Įkraunama...
Įkraunama...

Geras Ortodontas Vilniuje

QUOTE(norala @ 2009 01 18, 11:39)
Kas gali apie si gydytoja, kaip protezista ka nors  pasakyti ?  smile.gif

Protezuoja tikrai neblogai. Pati esu 2 kruminius pas ji susiprotezavusi. Maciau ir jo priekinisu protezuotus. Graziai atrodo. Aisku dar priklauso nuo techniko su kurio dirba. 4u.gif
Atsakyti
sveikas,gal zinot Vilmos Brukienes privataus kabineto kur ji dirba tel numeri?gal turit kokiu atsiliepimu apie ja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotrynos mamyte:) @ 2009 01 19, 20:18)
sveikas,gal zinot Vilmos Brukienes privataus kabineto kur ji dirba tel numeri?gal turit kokiu atsiliepimu apie ja? 4u.gif

O ji su vyru ne vienam kabinete dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2009 01 19, 11:52)
Protezuoja tikrai neblogai. Pati esu 2 kruminius pas ji susiprotezavusi. Maciau ir jo priekinisu protezuotus. Graziai atrodo. Aisku dar priklauso nuo techniko su kurio dirba.  4u.gif



Na, bandysiu sia savaite nueiti... Kainytes pas ji "neblogos", bet gal gerai padarys g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 01 17, 21:35)
Kalvariju odontologijos klinikoje dirba gydytoja Diana  thumbup.gif  Superine gydytoja, pati pas ja lankausi n metu ir jokiu priekaistu neturiu  schmoll.gif  Skylutes tikrai visas uzlopys  mirksiukas.gif  O kas protezuotojas ten tai nzn. Pas Diana lankausi Lvovo gatvej, o Kalvariju gatvej pas chirurga. Bet jei patogiau tau Kalvariju gatve, tai pas Diana gali ir ten kreiptis  mirksiukas.gif


Ačiū labai už info.. O jai geriau pskambint ar nueit į pačią kliniką ir užsirašyt ?
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 07 28, 15:18)
Man priekinius labai graziai sutvarke gydytoja Diana, o ji dirba Lvovo gatveje. thumbup.gif Sutverke pries 3 metus ir jokiu problemu su jais neturejau, tfu tfu tfu  tongue.gif

sveiki, o gal galetumete tikslu adresa tos klinikos ir gal zinote, ar protezavima sioje klinikoje atlieka.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(ZwAiGzDuTe @ 2009 01 20, 22:41)
Ačiū labai už info.. O  jai geriau pskambint ar nueit į pačią kliniką ir užsirašyt ?


Gal geriau butu pasiskambint ir susitarti del vizito, nes ne visomis dienomis ji Kalvariju gatvej dirba. Kaip jau minejau dirba ji ir Lvovo gatvej. Turiu tik Lvovo gatves klinikos telefona, o Kalvariju gatvej kitos gydytojos Nr. zinau.
Papildyta:
QUOTE(tomax @ 2009 01 21, 17:08)
sveiki, o gal galetumete tikslu adresa tos klinikos ir gal zinote, ar protezavima sioje klinikoje atlieka.Aciu.


Adreso tiksliai nepamenu, atsimenu tik, kad Lvovo gatvej biggrin.gif Jie randasi uz Finastos ir Elfu teatro g.gif Potezavima tikrai ten atlieka mirksiukas.gif Jei neklystu gydytoja Trumpaite - Vanagiene. Tel 8 616 32 421
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif

mano vaikucio kreivi dantys. Zalgiryje sake, kad gydymo metu reiks traukti 4 dantis... Noreciau dar kokio ortodonto konsultacijos, gal kas galite pasiulyti smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit parašyti daugiau atsiliepimų ir informacijos apie gydytoją- protezuotoją Pliopli ar Mareką. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwitalija: 22 sausio 2009 - 12:47
Parašykit prašau, koks tikslus adresas tos kalvarijų odontologijos klinikos ir gal telefoną žinote? kažkaip per google labai nemažai kalvarijų g. išmeta ax.gif

Gal kas nors lankėsi stomatologijos klinikoje Verkių 5? Prie pat namų, galvoju ar verta išbandyti.
Atsakyti
Griztant prie odontologes Viktorijos Sciukinaites, tai noriu pasidalinti savo teigiama patirtimi. Nuo vaikystes (na, tada kai jau pasikeite dantys) mano priekinis dantukas isaugo kreivas - pasisukes sonu. Pries 3 metus nusprendziau, kad daugiau taip gyvent nebegaliu ir reikia kazka daryt. Buvau pas n-a la geru gydytoju, bet niekas neapsieme protezuot - vieni sako, kad neimanoma, kiti liepe rauti ir daryt tilteli, kiti siulo breketus, bet perspejo, kad vis tiek metams begant pasikreivins. Zdz, mane buvo apemusi jau tikra neviltis. Tada gavau Viktorijos tel nr., kuri, pamacius mano situacija, pazadejo, kad turesiu grazia sypsena. Nors eiles pas ja didziules (pirma konsultacija buvo kovo pradzioje, o galutinai danti suprotezavo liepa), taciau kantriai kentejau - skausmus tame tarpe. Ka gi, jau dbr 3 metus dziaugiuosi grazia sypsena! blush2.gif
Tiesa, buvo ir minusi:
1. man ta dantuka padare truputi sviesesne (ta ju darbuotoja neatitaike spalvos), bet dbr jau to nesimato
2. Viktorija lb skubedama pykdavo kaskart kai prasiau suleisti nejautra, net kelis sykius ant manes susauke! Bet tada net pasakiau, kad gi uz viska as moku, tai kdl turiu kentes skausmus? Bet karta ji vis tiek "pravare" per apatinius dantis juos neuzsaldzius (sumane paslifuot). Man tada net akyse pabaltavo. doh.gif

Bet vis tiek esu jai labai dekinga uz viska! thumbup.gif

Atsakyti
O man sugedo priekinis dantukas, o mano gydytoja dar prasitęsė motinystės atostogas. Vėl teks pas gyd. G. Gumbelevičienę eiti. verysad.gif cry.gif
Atsakyti