Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas IMPULS'e, IV tema

QUOTE(Just a girl @ 2013 02 04, 22:57)
Stepas kol kas nerekomenduotinas, bet jis man ir per sudėtingas. O su treniruokliais niekad gyvenime nebandžiau, gal ir reikės pabandyti, bet nežinau, iš kurio galo eiti prie jų smile.gif)

Labai noriu pasinaudoti nemokama galimybe pasportuoti Impulse, nes šiaip skaičiuoju pinigėlius, ir ieškau pigesnių variantų.

Ačiū už patarimus smile.gif

Jei klausyčiau gydytojų - sportas man apskritai nerekomenduotinas. Jei nori sportuot - sportuok ir nesiparink. Impulse tau nemokama bus tik viena treniruotė. O treniruoklių nėra ko bijot - prieik prie trenerio ir paprašyk, kad parodytų. Jei skaičiuoji pinigėlius - Impulso nepatemspi, nebent imtum lizingu. Pabandyk Victoria-Gym (ten akcija dabar 449 lt 3 mėn), Active-Gym - jie pigesni. Vilniaus Šeipingo klubas visiškai pigus, bet ir aptriušęs ir trenerio treniruoklių salėje ten nėra.
Atsakyti
Ilgą laiką savo malonumui šoku sportinius šokius, tad bandžiau eiti Savanorių Impuls'e į grupines treniruotes, galvojau bus intensyviau ir sportiškiau smile.gif Deje... nepatiko... kažko neužkabino visai.
Pradėjau eit į salę ir baseiną su pirtimis. Kol ėjau su draugu buvo tik slankiojimas ir plepėjimas. Tad abu nusprendėm eiti atskirai. Ir taip tikrai geriau.
Kas ieškote kompanijos, ne grupinėms treniruotės - gerai pagalvokit. Ateina merginos po dvi ir didžiąja laiko dalį nesportuoja, o plepa viena prie kitos. Naudos maža.
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2013 01 30, 08:48)
Norim nuvaziuoti su vaiku tiesiog pasimadyti... Vichy atsibodo. Kur fainiau - Trasalis ar Impuls Kareiviu gatveje?



man Impuls. tik dabar ten ziauriai salta. baseinas +26.
Atsakyti
Nusipirkau kareivių impulso abonementą ir po kelių užsiėmimų susirgau.
Sakykit ką reikia daryti norint sustabdyti abonementą, ar tiesiog vėliau ateiti su gydytojo pažyma ir abonemento pabaigos data bus nukelta?
Sirgau savaitę ir gyd. užrašė nesportuot dar savaitę g.gif

Nerandu telefono jokio apart to mokamo, o kiti vadybininkai, gal ne į temą jiems skambinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 11 vasario 2013 - 15:52
Dėl tos nemokamos akcijos: pasirodo gerai pasukus galvą nemokamai galima nueiti net ne 1, ne 2 ir ne 3 kartus wink.gif Aš tuo nesinaudoju, nes turiu abonementą, bet įkalbėjau taip daryti vieną žmogutį. Kas rimtai sportuoja netiks, o kas kartais galima ir pasinaudoti sistemos trūkumais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2013 02 12, 23:06)
Dėl tos nemokamos akcijos: pasirodo gerai pasukus galvą nemokamai galima nueiti net ne 1, ne 2 ir ne 3 kartus wink.gif Aš tuo nesinaudoju, nes turiu abonementą, bet įkalbėjau taip daryti vieną žmogutį. Kas rimtai sportuoja netiks, o kas kartais galima ir pasinaudoti sistemos trūkumais smile.gif


kokia nemokama akcija?
Atsakyti
QUOTE(Ozkele @ 2013 02 12, 23:16)
kokia nemokama akcija?


http://www.impuls.lt...?...=378&page=1 smile.gif
Atsakyti
Man sake, kad gali isbandyti po viena karta visas 4 treniruotes.
As uzsiregistravau i viena, bandziau registruotis i kita, bet sistema neleido.
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 13, 08:23)
Man sake, kad gali isbandyti po viena karta visas 4 treniruotes.
As uzsiregistravau i viena, bandziau registruotis i kita, bet sistema neleido.



Tikrai galima, tik reikia pasukti galvą smile.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu Ozo g. IMPULSE dedasi kazkas NEREALAUS. Tiek zmoniu dar nesu maciusi. Viskas butu ok, bet jauciasi kad IMPULSo administracijai labiau rupi pinigeliai nei sportuojanciu komfortas. Paskutiniu metu net spinteliu neuztenka vakarais doh.gif
Kaip bemyleciau si kluba ir jame dirbancius trenerius, kyla labai didelis noras eiti kazkus skustis.
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2013 02 19, 10:33)
Paskutiniu metu Ozo g. IMPULSE dedasi kazkas NEREALAUS. Tiek zmoniu dar nesu maciusi. Viskas butu ok, bet jauciasi kad IMPULSo administracijai labiau rupi pinigeliai nei sportuojanciu komfortas. Paskutiniu metu net spinteliu neuztenka vakarais doh.gif 
Kaip bemyleciau si kluba ir jame dirbancius trenerius, kyla labai didelis noras eiti kazkus skustis.


Sweety, visuose Impulsuose tas pats, deja. Ir kiekvienais metais prieš pavasarį. Tą patį galvodavau dėl pinigėlių ir komforto, bet, manau, tą skaičių žmonių ir pačiam klubui labai sunku reguliuoti, nes tas žmonių pagausėjimas yra gana laikinas.. Vasarį-kovą, paskui vėl ramiau.
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2013 02 19, 23:06)
Sweety, visuose Impulsuose tas pats, deja. Ir kiekvienais metais prieš pavasarį. Tą patį galvodavau dėl pinigėlių ir komforto, bet, manau, tą skaičių žmonių ir pačiam klubui labai sunku reguliuoti, nes tas žmonių pagausėjimas yra gana laikinas.. Vasarį-kovą, paskui vėl ramiau.

tikiuosi kad taip ir bus 4u.gif ir galima bus ramiai treniruotis ir nelaukti eiles prie treniruokliu smile.gif
Atsakyti