QUOTE(XY:) @ 2009 11 17, 22:26)
"Maitintojas" bet kokios mirties atveju gautų išmoką, o papildomas draudžiamasis tik nelaimingo atsitikimo atveju (kas tie nelaimingi atsitikimai? Visa, kas ne dėl ligos ir ne savižudybė? Smurtinė mirtis irgi prie nelaimingų atsitikimų?)
Galvojam apie kaupiamąjį. Nuo kurios sumos kasmet skaičiuosis tie 3,5proc., vis nuo didėjančios sukauptos?
O, jei dviese draudžiamės ta pačia sutartimi, kuris tada gali pasinaudot kasmetine GPM lengvata?
Ar galima mažinti/didinti sutarty numatytas mėnesines įmokas sutarties galiojimo metu?
Visu pirma tai myliukas turejo parasyti, kad kalba apie kazkokia konkrecia imone rasydama salygas, nes kalbant apskritai apie draudimus, o ne vienos bendroves salygas imant, tai yra skirtingu salygu. Pasiieskokit daugiau info yra bendroviu kurios siulo ir garantuotus didesnius nei 3,5 procentus. Antra - tikrai ne visose imonese yra tokios salygos kaip myliukas isdeste - drausdamiesi abu ant vienos sutarties abu galit turet ir gyvybes draudimus ir papildomus, todel visai nesvarbu kuris pirmasis apdraustasis, kuris papildomas, kievienam galima rinktis kokias tik norit sumas, nors esate ant vienos sutarties.
Procentai, be abejo, skaiciuojami vis nuo didejancios sukauptos sumos.
Nelaimingas atsitikimas tai nuo apdraustojo valios nepriklausantis, staigus ir netiketas ivykis sukeles trauma ar mirti. Ir smurtine mirtis ir netgi savizudybe (po 3 metu kai sudaryta draudimo sutartis) jau yra draudiminis ivykis.
Jei dviese draudziates viena sutartimi lengvata naudosis tas, kuris bus draudejas - mokes draudimo imokas.
Imokas tiek mazinti,tiek didinti galite kada tik norite. Kaip ir keisti apdraustuosius, naudos gavejus, draudimines sumas ir t.t.
O siaip manau turint laiko Jums tiesiog reiktu pasikviesti keliu bendroviu konsultantus ar paciai nuvykti i keleta bendroviu, Jums kur kas aiskiau viska isdestys ir paaiskins

tada ir palyginti galesit ir pilna informacija turesit, o ne nuotrupas kaip cia forume