Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Gladness @ 2012 01 02, 22:22)
Manikiuriste sake, kad junginejant taimeri daug greiciau lemputes "pasibaigia", nei nejunginejant ir laika ziurint i laikrodi smile.gif


bet snd buvo tik mano ketvirtas lakavimas su lempa, tai kazkaip keistai...
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 01 02, 21:22)
Manikiuriste sake, kad junginejant taimeri daug greiciau lemputes "pasibaigia", nei nejunginejant ir laika ziurint i laikrodi smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip.

na radau pigiausia kolkas 70 g.gif Amazone 50 su kapeikom radau g.gif Siustis ar cia pirkt biggrin.gif Hm biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gal kuri turit lyshna? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 sausio 2012 - 21:25
QUOTE(Gladness @ 2012 01 02, 21:20)
Prašyčiau nesikabinėti esu visas temas perskaičius. Aš tik noriu išsiaiškinti gal ne tokias lemputes man pridėjo prie lempos.
Vizualiai mano lempa kaip ir tokia kokia turi būti, nu bet lemputės ne UV. Ir noriu sužinot ar viskas gerai, ar prieš pradedant lakuotis naujas lemputes susipirkti.

tai ir soliariume uv lempos, manot manikiurisciu lempose rankos idega? doh.gif nu zodziu....
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 02, 22:24)
drinks_cheers.gif  tikrai taip.

na radau pigiausia kolkas 70  g.gif Aazone 50 su kapeikom radau  g.gif  Siustis ar cia pirkt biggrin.gif Hm  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Na as tai su savo nekantruu pirkciau cia. Greiciau atkeliautu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 02, 22:24)
tai ir soliariume uv lempos, manot manikiurisciu lempose rankos idega?  doh.gif nu zodziu....

O prie ko cia idegis? Soliariumuose jos 100000 kartu stipresnes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 02, 21:24)
drinks_cheers.gif  tikrai taip.

na radau pigiausia kolkas 70  g.gif Amazone 50 su kapeikom radau  g.gif  Siustis ar cia pirkt biggrin.gif Hm  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Gal kuri turit lyshna?  bigsmile.gif

paziurejau, tai zinok fundationas brangesnis nei topas, topas bus iki 100 litu, tikrai ne 120 schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 02, 21:27)
paziurejau, tai zinok fundationas brangesnis nei topas, topas bus iki 100 litu, tikrai ne 120  schmoll.gif

Nu daba zodz nagavitoj ziuriu , ka prisireginus profesionalam , rimtai man meta 120lt kaina doh.gif Tai as ne topo ieshkau, o bazes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 sausio 2012 - 21:30
QUOTE(Sonie @ 2012 01 02, 21:26)
O prie ko cia idegis? Soliariumuose jos 100000 kartu stipresnes  doh.gif

o prie ko cia pinigai? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 02, 21:29)
Nu daba zodz nagavitoj ziuriu , ka prisireginus profesionalam , rimtai man meta 120lt kaina  doh.gif Tai as ne topo ieshkau, o bazes  biggrin.gif

gal kainos kilo g.gif nes pas mane be pvm moketa 57,85 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 02, 22:29)
o prie ko cia pinigai?  biggrin.gif

Man atrodo visi apie pingvinus, o jus apie balerinas biggrin.gif

tiek to, keliam taikos veliava, gana tu diskusiju ne i tema poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 02, 21:19)
vadinasi ikiso man lempa su senom lemputem

nauja pirkai?

QUOTE(Gladness @ 2012 01 02, 21:20)
Prašyčiau nesikabinėti esu visas temas perskaičius. Aš tik noriu išsiaiškinti gal ne tokias lemputes man pridėjo prie lempos.
Vizualiai mano lempa kaip ir tokia kokia turi būti, nu bet lemputės ne UV. Ir noriu sužinot ar viskas gerai, ar prieš pradedant lakuotis naujas lemputes susipirkti.

o ne lengviau yra tiesiog isbandyti? g.gif

QUOTE(Sonie @ 2012 01 02, 21:20)
Kiek zinau buna kad mirksi kol isyla ir tai normalu  4u.gif

pas mane niekada naujos lemputes nemirksi... tik jau kai pasensta
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2012 01 02, 22:32)
nauja pirkai?


nu dabar pasimeciau... mergina is kurios pirkau sake tik patsiusta...
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2012 01 02, 22:32)

pas mane niekada naujos lemputes nemirksi... tik jau kai pasensta

Dabar neradau kur, bet esu skaiciusi kai ziurinejaus lempa, kad kaikuriu lempu lemputes kol isyl gali pamirset wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 01 02, 21:32)
Man atrodo visi apie pingvinus, o jus apie balerinas  biggrin.gif

tiek to, keliam taikos veliava, gana tu diskusiju ne i tema poster_offtopic.gif

tikrai taip apie balerinas biggrin.gif nenusimanau as apie lempas visai, reikes eiti i banka pasiskolinti lemputes nagu dziovinimui doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif komedija ne kitaip doh.gif

Norit visko pigiai ir gerai, todel ir gaunasi mirksejimai ir pan. Jau jei lempa siunciates is kazkur tai bent jau lemputems tada negailekit, o ne spreskit gerai ar ne. Tas pats ir su lakais. Cia mano nuomone, jei kam nepatinka praleiskit mano posta ir tiek 4u.gif
Atsakyti