Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai pykstatės su savo būsimuoju?

Labai atsiprasau kad ne pagal tema ax.gif
Gal galetumete man paaiskint, kaip padaryt kad vestuviu liniuote butu po kiekvienos mano zinutes?
Aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
Kai parasai zinute,apacioj yra toks sakinys,ikungti parasa,ant jo varnele padedi ir atsiranda smile.gif
Atsakyti
plunksnyte_irl aciu Tau labai aciuks.gif
Atsakyti
Pykstames kartais smile.gif
dazniausiai del sudo ir nieko:)
Rimtu barniu buvo keli... sudetingi bet naudingi ax.gif
Atsakyti
Manau butu nenormalu jei nesipyktumem,juk skirtingi zmones esam.Labai dziaugiuosi jog pykciai buna trumpi,nekalbadieniu pas mus nebuna,apsiraminam issiaiskinam,buckis ir vel viskas gerai heart.gif
Atsakyti
Na per tuos 8 metukus, kai esame kartu, tai beveik nesam normaliai susipykę. MB sako kad mes kažkokie nenormalūs lotuliukas.gif Tiesiog esam vienas kitam atsvara. aš tokia lengvai užsideganti, o jis toks ramus, sugeba mane nuraminti biggrin.gif Tikiuosi ir toliau taip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, mano irgi ramus, bet kartai nervai neislaiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lanka: 07 gruodžio 2007 - 13:09
pykstames ir mes del nieko
zodziu nera problemu tai mes jas pasidarome
Atsakyti
smile.gif pykstames daznokai gal bet irgi del nieku,laukiam paskui kas pirmas atsiprasys ar eis taikytis biggrin.gif ,dazniausiai eina jis nes pats ir buna dazniausiai kaltas ateina paskui su gelem. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(soffi @ 2007 12 22, 13:52)
smile.gif pykstames daznokai gal bet irgi del nieku,laukiam paskui kas pirmas atsiprasys ar eis taikytis biggrin.gif ,dazniausiai eina jis nes pats ir buna dazniausiai kaltas ateina paskui su gelem. wub.gif




pavydziu jums verysad.gif mes po pareiskimu nunesimo ziaurei pykstames...jau net nebenoriu tuoktis verysad.gif bet iseities kaip ir nematau verysad.gif visi jau zino apie vestuves,jau ir sodyba uzsakem...o kuo toliau tuo labiau viskas labai blogai............ verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2007 12 27, 16:28)
pavydziu jums verysad.gif mes po pareiskimu nunesimo ziaurei pykstames...jau net nebenoriu tuoktis verysad.gif bet iseities kaip ir nematau verysad.gif visi jau zino apie vestuves,jau ir sodyba uzsakem...o kuo toliau tuo labiau viskas labai blogai............ verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


pala, tu pagalvok blaiviai - ar del uzstato uz sodyba, ir del to, kad visi zino jusu sprendima tuotis, nors namuose nuolat duztancios lekstes skraidys???? kazkaip vaikiskai skamba doh.gif Santuoka - apgalvotas zingsnis, o ne siaip atrakcija artimiesiems ir baltos sukneles uzsitempimas. o jei jau apie pinigus kalbi, tai skyrybos irgi kainuoja nemazai....
Zinau pora, kuri issiskyre savaite pries vestuves, bet veliau surado daug artimesnes antrasias puses.
siaip ar taip - pirma padarykit pertrauka ir laikinai baikit planavimus. Gal praeis laikina nesusipratimu virtine ir viskas vel bus gerai. vestuves galima gi nukleti ir velesniam laikui. Svarbu, kad bent tuo momentu kai teki, neabejotum savo zmogumi. o kaip bus veliau - niekas nezino.
gal viskas bus gerai. to ir linkiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 27 gruodžio 2007 - 20:57
ACIUKAS UZ PATARIMA...AS TAIP PAT MANAU...OJ KAIP SUNKU... verysad.gif NEZINAU KA TOLIAU DARYT... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti