Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybė nuo dekoratyvinės kosmetikos

na neatsilikusi, greičiausiai Jums tai visai neįdomu, neteikia malonumo ir neaktualu. taip pačiai kaip, atėjusi į kokį mezgėjų, siuvėjų, siuvinėtojų būrelį pareikščiau, wow nu aš ir atsilikus, kažkada mokėjau biskį narplioti vašeliu, o Jūs moterys pavarot! iš kur siūlus siunčiatės? kaip tokias akis išmezgat, kur idėjų semiatės... aš tai apseinu sagos įsiuvimu, visi mano sugebėjimai smile.gif taip kad wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 01 07, 19:57)
na neatsilikusi, greičiausiai Jums tai visai neįdomu, neteikia malonumo ir neaktualu. taip pačiai kaip, atėjusi į kokį mezgėjų, siuvėjų, siuvinėtojų būrelį pareikščiau, wow nu aš ir atsilikus, kažkada mokėjau biskį narplioti vašeliu, o Jūs moterys pavarot! iš kur siūlus siunčiatės? kaip tokias akis išmezgat, kur idėjų semiatės... aš tai apseinu sagos įsiuvimu, visi mano sugebėjimai smile.gif taip kad wink.gif

Nebutinai. Man ir idomu, ir patinka, ir malonuma teikia, bet net ne kiekviena diena tusa ar lupdazi naudoju. Vis delto priskirciau tai prie priklausomybes smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad esu priklausoma, bet taip kiekviena diena pasidazau. Nebe paaugle esu, kad uztektu veida pasitepti bet kokiu kremu, viena nakti ilgiau pamiegoti ir jau svyteciau visa. Trukumu vis daugeja ir jie vis labiau lenda. Siuo metu veidu naudoju:pagrindas, kremine pudra, paakiu maskuoklis, fiksuojanti pudra ir kompaktine, taciau zadu kremine keisti bb, o kompaktine - biria mineraline, pagrinda palikti tik progom, taip pat kiekviena diena akis perbraukiu tusu ir zinoma vazelinas. Manau cia minimalios priemones, kad atrodytum "svieziau", kas mano maymu ypac aktualu begant amziui smile.gif
Atsakyti
na matyt Jums malonumą teikia kai dažotės ne kiekvieną dieną, o aš su malonumu dažausi kiekvieną dieną smile.gif
Atsakyti
Pritariu Juxt, man dažymasis teikia didelį malonumą, netgi jei dėl to tenka keltis anksčiau biggrin.gif Nemažai mano draugių dažosi, nors paties proceso negali pakęsti, tai joms kančia, o man didelis malonumas ax.gif
Atsakyti
kaip sia priklausomybe reiketu suprasti smile.gif ? faktas kad pasidaziusi moteris yra patrauklesne, malonesne, su ja tikrai mieliau bendrautu kitas nei kad su nepasidaziusia. as dazausi kiekviena diena ir tikrai daug priemoniu naudoju. bet tikrai galiu iseiti ir nepasidaziusi, man dzin. dar galvoju kad musu veikla - darbas ipareigoja dazytis , kaip as ir galvoju del auksciau pamineto. be to man kosmetika yra ir didelis malonumas, man idomu, miela, silta... as nesuprantu moteru kurios nenaudoja ir net neturi elementariai net gi tuso, o tokiu tikrai pazistu. 30 metu ir nei karto near pasidaze tusiu. ir neidomu, nereikia. kai prispaudedrauges ja padazem tai visai kitas zmogus - moteris. iki tol galejai laisvai vadinti kitaip. na vis tiek nori nenori reiktu paryskinti graziausius savo bruozius smile.gif priklausomybe manau butu makiazas iki ryto arba nuejimui iki siuksliu konteinerio. kiekvienas sveiko proto zmogusmanau sutikes prie konteinerio nepazidaziusia pazistama suprastu kodel ji atrodo kitaip nei kad matant ja su makiazu. bent jau as galvoju tai tikrai pateisinama smile.gif dar kitas dalykas kas liecia priklausomybe tai ivairiausiu - "reikia nereikia" priemoniu kaupimas. vat cia tai tragedija. esu maciusi vonioje visa siena padaryta lentynomis ir jos pilnos visokiu "buteliuku " via cia tai priklausomyyyybe pagavojau .
Atsakyti
aš be makiažo, tai nebent tik prasibėgti krosą ryte ar su dviračiu prasiminti, ir tai tik vasarą, kada galima užsidėt akinius nuo saulės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(super.toma @ 2014 11 24, 13:35)
aš be makiažo, tai nebent tik prasibėgti krosą ryte ar su dviračiu prasiminti, ir tai tik vasarą, kada galima užsidėt akinius nuo saulės biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

na ir dar prie juros deginantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 11 26, 19:26)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

na ir dar prie juros deginantis smile.gif

teisybė, nes ten vėl galima akinius užsidėti biggrin.gif
o moterų pleže iš vis dzin biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Budavo baisi tragedija nepasidazyti iki kokiu 20 metu...reikia pieno nubegti i parduotuve? Tuoj, tik praleisiu 30min prie veidrodzio. Kazkaip viena diena pagalvojau, o koks tikslas...? Tada buvo pora metu tusas ir vazelinas vieninteliai palydovai smile.gif Issokes spuogas? Nu ir kas, kam nepasitaiko smile.gif Zodziu, pavariau vos ne nuo vieno krastutinumo iki kito. O dabar viskam yra savas laikas ir vieta - saikingas dieninis makiazas, savaitgaliai is viso be makiazo (net ir varinejant po parduotuves), per baliukus - ryskesnis makiazas. Paprasta diena naudoju BB krema, tusa, ruda akiu piestuka ir vazelina. Pagal poreiki antakiu piestuka, spuogu maskuokli ir seseli (dazniausiai sviesu po antakiu skliautu ir vidiniuose akiu kampuciuose, kad zvilgsnis butu gaivus). Ten visokios bazes, konturavimai, 3 spalvu seseliai tik progomis smile.gif
Atsakyti
aš pvz esu šviesaus gymio. nei blakstienų, nei antakių, nei bruožų biggrin.gif aš pati sau esu bjauri be makiažo, aš tiesiog blogai jaučiuos. atrodau kaip vėžiu serganti... ir ačiū Diev, kad gimiau tokiais laikais, kai kosmetika visom prieinama, o ne tik kilmingom aukštuomenės damom biggrin.gif
Atsakyti

Puiki tema... kiekviena galim kažką pasakyti :) Manau prillausomybės atsiranda, ypač toms panelėms, kurios pradeda anksti dažytis - buvom ten, matėm tai XD Dabar nesidažau: mėgstu, kai galiu jausti saulės spindulius ar vėjo gūsius ant savo "nuogo" veido... Aišku, yra mėgstančių pašiepti žmonių: maždaug "ko čia ta nesidažo", "matyt save labai gražuole įsivaizduoja" ir pan. O aš nenoriu būti gražuole - negi neužtenka būti gražiu ar harmoningu žmogumi, ar reikia  grožį paversti savo profesija (jau pats žodis "gražuolė" bent man implikuoja kažkokią ir neigiamą reikšmę).

Manau, kad moterys pačios turi apsispręsti - dažytis ar ne. Ir atsakyti į klausimą - ar man pačiau to reikia, ar tai kyla iš mano vidaus (labiau žaismingom panelėm/moterim gal ir tinka) ar tai kažkieno primesta iš šalies, kažkam kitam naudinga, dirbtinai suformuota?

Atsakyti