk visur sakoma kad geros emocijos, laime isgydo bet kokia fizine liga smile.gif

Meiles Vaisius - nu ale tu ir issiblaskius g.gif . Nemanau kad gera mintis susleisti visus likusius vaistus per viena karta. Paklausk gydytojos kaip geriau daryti, tu mazesniu doziu galejo ir uztekti negali zinot, manau kad daktarai didesnes dozes skiria apsidrausdami kad pakankamai skatinsis o tai priklauso nuo kiekvieno organizmo. 4u.gif

Keberiokst - o as tau sakiau kad Gorgis man paskyre intralipidus jau sausio pradzioj su antra doze humiros unsure.gif man pasirode keista nes tu minejai kad tau pradejo tik kai skatinamuosius leidaisi per IVF rolleyes.gif Ups ir vel ne toj temoj parasiau, nepratus sokinet per temas biggrin.gif
Atsakyti
Terze - jau turetum zinoti kiek apsivaisino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 26, 14:40)
Sveikutes merginos mirksiukas.gif 
Terze mano panasi buvo situacija -tad linkiu ir tau,kad viskas butu super,tas Super5 liktu ir lauktu taves thumbup.gif Suspausti kumstukai uz tave 4u.gif 
Beje,merginos turiu klausima,jeigu imunitetas pasilpes tai kaip suprantu geriau embrioniukams,nes juos ne taip atakuoja ir jiems lengviau implantuotis? g.gif

Aciu tau labai labai!!! wub.gif
vat del to imuniteto tai gali buti visaip...gi tie kovotojai uz sveikata - leukocitai berods labai suaktyveja, bet cia zinai, tavo atveju - vel kitaip, reiktu gal krauja issitirti... pas treisa laboratorijoj issitirk, ten tikrai pigu... Aisku, cia jau to auksto lygmens kaip Keberiokst Citas ar Atiloja su Iride nepamatysim... bet bent jau minimaliai.... Labai lauksiu ziniu is taves... Kumstukai suspausti!!!
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 26, 18:40)
Terze - jau turetum zinoti kiek apsivaisino  bigsmile.gif

Labutis wink.gif Hm, o Gorgis zino del tavo sekancio IVF laiko? Gal jis mano kaip tik sausi suleisti viska, kad vasario startuotum??

Oij, zinok mintimis as su savo vaikuciais.... Cia esu paveikta Atijolos knygos.... Man liepe skambinti rytoj.... Su didziausiu nekantrumu laukiu ziniu.. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 26, 20:33)
Labutis wink.gif Hm, o Gorgis zino del tavo sekancio IVF laiko? Gal jis mano kaip tik sausi suleisti viska, kad vasario startuotum??

Oij, zinok mintimis as su savo vaikuciais.... Cia esu paveikta Atijolos knygos.... Man liepe skambinti rytoj.... Su didziausiu nekantrumu laukiu ziniu.. bigsmile.gif  bigsmile.gif


Ai as tikra kad tavo visi 5 stipruoliai laukia jau greiciau silto mamos pilvo ir kovos vienas su kitu kuris pirmas ten papuls:)

Nu sakiau as jam kad realiai tik kova balandi, tikiuosi uzsirase jis i byla blink.gif Sausio pradzioj kai nueisiu dar tiksliau issiaiskinsiu smile.gif

Laukiu ziauriai tavo ziniu rytoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 26, 14:40)

Beje,merginos turiu klausima,jeigu imunitetas pasilpes tai kaip suprantu geriau embrioniukams,nes juos ne taip atakuoja ir jiems lengviau implantuotis? g.gif

man gyditoja gerokai pries isodinima skyre vaistus slopinancius imuniteta ir iki siol juos geriu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, draugužės, wub.gif

visą dieną buvau svečiuose pas senelių ir iškart grįžusi namo sėdau rašyti. Kažkaip prisirišau prie jūsų ir nebegaliu apie jus negalvoti ir jums nerašyti wub.gif 4u.gif
TERZE, svarbiausia ne kiekybė,o kokybė. Super, kad turi 5 gražias kiaušialąstes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Beprotiškai džiaugiuos už gražią pradžiąwub.gif
AFRODITE,TERZE, CITUK,KEBERIOKŠT,ATILOJA, WARVARA, NEKANTRIOJI,ir kitos, kurių vardų čia nepaminėjau, dėkoju už širdies gerumą ir besąlyginį palaikymą. Visuomet taip gera skaityti jūsų žodžius... wub.gif Iš tikrųjų beveik kiekvieną vakarą, glostydama savo žvaigždutes, meldžiu, kad jūs kuo greičiau taptumėte nestuke.gif (ne tik Kūčių naktį)...Aš tikiu, kad šis forumo skyrelis greit bus uždarytas ax.gif

P.S. Šįryt prisisiojau(10 dpi) į indelį ir tik dabar su tuo rytiniu šlapimu pasidariau Easy Cup testą (buvau svečiuose ir ten NT neturėjau doh.gif ) ir štai vaiduokliukas wub.gif SUNKU PATIKĖTI TUO,KĄ MATAU blush2.gif wub.gif Gyvenime nebuvau mačiusi tokio vaizdo... wub.gif Bet kaip keista, jau 7 dpi man rodė vaiduokliuką rolleyes.gif
Ryt laukia HCG tyrimas ir jo rezultatas...Labai jaudinuosi, bet jau šiek tiek naktį turėčiau miegoti ramiau...

http://imageshack.us...1226193225.jpg/

MELSIUOSI UŽ JUS nestuke.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bonama @ 2011 12 26, 20:00)
man gyditoja gerokai pries isodinima skyre vaistus slopinancius imuniteta  ir iki siol juos geriu  4u.gif


O prie slopinančių imunitetą priskiriamas ir Prednesolonas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 26 gruodžio 2011 - 20:37
QUOTE(Terze @ 2011 12 26, 09:41)
Papildyta:
Linkim tapti nestuke.gif  Tik nevadink saves sena vista wink.gif nes mes kam virs 33...kas mes tokios ? wink.gif Man ant nosies 34.... noreciau dovaneles va tokios  nestuke.gif Noreciau buti visada jauna vista wink.gif

labuka,mergyt 4u.gif ,na man ant nosies ir 34 blush2.gif
Aciukas uz palinkejima.linkiu tau to paties patapti nestuke.gif
Papildyta:
[quote=Afrodite69,2011 12 26, 11:40]
Sveikutes merginos mirksiukas.gif
Nekantrioji, sekmes ir tikejimo.Nenoriu nieko sakyti del pozymiu,tik linkiu kad jusu seima aplankytu KALEDINIS GANDRAS wub.gif
Labuliukas mazuciuke 4u.gif aciu ir tau uz linkejimus drinks_cheers.gif ir tau linkiu didziausio svajoniu issipildymo nestuke.gif nestuke.gif
Papildyta:
4u.gif Cituk,labai tikiuosi,kad siti pozymiai neapgaus manes... lotuliukas.gif na mano nickas mane isduoda lotuliukas.gif nee,as neislauksiu tiek,gal kokiam jau penktadieni bandysiu apsysiot ka nors smile.gif nes jei jau bus,tai bus parodyta,kad ir su vaiduoklejas testas biggrin.gif


Beliuk wub.gif lausiu is taves 100% ziniu,nors sirdi tikiu ,kad laukies ir ne vieno o gal visu 3 mirksiukas.gif wub.gif linkiu is visos sirdies gelmiu wub.gif

Jus visos mano kasdieninese maldose wub.gif 4u.gif
Atsakyti