Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip susigrąžinti prarastą buvusį/buvusią?

QUOTE(alisia31 @ 2012 01 07, 17:06)
nepyk, bet moterims nepatinka zliumbiantys vyrai, privalai suimti save i rankas, kitaip nieko nebus.Moterys myli stiprius vyrus.

Tai žinodami vyrai mieliau nusigeria arba šoka po traukiniu. Įdomu, kas geriau? biggrin.gif

Manau, nieko blogo, kai LABAI skauda, išsiverkti, juk galima ir ne viešoj vietoj tą daryti, prie artimo žmogaus. Žinoma, kas kita, jeigu kiekvienam žingsny kiekvienam žmogui verkšleni, kaip tau blogai ir koks gyvenimas neteisingas. Tada taip, tokių nei moterys, nei vyrai nemėgsta.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 01 07, 00:10)
O paskui stebimės, iš kur tiek alkoholikų aplinkui...  blink.gif

Jo jo visi alkoholikai - vargšai, palikti savo mylimųjų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuvis1993 @ 2012 01 07, 03:01)
Alkoholis nepadeda,teko tiek per draugų gimtadienį,per kalėdas,naujuosius metus pabaliavoti,bet po to per daug atsipalaiduoji ir po to iš vis blogai būna... Todėl dabar negaliu vartot alkoholio,nes po to blogiau būna,puoli į ašaras ir t.t

Nes tau patinka aukos vaidmuo... juk taip faina gailėti savęs, įsivaizduoti save tokį nuskriaustą, paliktą. Visi yra išgyvenę nelaimingą meilę, bet ne visi nori aukomis būti, man užtruko porą dienų ir nusibodo biggrin.gif nusišluostai ašaras ir gyveni toliau.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2012 01 08, 01:04)
Tai žinodami vyrai mieliau nusigeria arba šoka po traukiniu. Įdomu, kas geriau? biggrin.gif

Prie ko čia nusigeria? Nuo vieno vakaro? Jau nei viena nesate taip padariusios? biggrin.gif Dabar tik neišsigąskite... sekanti fazė būna bereikšmiai santykiai su daaaug merginų biggrin.gif Paskui ir tai nusibosta. Ir va tada kai jau esi visiškai savimi patenkintas ir laimingas vėl atsiranda ta pati ar nauja meilė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 01 08, 19:36)
Prie ko čia nusigeria? Nuo vieno vakaro? Jau nei viena nesate taip padariusios?  biggrin.gif Dabar tik neišsigąskite... sekanti fazė būna bereikšmiai santykiai su daaaug merginų  biggrin.gif Paskui ir tai nusibosta. Ir va tada kai jau esi visiškai savimi patenkintas ir laimingas vėl atsiranda ta pati ar nauja meilė  biggrin.gif

Oi atsiprašau, ko aš turėjau išsigąsti? Vyrų gydymasis nuo meilės skausmo man jokia ne paslaptis, nieko naujo nepasakėte.
Aš kalbėjau apie kur kas platesnę problemą: visuomenės spaudimą vyrui būti "tikru" vyru - nežliumbti, nerodyti jausmų, jautrumo, silpnumo. Opi tai problema. Visi mes turim jausmus ir visi kartais palūžtam, tik vyrams ne visi jausmų išliejimo būdai yra leidžiami. Ir, kaip bebūtų gaila, jie dažnai pasirenka nors ir "legalius", bet pakankamai destruktyvius būdus.
Beje, nusigerti reiškia labai labai daug prisigerti, o ne tapti alkoholiku. Tikiuosi, skiriate šiuos du dalykus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 01 08, 20:31)
Oi atsiprašau, ko aš turėjau išsigąsti? Vyrų gydymasis nuo meilės skausmo man jokia ne paslaptis, nieko naujo nepasakėte.
Aš kalbėjau apie kur kas platesnę problemą: visuomenės spaudimą vyrui būti "tikru" vyru - nežliumbti, nerodyti jausmų, jautrumo, silpnumo. Opi tai problema. Visi mes turim jausmus ir visi kartais palūžtam, tik vyrams ne visi jausmų išliejimo būdai yra leidžiami. Ir, kaip bebūtų gaila, jie dažnai pasirenka nors ir "legalius", bet pakankamai destruktyvius būdus.
Beje, nusigerti reiškia labai labai daug prisigerti, o ne tapti alkoholiku. Tikiuosi, skiriate šiuos du dalykus? biggrin.gif


Vaje, koks kontrastas. Temos autorius dar nera visiskai subrendes vyras. Apie ji kalbeti nera prasmes.

