Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"

Pirmą kartą užsakinėju per Ryanair, tai kilo klausimas:
ar galima gauti ten kokių nuolaidų, ta prasme ar yra kažkokios kortelės kurias gali turėti draugai ir kuriomis pasinaudojus būtų pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 01 02, 21:09)
Pirmą kartą užsakinėju per Ryanair, tai kilo klausimas:
ar galima gauti ten kokių nuolaidų, ta prasme ar yra kažkokios kortelės kurias gali turėti draugai ir kuriomis pasinaudojus būtų pigiau? g.gif

taip galima, yra kortelės, kurių pagalba galima sutaupyti kortelės mokestį (21 lt),bet yra kitas mokestis - tam tikras procentas nuo bilietų kainos smile.gif Reikia paskaičiuoti, kuriuo variantu labiau apsimoka pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 02, 11:49)
tai mes jam imam kėdę, bet jis irgi bijo skristi, plius dar brolis skrenda. Man būtų labai aptogu - mažesnis ant kelių, vyresnėlis šalia. tegu lieka ta kėdė laisva, skrydžio emtu, jei norės, atsisės. Bet pvz agentūroj man pasakė, kad taip negalima ir jis turės sėdėt savo vietoj  blink.gif


as skridau su dukra (dar mazesne kai buvo, bet virs 2), i prieki manes paklause ar yra virs 2 metu, as nesupratau gerai ir linktelejau (pasirodo klause ar yra iki 2 metu ji) - tad gavom dirza, skrido ant keliu, o gryztant jie patys ziurejo dokumentus - dirzo nedave, liepe segt i kede, jin reke, ale niekam nebuvo idomu isskyrus mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2012 01 02, 18:59)
Teko skristi su ryanair. Už mūsų sėdėjo jauni tėveliai su dviem vaikučiais. Vienam iš jų buvo jau trys metai, tad jam sėdėti tėčiui ant kelių buvo negalima. Stiuardesė griežtai pasakė pasodinti vaiką į jam skirta kėdę. Vargšas vaikas klykė visa gerkle tiek kylant tiek ir leidžiantis... unsure.gif Užsispyrus stiuardesė turbūt pasitaikė... doh.gif



QUOTE(Kriiste @ 2012 01 02, 22:11)
as skridau su dukra (dar mazesne kai buvo, bet virs 2), i prieki manes paklause ar yra virs 2 metu, as nesupratau gerai ir linktelejau (pasirodo klause ar yra iki 2 metu ji) - tad gavom dirza, skrido ant keliu, o gryztant jie patys ziurejo dokumentus - dirzo nedave, liepe segt i kede, jin reke, ale niekam nebuvo idomu isskyrus mane doh.gif


Esu toki dalyka (kai mazo vaiko neleido prie saves ristis) mates ir lietuviskam charteryje. Sake, paverks ir nustos, saugumas svarbiau ax.gif taip kad ne tik Ryanairas "besirdziai"
Papildyta:
QUOTE(irisas @ 2012 01 02, 21:24)
taip galima, yra kortelės, kurių pagalba galima sutaupyti kortelės mokestį (21 lt),bet yra kitas mokestis - tam tikras procentas nuo bilietų kainos smile.gif Reikia paskaičiuoti, kuriuo variantu labiau apsimoka pirkti smile.gif


Per praeitus metus pirkau keliasdesimt bilietu, nepasitaike, kad skrendant pirmyn/atgal nors ir vienam zmogui neapsimoketu prepaid kortele pirktas bilietas. Kartais skirtumas minimalus (keliolika litu) bet vis tiek apsimoka ax.gif
Atsakyti
atsiprašau už tokį klausimą, bet reikia greito atsakymo - juk tiek Raynair, tiek
Wizzair Vilniuje skrenda į tą patį oro uostą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineikė @ 2012 01 02, 22:33)
atsiprašau už tokį klausimą, bet reikia greito atsakymo - juk tiek Raynair, tiek
Wizzair Vilniuje skrenda į tą patį oro uostą? g.gif


Vilniuje yra tik vienas tarptautinis oro uostas. Galiu prisiekti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 02 sausio 2012 - 22:36
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 01 02, 22:35)
Vilniuje yra tik vienas tarptautinis oro uostas. Galiu prisiekti.

ačiū labai:)..aš taip ir maniau, bet reikėjo pasitikslinti.....
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 01 02, 22:20)
Esu toki dalyka (kai mazo vaiko neleido prie saves ristis) mates ir lietuviskam charteryje. Sake, paverks ir nustos, saugumas svarbiau  ax.gif taip kad ne tik Ryanairas "besirdziai"
Papildyta:
Per praeitus metus pirkau keliasdesimt bilietu, nepasitaike, kad skrendant pirmyn/atgal nors ir vienam zmogui neapsimoketu prepaid kortele pirktas bilietas. Kartais skirtumas minimalus (keliolika litu) bet vis tiek apsimoka  ax.gif

neapsimoka, kai bilietai brangūs (apie 500 lt) ir kuomet 5 proc. plius paslauga kainuoja daugiau negu kortelės mokestis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 01 02, 22:41)
neapsimoka, kai bilietai brangūs (apie 500 lt) ir kuomet 5 proc. plius paslauga kainuoja daugiau negu kortelės mokestis smile.gif


500 litu uz bilieta su ryanairu i viena puse ? scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 01 02, 22:57)
500 litu uz bilieta su ryanairu i viena puse ?  scare.gif

būna būna ir tokių dalykų biggrin.gif kai reikia greitai ir neplanuotai į UK pvz biggrin.gif
Atsakyti
O bagažą jei renkuosi "0 bags" - tai rankinį galiu vežtis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 01 02, 23:00)
O bagažą jei renkuosi "0 bags" - tai rankinį galiu vežtis? ax.gif

taip, tik rankinį 4u.gif 1 vienetą smile.gif
Atsakyti