Įkraunama...
Įkraunama...

Benetton & Zara & Mexx gerbėjoms

zaroj jau prasidejo ispardavimas. visko pilna, ypac maikiu visokiu mergaitem ir berniukam.
Atsakyti
Buciau labai dekinga ir atsilyginciau mamytei, kuri sutiktu nupirkti mums kelis rubelius is Zaros sale, pm 4u.gif
Atsakyti
Taip, jau zaroje ispardavimas, tik gaila neliko planuoto pirkinio-ponio odos baciuku su kniedemis:-(
Atsakyti
Gal galite parašyti, ar patenkintos UCB vaikišku aptainiu trikotažu?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 01 02, 11:57)
Gal galite parašyti, ar patenkintos UCB vaikišku aptainiu trikotažu?

aš patenkinta, bet mieliau perku iš nexto smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas uzsako rubelius is zaros internetines parduotuves?
Atsakyti
QUOTE(*Viktori* @ 2013 01 06, 14:43)
Sveiki, gal kas uzsako rubelius is zaros internetines parduotuves?



Man irgi aktualu:-)
Atsakyti
QUOTE(*Viktori* @ 2013 01 06, 13:43)
Sveiki, gal kas uzsako rubelius is zaros internetines parduotuves?



QUOTE(Joviva @ 2013 01 06, 16:15)
Man irgi aktualu:-)



užsakinėjo myma, mistica smile.gif
Atsakyti
Mamukai, gal galite pasidalinti patirtimi dėl šios striukytės http://www.zara.com/...v...K WITH HOOD ar nelenda pūkai, ar ji šilta g.gif
Atsakyti
mes turime panasia, is praitu metu kolekcijos pukinuke, tai tikrai superine, pukai nelenda minkstute lengvute, labai gerai nesiojasi. manau ir si tokia turetu buti
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 01 11, 15:29)
Mamukai, gal galite pasidalinti patirtimi dėl šios striukytės http://www.zara.com/...v...K WITH HOOD ar nelenda pūkai, ar ji šilta g.gif

Laukiam ir mes sios striukutes, atrodo turetu buti kokybiska, kai gausime ivertinsime. Bet atejus netiketiems saltukams teko pirkti dar viena, UCB pukinuke, tai superine thumbup.gif ir lengva ir siltam neperslampama, vaikas labai megsta ja thumbup.gif
Bet labai norim ir Zaros greiciau sulaukti biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Esu ją čiupinėjusi, atrodo kokybiškai, tik kaip dėvisi nežinau smile.gif Svarstau pirkti kitai žiemai tokią g.gif
Atsakyti