Ko reikia moteriai?Kokius vyrus myli moterys?PVZ: aukstas, tvirtas,isvaizdus charizmatiskas, suteikiantis saugumo jausma., pasitikintis savimi.ARBA : laibas, palieges, besiskundziantis gyvenimu, pavydus ir kontroliuojantis kiekviename zingsnyje.Tiesa, dar verkiantis kiekviena pasitaikiusia proga.
Gerai, kai vyras sugeba parodyti savo jausmus.Nieko gero, kai jis gyvena tik jais, nes nebelieka vyriskos logikos.



Papildyta:
QUOTE(juzė @ 2012 01 07, 16:46)
Aš galvju, kad ne tik moterims, bet apskritai, daugumai žmonių nėra labai malonūs nuolatos verkšlenantys žmonės.
Bet visai kas kita, kai artimam žmogui negera, manau tada tiesiog esame jautresni, ir kito siplnumas nesukelia jokių neigiamų emocijų.



Tikrai taip.
Atsakyti
Sveiki, norejau ir as pasidalinti savo istorija, isgirsti nuomones man jos lb svarbios.Tai va, susipazinom mazdaug pries 3 metus, man db 23 beveik jai 20.pusantru metu bendravom zinutem, lb silti jausmai buvo vienas kitam bet ji turejo drauga as per daug nesikisau, nors nekart sake kad paliks ji del manes sakiau ne, negriausiu kitu zmoniu santykiu ir stengiaus kuo maziau matytis ir demesi rodyt, nors toks geras jausmas buvo kalbetis.bet ji isiskyre ir tada prasidejo, ji man rode lb dideli demesy, as jai stengiaus maziau nes visada bijojau isimylet, ji grazi daug demesio gauna o as paprastas vaikinas su didele nosim, galvojau mylimam zmogui dar per mazai galiu pasiulyt ka.ir paklause ar as esu jos viena diena ir as pasakiau taip nors kad ir kaip bijojau isimylet..tai va ji mane ikalbejo kad as jos zmogus, nors as zinojau kad jau jai jauciu ko niekad nejauciau ir pradejom.pradraugavom 1.6 metu, viskas nuostabu buvo iki sausio 2 dienos.per kaledas buvom susipyke, ji svente su draugais ir nk nesake nors visada sakydavo niekad nedraudziau, ir sakiau viskas..bet verke kita diena prase ateit, atejau verke sake kaip mane myli ir kad tik nepalikciau padare taip del drauges kad nepasakyciau jos draugui, sakiau kad ir as myliu aisku ir daugiau taip nedaryk, pasakyk.tai va sausio 2 diena parasiiau vakare kad myliu ir t.t saldziu, o ji man atrase tokia lb nekokia zinute nei labas nieko..pasakiau kas darosi, nesvetimas gi esu ir prasidejo, pratruko.sako nebegaliu taip apsimetinet, nzn ar myliu, nzn ar gali man duot kiek reikia.daviau laiko nes jai sesija, sakiau eisim pasedet kai kur issiaiskinsim viska akis i aki, iki tos dienos atrasydavo kaip svetimam, sake per velu jau kazka keist.tai va ta diena kai turejom susitikt jau pati ryte parase ar galesiu likti pas tave, parasiau aisku visada, veliau susitikom praleidom gerai laika ir viskas lyg buvo ok, paaiskinau is sirdies kad as pasikeisiu ir padarysiu tai ka zadejau, kaip buvau su ja nereikejo nieko bet kaip tik reikejo stegtis ne tik del saves bet ir del jos.meciau rukyti iskart iki db nerukau, sportuot vel pradejau, teises perlaikau nes taip isejo dedu visas pastangas, ta ka seniai prase padaryt..bet db ji salta, neraso kad myli mane ir pan, negaliu daznai matyt nes egzai.nors keleta dienu viskas atrodo gerai, pati raso, buckiu prideda ,o po keliu valandu buna namie atrodo vel viskas blogai, raso kaip zmogui kurio nemegtu.Snd parasiau labas, atrase kad ten nervas ima mokytis daug o liko 1 diena, sakau nesirupink geriau nebus kad nervinsies viskas ok, tada sako ner man nuotaikos kalbet, paklausiau ir su manim? nepanikuok ir gavau toki atsakyma "Su tavim:)" , parasiau kad parasytu kaip atsiras.tai va nzn ka galvot visai ir ka bedaryt, patarkit noriu ja susigrazint, viska apgalvojau nedvejoju del savo jausmu tiesiog nzn kas jai pasidare neatpazystu jos kaip zmogaus smile.gif kartais atrodo viskas gerai, kartais atrodo nk neistaisysi, nes kelis kart sake kad per velu, o ta nezinomybe zudo.noreciau vel pakalbet rimtai, bet sake kaip susitikom nespausk manes tai nenoriu vel pradet viska..dantis sukandes stengiuos, darau viska kad ji jaustusi gerai.
Atsakyti
QUOTE(arm1uk @ 2012 01 15, 15:10)


kaip man gaila tokiu gerieciu vaikinuku...
tu gal jau nebebegiok paskui ja,..uzteks save kankinti.susidare ispudis,kad labai jauni esate..tiesa?
padaryk eksperimenta,nustoks lakstyt paskui ja,nerasyk,buk uzsiemes,neprieinamas ir nesakyk kaip myli ir t.t. ,ir taip nors pora dienu.Koks rezultatas parasyk cool.gif
Juk dazniausiai,kuo daugiau vejies,tuo daugiau bega..
Atsakyti
malonu, kad bent kazkas atsiliepe smile.gif nu jauni jauni, su tevais abu dar gyvenam, gal netoks jaunas koks galejau pasirodyt is to pirmo laisko, bet sunku tiesiog visa gyvenimo istorija taip rimtai papasakot.noreciau nelakstyt, buvo tu simpatiju, susizavejimu bet man ji mano svajoniu moteris ir nesinori taip paleist, tas ir yra.Blogiausia, kad to ir bijojau, galvojau kad as ne jos nosiai.bet per metus parode kiek jai reiskiau, ne kart manim nesiskunde, nesipykom , pora mazu barniu buvo, bet sokinedavo is laimes kaip susitikdavom.o db neatpazystu zmogaus tikrai, atrodo kitas zmogus nemegsta, atrasineja beleka, nors paciam egzaminai reik jos palaikymo jai giliai po..atraso, o as negaliu po tos zinutes net i knyga ziuret.o as ja palaikau, nes zn kad jai to reikia.Viskas ka parasau vos nenervina ja ir pan., bet cia kaip jai uzplaukia..duociau laiko, bet kaip zinau kad demesio apstu gali iseit tik i bloga, tuo labiau kad suabejojo ar myli mane, jei dingsiu gal tik padesiu jai neteisingai nusprest.
Atsakyti
pastarkit kanors mergaites ;/ ar gali but kad cia del manes, bet ir egzaminu viskas taip kad i kruva susidejo? ir viskas bus gerai? ar po tokiu dalyku viskas baigta?
Atsakyti
Pirmiausiai nurimk,
...oi ta akla meilėsmile.gif ar aistra, nežinau čia kaip pavadinti.
pasakysiu iš savo patirties. Ir aš labai stengiausi mylimam žmogui įtikti visais būdais, kad tik niekur nejaustų dikomforto, kad laisvalaikio pomėgiai būtų tokie patys, pradėjau visokiai ekstrymais užsiimti...na ir kas iš to - ten buvau ne aš, tai buvo prieš mane. Žinoma gerai, kad sportuoji, metei rūkyti, teises perlaikai - puiku. Tačiau nesistenk besąlygiškai įtikti, ateis diena, kai suprasi, kad daugiau nebegalėsi duoti, o tas žmogus žiūrės ir lauks kaip varniukas snapą pravėręs. Finale bus žodžiai - tu man naujo nieko neduosi? tai kam tu man...
O dėl svajonių merginos..yra toka posakis kai turi svajonių moterį-daugiau svajonių nelieka.
Suk savo svajone į kitą pusę. Mokslus, ateitį ar su šia moterimi ar be jos kurkis pirmiausiai.
...parodyk jai ką gali, ne straksėdamas kaip ožkelis, o savo siekiai ir pasiekimais. Niekada savęs taip vertinti negali, kad ta panelė ne man, ne pagal mane, mano nosis ilga ...nedrįsk, niekada savęs taip žeminti.
O mergina gal ir pati nežino ko nori..duok jai laiko..laikykis ramiai..nekreipk dėmesio į bereikšmes žinutes, maža kas jai atsitiko..su tėvais susipyko, pėdkelnės ne tos spalvos ir etc. Taigi mes moterys, kartais ir pačios nežinom ko norim.
Aukščiau nosį (tą savo ilgą-tarp kitko ilganosiai neblogi partneriai būna;)) ir pirmyn. kai tu kelią rodysi paskui tave ir eis ji ar ne ji, nesvarbu.
Atsakyti
Aha, tikrai gaila vaikinuko, kad taip iš kailio neriasi, o mergičkai vis netinka. Gal biški išpaikinta toji tavo princesė, kad jau tiek dėmesio iš visur vis gauna? smile.gif Pagal tai, kaip elgiesi, tai atrodo, kad tikrai esi cool berniokas, nei nenormalūs pavydai, nei šiaip terorizmas ar egoizmas tave valdo. Gal tiesiog mergaitei per daug ramu su tavim, per daug gerai, per daug užtikrinta, kad atbėgsi vos jai pašvilpus.
Tikrai, merginos (o gal ir vaikinai) tokiam amžiuj dar nevisados iš karto gali užmegzti pagarbius, normalius santykius, dar būna išsidirbinėja su tais "myliu-nemyliu, noriu-nenoriu". Parankus tu jai - kai ją viskas užknisa, gali išsilieti ant tavęs (kad ir tokiomis sms tave panervinti) ir paskiau pareikšti, kad "nespausk manęs"; o kai jai trūksta šilumos ir garantijos, kad kažkam rūpi, tada tu ją bet kada vėl prisileidi ir nei priekaištauji, nei šiaip savo ambicijas rodai.
Gal biškį pabūk savarankiškesnis...kaip kažkas čia ir sakė - mažiau prieinamas, labiau užsiėmęs. Kartais parodyk jai, kad jos elgesys tavęs nedžiugina ir nebus toleruojamas. Na, kitaip tariant, nebūk durų kilimėlio vietoj mirksiukas.gif Ir laikui bėgant pamatysi, ar ji tikrai tave vertina (beje, nosies dydis čia iš viso neturi turėti jokios įtakos smile.gif ), ar buvai jai reikalingas tik tol, kol buvai patogus smile.gif Sėkmės.
P.S. gali būti, kad ir dėl egzaminų, bet...kai žmogus tikrai rūpi, tai galima jam taip ir pasakyti, o ne savo klaidinančiu elgesiu versti nerimauti ir abejoti. Beje, kaip dabar einasi, egzaminai jau tikriausiai baigėsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skonis: 24 sausio 2012 - 10:48
Galbut mergina jaucia kad jusu santykiai neturi perspektyvos, susizavejimas praeis o gyvent teks kartu ir ilgai. Gal but jaucia kad jusu tikslai gyvenime skirtingi, galbut ji nejaukiai juaciasi salia jusu, galbut mato kad nesutampa charakteriai, kol bunat trumpai, ji galbut nutyli taktiskai ir nesistengia gincytis, bet jei zmogus sukelia nemalonu jausma nesinori but kartu, kai vyrukas isimylejes iki ausu nenori skaudint, bijo kad ko nepasidarytum, bet su tokiu gyvent jau rase... gerai kai vyras mielas, bet kai vyras dar nesubrendes (kai kurie nesubresta iki senatves) tai nieko gero.
Atsakyti
Sveikos mamytes ar tiesiog nuostabiosios moterys,

