Įkraunama...
Įkraunama...

Roan Marita IV tema

QUOTE(D*L*K @ 2013 03 20, 09:47)
Yra Kaune (nezinau, ar esat kaunietes  4u.gif ) tokia parduotuve (pradzioj parasiau, paskui sugalvojau, kad susilaikysiu nuo pavadinimo, kad neapkaltintu reklama  ax.gif ) ir jie tikrai turi Jusu nuziuretus vezimaicius. Manau, kad nemazai info galetu ir jie suteikt, nes naciau, kad vezimus netgi nuomoja  blink.gif  (gal ir geras variantas, kai negali issirinkti  g.gif ). O siaip man jis su Marita panasumu turi tik tiek, kad yra klasikinis  smile.gif  Simpatiskas taip pat (kaip ir visi klasikiniai vezimai  wub.gif ), bet man Katjex nepatinka, kad daugokai uzdaras lopsys  g.gif Aisku visiskai tvirtai vertint sunku, nes maciau tik foto ir praeinant pro sali, net neciupinejau, tad nuo daugiau komentaru tikrai susilaikysiu. Bet man susidare toks ispudis, kad pvz norint prieit prie vaikelio kad ir nosiuka patikrint, jau butinai reik uzklotuka lopsio atsegt, ar cia tik taip atrodo? Truputeli sviesos daugiau noretusi, atrodo, lopsyje  ax.gif Maritoj man tas tarpas toks kaip tik kaip tik atrode, nors irgi yra mamyciu, kurioms per didelis  4u.gif

ne kauniete, bet kai jau reiks teks nuvaziuoti apziuret prie progos smile.gif
man uz marita nera grazesniu klasikiniu vezimeliu wub.gif bet del dukros teks turbut issirinkti kita, nors butinai reiks ir marita jai duot pastumdyt, gal visai pavyks ir su auksta rankena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2013 03 20, 12:13)
ne kauniete, bet kai jau reiks teks nuvaziuoti apziuret prie progos smile.gif
man uz marita nera grazesniu klasikiniu vezimeliu  wub.gif  bet del dukros teks turbut issirinkti kita, nors butinai reiks ir marita jai duot pastumdyt, gal visai pavyks ir su auksta rankena  biggrin.gif

Na is esmes cia prisiminiau dar viena pliusa Maritos, kas man labai patiko - ja laisvai galima vezti viena ranka, net ir laikant uz rankenos sono vezimas mazai krypdavo i sona. Tai gal mergyte isikabinus i soniuka labai puikiai stums vezimaiti ir Jums jo stumti visai netrukdys smile.gif nes vistiek kaip bemastyciau, viena ji greiciausiai neuzteks jegeliu jokio klasikinio vezimelio (o dar su broliu ar sese viduj) dorai pastumti ax.gif na, bet pameginsit ir suzinosit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 20, 13:54)
Na is esmes cia prisiminiau dar viena pliusa Maritos, kas man labai patiko - ja laisvai galima vezti viena ranka, net ir laikant uz rankenos sono vezimas mazai krypdavo i sona. Tai gal mergyte isikabinus i soniuka labai puikiai stums vezimaiti ir Jums jo stumti visai netrukdys  smile.gif nes vistiek kaip bemastyciau, viena ji greiciausiai neuzteks jegeliu jokio klasikinio vezimelio (o dar su broliu ar sese viduj) dorai pastumti  ax.gif na, bet pameginsit  ir suzinosit  smile.gif


Mano mazoji Emmaljunga stumdavo isikybusi i sportinuko pakoji. Kadangi rieda puikiai, tai visai gerai galejo stumdyti ligiu keliu. Kaip tik man atrodo, kad mazam vaikui lengviau stumti klasikini vezima, negu koki mazesni. Be to nemanau, kad si atrakcija vaikui patiks. Nusibos labai greitai vezioti broliuka. Tad tik del rankenos tikrai nesirinkciau kitokio, jei visa kita patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 03 20, 14:01)
Mano mazoji Emmaljunga stumdavo isikybusi i sportinuko pakoji. Kadangi rieda puikiai, tai visai gerai galejo stumdyti ligiu keliu. Kaip tik man atrodo, kad mazam vaikui lengviau stumti klasikini vezima, negu koki mazesni. Be to nemanau, kad si atrakcija vaikui patiks. Nusibos labai greitai vezioti broliuka. Tad tik del rankenos tikrai nesirinkciau kitokio, jei visa kita patiko smile.gif

