Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Gal galit merginos pagelbeti, noriu prancuzui baltos spalvytes,kokios firmos isbandet?kuri geriausia?siaip naudoju harmony,bet ar jo balta gera?noretusi tokios ryskios,stipriai baltos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingosiukas1122 @ 2012 01 12, 22:56)
Gal galit merginos pagelbeti, noriu prancuzui baltos spalvytes,kokios firmos isbandet?kuri geriausia?siaip naudoju harmony,bet ar jo balta gera?noretusi tokios ryskios,stipriai baltos ax.gif

Turiu ir Gelish ir OrlyFX-tai sakyciau orliuko kur kas baltesne,ryshkesne.O Gelish ramesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 13, 01:13)
Turiu ir Gelish ir OrlyFX-tai sakyciau orliuko kur kas baltesne,ryshkesne.O Gelish ramesne 4u.gif

sakykit del OrlyFX prancuziskos baltos spalvos kaip lakuojat kokia baze ir pagrinda naudojat gelish ar kita kokia dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunas2010 @ 2012 01 13, 06:43)
sakykit del OrlyFX prancuziskos baltos spalvos kaip lakuojat kokia baze ir pagrinda naudojat gelish ar kita kokia dekui 4u.gif

JOP, ant Gelish bazes ir topas tas pats 4u.gif
Atsakyti
Mačiau, kad vakar apie top'us kalbėjote. Tai aš topą naudoju NSI, base irgi. Užtenka ten ir blizgumo, ir laiko puikiai 4u.gif

QUOTE(vavute11 @ 2012 01 12, 22:02)
O paprastas lako nuemejas nenuvalo?


patariu jums įsigyti specialiai tam skirtą nuėmėją, kad nesusigadintumėte nagų 4u.gif
Atsakyti
Dar siektiek patrukdysiu jus.. Man nerodo paveiksliuku kurie yra pirmam puslapy, kur aprasytas tas procesas (todel as cia jus kamantineju), pagal mane ten dar kazkas yra nes is mano priemoniu parodytu yra tas zydras butekius, pagrindas ir topas. Ir youtube ziurejau kad ten dar kazkoks buteliukas, skaidraus stiklo tik kas ten parasyta ant jo nematau.. Is jo tepa poto kai pasiausia nagucio pavirsiu. Gal suprasit kasnors apie ka as cia blush2.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2012 01 13, 09:32)
Dar siektiek patrukdysiu jus.. Man nerodo paveiksliuku kurie yra pirmam puslapy, kur aprasytas tas procesas (todel as cia jus kamantineju), pagal mane ten dar kazkas yra nes is mano priemoniu parodytu yra tas zydras butekius, pagrindas ir topas. Ir youtube ziurejau kad ten dar kazkoks buteliukas, skaidraus stiklo tik kas ten parasyta ant jo nematau.. Is jo tepa poto kai pasiausia nagucio pavirsiu. Gal suprasit kasnors apie ka as cia blush2.gif

Dekui 4u.gif


ten yra Harmony gelish PH Bond'as. Aš tai jo nenaudoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

Koki aliejuka naudojat po gelinio lakavimo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 13, 00:13)
Turiu ir Gelish ir OrlyFX-tai sakyciau orliuko kur kas baltesne,ryshkesne.O Gelish ramesne 4u.gif


dekui labai,vadinasi pirksim baltesni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geiša @ 2012 01 13, 10:18)
Koki aliejuka naudojat po  gelinio lakavimo?  blush2.gif

Jokio nenaudoju, stengiuosi neriebaluot bereikalingai. Masazuoju krema, bet stengiuosi ties nagais per daug neliesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2012 01 12, 21:47)
na manasis topas ne gelish schmoll.gif  ibd... jauciu issiaiskinom kas negerai... bandysiu keisti topa ax.gif  aciu jums 4u.gif

pas mane gelish, vistiek kartais "nublizgina".....
Varysiu pasiimti ir as geliui skirta.....
Atsakyti
Atneshu parodyt superines rankytes wub.gif ,nesuprantu kartais moteru, kam jos tuos priauginimus daro turedamos tokius nagucius grazius smile.gif Juk taip svelnu, kuklu,neperdeta,estetishka ax.gif
1sluoksnis ORLYFX "White tips" ir 1 sluoknis ORLYFX "Prisma gloss silver"
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Geiša @ 2012 01 13, 10:18)
Sveikutes  mirksiukas.gif

Koki aliejuka naudojat po  gelinio lakavimo?  blush2.gif

As megstu si 4u.gif
user posted image
Atsakyti