As pas jus su tokiu klausimu. Draugavome su mergina 2.5 metu. is ju puse metu gywenome kartu buvo wisko kaip pas wisus. Taciau paskutiniuosius kelis men as atsalau ir neberodziau jai demesio bei kitu svarbiu dalyku reikalingu panelem smile.gif Ji pasake kad kentejo pora men nebebuwo laiminga ir paliko mane. Dabar yra praeje 2 menesiai kaip mes issiskyre ir vis bendraujam. Ji man siulo arbatos ir pan. As sutinku zinoma ir susitikes su ja wis bandau itikint kad mes galim but kartu. Ji aisq sako kad nebemato musu daugiau nei draugais. As jai duodu suprast kad negalime bendraut kaip draugais nes man sunku, taciau ji po poros dienu wel paraso su kazkokiu durnu pasiulimu ar paslauga kad nuwezt ir pan. Nebegaliu as taip ir nezn ka daryt :/ gal jus patartumet kokia cia ji pozicija priima ? kankina mane ? nori but kartu bet principai neleidzia kas cia yra ? Plius turiu tokia ideja bandyt jei pirstis, kad galu gale isgirst lemiama atsakyma ir bandyt pamirst ja arba gywent laimingai. Ka patartumet ar protinga taip daryt ?
Atsakyti