Teisingai! Juk ir pakojis (jei horizontaliai uzfiksuotas, nenuleistas) Maritoj pakankamai aukstas, irgi puiki iseitis! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 20, 14:07)
Teisingai! Juk ir pakojis (jei horizontaliai uzfiksuotas, nenuleistas) Maritoj pakankamai aukstas, irgi puiki iseitis!  thumbup.gif

sportinuke tai taip, pakojis tiks stumimui, bet lopsiukas g.gif

na manajai neatsibosta greit, nes ji ir savo vezima lauke stumdo, tai tikrai zinau kad nores stumdyt,o to labiau su gyva lelyte biggrin.gif

na bet kolkas anksti galvot apie tai, kai jau lauskim broliuko, tada ir rimciau pradesim galvot smile.gif
Atsakyti
Marita ir mes turėjome wub.gif Nieks neprilygs jam..
Dabar turim Mutsy, bet Maritai lygių nėra. Kaina nedidelė, važiuoklė puiki, lopšys didelis, gražus vežimėlis. Tik sunkokas smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite vezimeli Milena ir galite pasakyti savo pastebejimus? Ir ar labai skiriasi nuo Maritos?
Atsakyti
Sveikos,
Norejau pasiteirauti, o Marita telpa į daugiabučio liftą?
Atsakyti
QUOTE(elishka @ 2013 04 22, 19:16)
Sveikos,
Norejau pasiteirauti, o Marita telpa į daugiabučio liftą?


Telpa.
Atsakyti
Pirkom panaudotą, ne naują. Pirkimo metu blizgėjo.
Po žiemos surūdijo tiek rėmas, tiek ratlankiai. Kai paskambinau į vežimų remontą, meistro komentaras buvo, kad tai pigi markė ir tokių dalykų reik tikėtis, ypač jei aktyviai naudojamas žiemą.
Taigi turėkit omeny, kad reik labai prižiūrėti. Ratlankių negalima šveisti, nes nikeliuoti, pageltonuoja. Rūdys jei neįsisenėję išsivalo su skudurėliu ir sodos vandens tyrele nuo ratlankių.

Stabdis blogai veikia, skaičiau, kad ne man vienai.

Sunkus, bet vaikučiui labai patogus. Ieškau naujo, nes dar vieną žiemą turėtume atbūti su vežimu. Seną bandysiu pusvelčiui parduoti, gal kas nupirks...
Atsakyti

 i 
Primenu, kad draudžiama cituoti daugiau negu vieną nuotrauką.
Atsakyti
QUOTE(Lauryte* @ 2013 04 24, 10:27)
Pirkom panaudotą, ne naują. Pirkimo metu blizgėjo.
Po žiemos surūdijo tiek rėmas, tiek ratlankiai. Kai paskambinau į vežimų remontą, meistro komentaras buvo, kad tai pigi markė ir tokių dalykų reik tikėtis, ypač jei aktyviai naudojamas žiemą.
Taigi turėkit omeny, kad reik labai prižiūrėti. Ratlankių negalima šveisti, nes nikeliuoti, pageltonuoja. Rūdys jei neįsisenėję išsivalo su skudurėliu ir sodos vandens tyrele nuo ratlankių.

Stabdis blogai veikia, skaičiau, kad ne man vienai.

Sunkus, bet vaikučiui labai patogus. Ieškau naujo, nes dar vieną žiemą turėtume atbūti su vežimu. Seną bandysiu pusvelčiui parduoti, gal kas nupirks...

Kazi kas cia su tom Maritom yra del rudijimo g.gif Jau ne is Jusu pirmos girdziu, kad surudijo, o stai mes aktyviai (na, aktyvuma as suprantu kasdienes keliones i lauka smile.gif ) naudojom vezima dvi ziemas ir neislindo nei viena rudele. O ir zinokit, as. pripazinsiu, nebuvau baisiai kruopsti priziuretoja blush2.gif Ir laikem dregnoj patalpoj rema visa laika. As beveik isitikinau, kad ju, kaip ir jau ne vienos firmos vezimu, yra idealiu kopiju
Atsakyti