Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavalinių rūbų nuoma įvairiuose miestuose

Galeciau pagirti "Burtes" salona. Tikrai didelis pasirinkimas, kantri nuomotoja. Viska parodo, pataria. Issirinkau ten suknele viduramziska tokia, laukiu vakarelio dabar jau. smile.gif
Atsakyti
senamiesti Kaune yra karnavaliniu rubu nuoma. labai didelis pasirinkimas, malonus aptarnavimas. patenkinta likau
Atsakyti
Sveikos, SuperMamos! biggrin.gif
Gal zinote Aleksote karnavaliniu rubu nuomos adresu? buciau labai dekinga. aciuks.gif
Atsakyti
Maciau yra uzrasas ant pastato arlekina.
Netoli mokesciu inspekcijos - veiveriu gatvej.
Atsakyti
Labai patiko "Arlekinas" thumbup.gif Pradėjom nuo Kalėdų, labai gražiai papuošėm savo kleckiukus smile.gif O paskui tapom ir patys klientai. Tikrai platus pasirinkimas - visokioms šventėms. Kiek psidomėjau, labai dažnai atsinaujina. Ir aptarnauja mielai, pataria. Galima ir makiažą pasidaryti. Žodžiu, tikrai verta dėmesio.
Atsakyti
O kaip kainos?

Nes kai krize kisenej, tai as linkus pati viska pasidaryt - gal ir ne taip tobulai, bet sukiesi is situacijos, kaip gali smile.gif
Atsakyti
aha vat domina ir mane kainos, gal geriau pasisiutipaciai?
Atsakyti
Paprastai apie 60Lt kainuoja (bet as nuomavaus tik viena karta ir pries 2 metus).

man per brangu, tai siuvuosi, slifuoju skuduriakus, o broka paslepia geras makiazas biggrin.gif
Atsakyti
kainuos suaugusiems nuo 30-50, o vaikams 20lt. smile.gif
Atsakyti
maciau naujos nuomos salonas kaune, prie savanoriu-tvirtoves sankryzos atsidare, reikes uzsukti g.gif
Atsakyti
Merginos ,gal žinot kur kaune neblogų kostiumų yra nuomotis?
Šiųmetinė tema:estrados ir kino žvaigždės.
Nesinori rengtis Lady Gaga ar Cher lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano brolis kazkada cicinu buvo biggrin.gif tai issitrauke sena ismetimui skirta mamos lietpalti ryskiai geltona senamadiska (manau tokiu pilni skuduriakai po 3Lt) ir su karstais klijais priklijavom visokio slamsto ant peciu ir toliau. grandineliu, plunksnu, kalediniu girliandu. kietai atrode biggrin.gif

Jeigu turi ilgus ryzus plaukus - gali susigarbanot, uzsidet trumpa suknia ir but ala pugaciova biggrin.gif

blondine visada gali tapt merlin monro, o brunete odri hepburn , jeigu klasikos norisi smile.gif

o lady gaga is turimu priemoniu visada gali patapt biggrin.gif bent jau as kokias 3 paruosciau biggrin.gif
Atsakyti