Įkraunama...
Įkraunama...

Geras Ortodontas Vilniuje

Aš negaliu susilaikyti neparašius apie savo daktarę - gydausi pas ją apie daugiau kaip 10 metų, pradėjau dar Antakalnio poliklinikoj, dabar - jos kabinete. Ji gydo ir protezuoja pati, plombos laikosi puikiai, protezuoti dantys - kaip savi. Pirmai karūnėlei irgi apie 10 metų, bet niekad jos nejaučiau smile.gif. Ir bendradarbius siunčiu, visi patenkinti. Ypač viena - kažkur jai pagamino plokštelę, bet padarė iš moteriškės "boksininkę". Nusiunčiau pas savo daktarę, ir dabar mano bendradarbė plačiai šypsosi biggrin.gif .Gal atrodo kaip reklama blush2.gif , bet man labai gaila, kai žmogui gydytojai sugadina dantis, savo kailiu patyriau - vietoj 1 karūnėlės teko daryti tiltelį, gadinti dar 2 gretimus dantis (arba rinktis implantą, kas dar brangiau. Tiesa, ji Vilniuj, Rinktinės gatvėj, Rūta 868754771
Atsakyti
[quote=erika.gut,2009 01 02, 15:54]
Sergejus Troscenkov dabar dirba Tauro g. 18.
[/quot

Mano nuomone apie si odontologa gana dviprasmiska. Tikrai ilgai pas ji lankiausi ir turiu pripazinti, kad patiko, atrode, kad kruopsciai ir gerai dirba, buvo malonus. Bet va, kai buvai pas ji paskutini karta praitu metu spalio menesi, nuomone apie ji, deja, pasikeite. Paskutinio vizito metu, kuomet jau atejau su skausmu, pasake, kad vienas dantis labai uzleistas ir reiks traukti nervus, bei dar yra kelios dideles skyles, tai siek tiek nustebau, kadangi pas ji buvau pries maziau nei puse metu ir viskas buvo gerai, kazkaip nesitiki, kad tokios skyles galejo atsirasti per toki trumpa laika... kadangi man pasake, kad kanalus plombuoja kita gydytoja, tai apskritai isejau kitur, bet va viena dantuka jis man dar spejo uzplombuoti, bet po keliu menesiu skausmo reikejo isimti ta plomba, nes kaip kita gydytoja pasake, kad plomba uzdeta ant atviro nervo...tai va...net nezinau, ka ir galvoti...na gal tik man taip nepasiseke...
Atsakyti

QUOTE(monkey @ 2009 03 23, 14:07)
Mano nuomone apie si odontologa gana dviprasmiska. Tikrai ilgai pas ji lankiausi ir turiu pripazinti, kad patiko, atrode, kad kruopsciai ir gerai dirba, buvo malonus. Bet va, kai buvai pas ji paskutini karta praitu metu spalio menesi, nuomone apie ji, deja, pasikeite. Paskutinio vizito metu, kuomet jau atejau su skausmu, pasake, kad vienas dantis labai uzleistas ir reiks traukti nervus, bei dar yra kelios dideles skyles, tai siek tiek nustebau, kadangi pas ji buvau pries maziau nei puse metu ir viskas buvo gerai, kazkaip nesitiki, kad tokios skyles galejo atsirasti per toki trumpa laika... kadangi man pasake, kad kanalus plombuoja kita gydytoja, tai apskritai isejau kitur, bet va viena dantuka jis man dar spejo uzplombuoti, bet po keliu menesiu skausmo reikejo isimti ta plomba, nes kaip kita gydytoja pasake, kad plomba uzdeta ant atviro nervo...tai va...net nezinau, ka ir galvoti...na gal tik man taip nepasiseke...

Sunku spresti, del to uzplombuoto dantuko. Gali buti, kad noredamas issaugoti gyva danti dejo pamusala ant svieciancio nervo, bet dar neatviro .Daznai taip daroma. Visa kita priklauso ar tas nervas apsiramins ir nusileis zemyn-tada gyvas dantukas ir tarnaus toliau. Kitu atveju-nervas neislaiko ir sureguoja i intervencija, plomba ir visgi dantuka pradeda skaudeti. Tada reikia traukti nervus.
Tikrai neivienas gydytojas, matudamas, kadnervas atviras-reiskias kraujuoja neuzdes plombos. Koks tikslas tai daryti, juk neuzilgo ji vistiek prades skaudeti ir teks traukti nerva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 23 kovo 2009 - 23:14
QUOTE(erika.gut @ 2009 03 23, 23:12)
Sunku spresti, del to uzplombuoto dantuko. Gali buti, kad noredamas issaugoti gyva danti dejo pamusala ant svieciancio nervo, bet dar neatviro .Daznai taip daroma. Visa kita priklauso ar tas nervas apsiramins ir nusileis zemyn-tada gyvas dantukas ir tarnaus toliau. Kitu atveju-nervas neislaiko ir sureguoja i intervencija, plomba ir visgi dantuka pradeda skaudeti. Tada reikia traukti nervus.
Tikrai neivienas gydytojas, matudamas, kadnervas atviras-reiskias kraujuoja neuzdes plombos. Koks tikslas tai daryti, juk neuzilgo ji vistiek prades skaudeti ir teks traukti nerva.


