Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

QUOTE(rrasulyte @ 2012 01 02, 11:54)
Pati naudojuosiu tokia, tai rekomenduoju  4u.gif Bosch WAS 28464 SN

thumbup.gif aciu 4u.gif Paskaicius aprasyma tikrai geras pasirinimas. O jusiske "made in Germany"? Noretusi, kad pagaminimas ir surinkimas butu vokieciu.

Kas dar galetu koki modeli rekomenduoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 02, 11:07)
thumbup.gif  aciu  4u.gif  Paskaicius aprasyma tikrai geras pasirinimas. O jusiske "made in Germany"? Noretusi, kad pagaminimas ir surinkimas butu vokieciu.

Kas dar galetu koki modeli rekomenduoti?  smile.gif

taip, tai yra pagaminta vokietijoje.
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 02, 12:26)
Gal kas gali rekomeduoti kokybiska skalbimo masina? Noretusi pagamintos Vokietijoje (ieskociau "made in Germany"). Gal Bosh arba Siemens koki modeli galetumet rekomenduoti? Na, Miele man gal butu brangoka, manau pigiau ir su geresnem funkcijoms galima kitu firmu nusipirkti. Prioritetas kokybe ir ekonomiskumas.

Su labai gerom funkcijom ir automatine skysto ploviklio dozavimo sistema thumbup.gif Siemens WM16S890EU. Tiesa, ji brangesnė.
Atsakyti
Vis dar tikiuosi sulaukti patarimų dėl skalbimo mašinos ir džiovyklės, kurią galima būtų pastatyti ant jos.
Skalbimo mašina turėtų būti iki 50 cm, o džiovyklės išmatavimai nėra svarbūs. Svarbu, kad galima būtų pastatyti vieną ant kitos.
Skalbimo mašinos prioritetai - kuo didesnis gręžimo apsisukimų skaičius, energijos taupumas. Gerai, jei kaina būtų iki 2000 lt.

Iš anksto labai ačiū už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 02, 13:14)
Su labai  gerom funkcijom ir automatine skysto ploviklio dozavimo sistema  thumbup.gif

aciu 4u.gif o kuo dar pranasesnis Siemens WM16S890EU modelis uz WAS28464SN, be didesnio apsuku skaiciaus, bugno apsvietimo, skalbiklio automatinio dozavimo?

Zinau, kad gerai ismanote apie buitine technika tai dar paklausiu ka manote apie modeli BOSCH WAS32783SN?
Atsakyti
Sveiki,

renkuosi skalbimo masina ir permeciau akimis temas ir nelabai radau ka nors
parasyta apie WHIRLPOOL gaminius. Gal kas susidure ir galit pakomentuoti ?
Man reikia is virsaus pakraunamos butent. Ir noretusi zinoma geresnes, bet tikrai
ne uz 3000 Lt smile.gif..
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 02, 14:29)
Zinau, kad gerai ismanote apie buitine technika tai dar paklausiu ka manote apie modeli BOSCH WAS32783SN?


Aš taip pat galvoju apie BOSCH firmos skalbyklę (nes beveik visi rekomenduoja vieną iš geresniu), bet man reikia kuo siauresnės iki 45 cm gylio , ekonomiškos, kokių 6 kg talpos ir su ekranėliu .

Gal koks geresnis skalbyklių žinovas galėtų daugiau paprotinti mus visas besirenkančias skalbykles, kad tikrai būtų vertos visų sumokėtų pinigų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla30*: 02 sausio 2012 - 19:11
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 02, 15:29)
aciu  4u.gif  o kuo dar pranasesnis Siemens WM16S890EU modelis uz WAS28464SN, be didesnio apsuku skaiciaus, bugno apsvietimo, skalbiklio automatinio dozavimo?

Ar tai mažai blink.gif Tada tęskime: tiksliau įvertina įkrovos dydį, tyliau dirba, daugiau programų, brangiau kainuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2012 01 02, 19:00)
Aš taip pat galvoju apie BOSCH firmos skalbyklę (nes beveik visi rekomenduoja vieną iš geresniu), bet man reikia kuo siauresnės  iki 45 cm gylio , ekonomiškos,  kokių 6 kg talpos ir su ekranėliu . 

Gal koks geresnis skalbyklių žinovas galėtų daugiau paprotinti mus visas besirenkančias skalbykles, kad tikrai būtų vertos visų sumokėtų pinigų  4u.gif

kažkaip galvoju kad 6 kg ir 45cm nelabai g.gif
maniškė ~53 cm
Atsakyti
http://www.mediashop...albimo-masina-1

???? kaip matont ar tai ne optimalu uz tokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 02, 20:26)
Ar tai mažai  blink.gif  Tada tęskime: tiksliau įvertina įkrovos dydį, tyliau dirba, daugiau programų, brangiau kainuoja  lotuliukas.gif

O Bosh pagamintu Vokietijoje su skalbiklio dozavimo funkcija yra? Na, nezinau kodel, bet mane labiau traukia Bosh nors zinau, kad kartu su Siemens gamina toje pacioje gamykloje.

Beje, o kaip Jums modelis AEG L98690 FL gaminta Italijoje, ar verta tokiu pinigu? Ar pasiteisina garu funkcija?
Atsakyti
Kurios skalbimo mašinos yra 58 cm pločio, ar tai misija neįmanoma, nes visos dabar 60 cm?
Atsakyti