Pas mane buvo panaši situacioja- tai dantukas dar 7 metus su plomba išbuvo ir valdiškoj poliklinikoj taisė. Bet kai jau sugedo po plomba- tai iki karūnėlės po to daėjo reikalas. Užplombavo iš vienos pusės, po pusmečio iš kitos, po to lūžo dalis sienelės. Trys plombos, pas odontologę kone kas du mėn. O kai nuėjau pas G. Gumbelevičių- tai jis buvo "šoke", sakė, kad taip plombuoti negalima. Viena plomba- tai dar laikius būtų kažkiek.
O kai su giliu kariesu sutvarkė protinį- deje jį teko pašalinti, nes sunkiai prieinamas. Po savaitės vėl pradėjo skaudėti ir viskas... Todėl pritariu, kad tikrai visaip būna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 24, 12:51)
Pas mane buvo panaši situacioja- tai dantukas dar 7 metus su plomba išbuvo ir valdiškoj poliklinikoj taisė. Bet kai jau sugedo po plomba- tai iki karūnėlės po to daėjo reikalas. Užplombavo iš vienos pusės,  po pusmečio iš kitos, po to lūžo dalis sienelės. Trys plombos, pas odontologę kone kas du mėn. O kai nuėjau pas G. Gumbelevičių- tai jis buvo "šoke", sakė, kad taip plombuoti negalima. Viena plomba- tai dar laikius būtų kažkiek.
O kai su giliu kariesu sutvarkė protinį- deje jį teko pašalinti, nes sunkiai prieinamas. Po savaitės vėl pradėjo skaudėti ir viskas... Todėl pritariu, kad tikrai visaip būna. g.gif

Mano vienas kruminis dar stovi gyvas. Pries 4 metusa buvo deta plomba ant svieciancio nervo. Beveik pusmeti buvo jautrus dantukas ( irgi taip bina..), jau galvojau tikrai nervas sureguos. Bet apsiramino, nusileido zemyn ir vis dar gyvas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2009 03 24, 23:12)
Mano vienas kruminis dar stovi gyvas. Pries 4 metusa buvo deta plomba ant svieciancio nervo. Beveik pusmeti  buvo jautrus dantukas ( irgi taip bina..), jau galvojau tikrai nervas sureguos. Bet apsiramino, nusileido zemyn ir vis dar gyvas.  thumbup.gif


Pas mane šalia protini odantenos paraudo tai už tai ėjau pas gydytoją vėl ir man atidarinėjo kanalą, nes nuotruakoje atrodė viskas sveika. O pasirodė, kad pūliuoja, bet dar infekcija neišplito ar kaip, kad nuotraukoj nesimatė. g.gif
Atsakyti
Gal kas zino gera odontologa lazdynuose? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Smagi @ 2009 03 18, 18:55)
Vat vat, man taip pat padarė, nieko nesakius nušmirgeliavo man jį, bliamba kaip pykstu ant jos, kad net nepaklausus man jį nuzulino, aš gal neketinu tos karūnėlės dėti, kažin ar galima tą dantį dabar tiesiog sutaisyti, ar jau viskas, man taupyt ant karūnos  verysad.gif


Mano mamai, tai ant nudilinto dantuko emalę labai gražiai uždėjo mirksiukas.gif . Jai keli dantys buvo ruošiami metalo keramikai, bet nutiko taip, kad nebegalima buvo jos dėti doh.gif tai pasiūlė tokį variantą, kaip emalės uždėjimas. Bet pasakė, kad turi laikyti 2 metus, o jei aptrupės, tai eiti turės, kad patvarkytų smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,oj man nekoks doh.gif blink.gif Galva plysta nuo skausmo danties.Rytoj butinai eisiu pas dantista,tik nzn pas koki...jau 4 metu nebuvau,fobija po paskutinio karto doh.gif Ieskau bet kur Vilniuje,tik kad nebutu brangu labai,nes ne vienas danti sugedes verysad.gif O gi krize...
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2009 03 29, 08:47)
Labas rytas,oj man nekoks doh.gif  blink.gif Galva plysta nuo skausmo danties.Rytoj butinai eisiu pas dantista,tik nzn pas koki...jau 4 metu nebuvau,fobija po paskutinio karto doh.gif Ieskau bet kur Vilniuje,tik kad nebutu brangu labai,nes ne vienas danti sugedes verysad.gif O gi krize...


Tai eik į polikliniką, nes privačiuose, man rodos, reikia mokėti už extra priėmimą. Nebent tik esi klinikos klientė. g.gif
Atsakyti
Uzsirasiau i Studio Dentis Justiniskese, gal yra kas ten lankesi g.gif buciau labai dekinga uz jusu atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Jau buvau nuejus i konsultacija, tai kai suzinojau kiek kainuos dantu taisymas doh.gif praejo noras juos taisyti blush2.gif
Atsakyti