Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 27, 15:27)
kaip jūs sprendžiat mergaičių pletkų - apkalbų problemą  g.gif ? Manau, kad šita bėda yra visose vyresnėse klasėse 

Iš tiesų tokios problemos dažniausiai atsiranda 2- 3 klasėje, o paaštrėja 4 kl. Aš panašią problemą sprendžiau pasitelkusi į pagalbą mokyklos psichologę. Ji vesdavo vaikams bendravimo praktikumus. Na, o pati klasės valandėlės metu dirbdavau iš psichologinės knygos "Konfliktai ir jų sprendimo būdai". Dalyvavavome LVJC prevencinėje diskusijoje "Mes prieš patyčias" ir kt. panašiuose renginiuose. Akcentavau klasės branduolį, draugiškumą. Daug kalbėjomės su tėvais. Tėvai buvo geranoriški ir bendradarbiaujantys. Taigi, sekėsi išties gerai spręsti tokias artėjančios paauglystės, savo tapatumo ieškojimo problemas.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 01 27, 16:39)
Iš tiesų tokios problemos dažniausiai atsiranda 2- 3 klasėje, o paaštrėja 4 kl. Aš panašią problemą sprendžiau pasitelkusi į pagalbą mokyklos psichologę. Ji vesdavo vaikams bendravimo praktikumus. Na, o pati klasės valandėlės metu dirbdavau iš psichologinės knygos "Konfliktai ir jų sprendimo būdai". Dalyvavavome LVJC prevencinėje diskusijoje "Mes prieš patyčias" ir kt. panašiuose renginiuose. Akcentavau klasės branduolį, draugiškumą. Daug kalbėjomės su tėvais. Tėvai buvo geranoriški ir bendradarbiaujantys. Taigi, sekėsi išties gerai spręsti tokias artėjančios paauglystės, savo tapatumo ieškojimo problemas.

Psichologė vaiko priežiūros atostogose doh.gif , klasės valandėles prieš patyčias vedu, nuolatos kalbu apie draugiškumą ir t.t. doh.gif , na dar tėvų neįtraukiau ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 27, 16:49)
Psichologė vaiko priežiūros atostogose  doh.gif , klasės valandėles prieš patyčias vedu, nuolatos kalbu apie draugiškumą ir t.t.  doh.gif , na dar tėvų neįtraukiau  ax.gif ...



Sveikutės,
ir mano klasėje didžiulė problema su berniukais. verysad.gif
Šiemet į ketvirtą klasę atėjo naujokas iš kitos mokyklos su milžiniškomis
psichologinėmis problemomis. Tai dabar ir kiti berniukai pasidarė piktesni,
prasivardžiuoja masiškai, nevengia ir pasimušti. Ir ko tik aš neišbandžiau:
ir psichologę, ir socialines, ir net policininkę, kad paskaitytų paskaitas. Veda ir užsiėmimus. Ir tėvus įtraukėme, net valdžią... unsure.gif
Atrodo, kad viskas veltui. Ir tikrai, kad šaukštas deguto ir statinę sugadina.
Jau, atrodo, kad viskas. O tokia puiki klasė buvo!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 27, 15:49)
Psichologė vaiko priežiūros atostogose  doh.gif , klasės valandėles prieš patyčias vedu, nuolatos kalbu apie draugiškumą ir t.t.  doh.gif , na dar tėvų neįtraukiau  ax.gif ...


Sveiki, tongue.gif aš panašias problemas sprendžiau pasitelkus tėvus - vakare susirinkome: pagrindiniai veikėjai su tėvais beigi aš biggrin.gif Kiekviena panelė papasakojo, kodėl taip elgiasi, ką galvoja tuo klausimu ir t.t., ir pan., tėveliai pasisakė, pakalbėjome " ot duši" thumbup.gif Taip sakant išsiaiškinome priežastis - ir viskas susitvarkė lotuliukas.gif Dabar penktokai - geri draugai thumbup.gif Gal mano pletkutės papuolė sąmoningesnės - protas nugalėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bet tikrai labai nemalonu, kai klasėje tokia atmosfera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 01 27, 18:04)
Sveiki,  tongue.gif  aš panašias problemas sprendžiau pasitelkus tėvus - vakare susirinkome:  pagrindiniai veikėjai su tėvais beigi aš  biggrin.gif Kiekviena panelė papasakojo, kodėl taip elgiasi, ką galvoja tuo klausimu ir t.t., ir pan., tėveliai pasisakė, pakalbėjome " ot duši" thumbup.gif Taip sakant išsiaiškinome priežastis - ir viskas susitvarkė lotuliukas.gif Dabar penktokai - geri draugai  thumbup.gif Gal mano pletkutės papuolė sąmoningesnės - protas nugalėjo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet tikrai labai nemalonu, kai klasėje tokia atmosfera  schmoll.gif

Jaučiu ir man reikės taip daryti... Kaip manote, ar iškart imti jautį už ragų, ar dar kartą pačiai pasikalbėti su visom dalyvėm be tėvų?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 27, 17:33)
O mano berniukai nesimuša, kažkaip problemų nėra  ax.gif . Mergaitės dominuoja klasėje, tai ir jų problemos ryškesnės  doh.gif ...


Mano klasėj dominuoja berniukai, nes jų daugiau. O mergaitės ramiai tarpusavy išsiaiškina. Patenkinta aš jomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2012 01 26, 16:34)
Ačiū viską susiradau. Kokios mes turtingos, tiek daug visko, kad net sunku surasti:))
LAAAbai reikia kokios dainelės apie šviesoforą ar šiaip , kad saugiam eismui tiktų, gal kas turit. Tik nereikia Čereškevičienės...


Vieversio 2 klasei diske yra dainelė "Šviesoforas". Mano vaikams labai patinka thumbup.gif

Sveikutės 4u.gif

Mano antrokės irgi pleputės doh.gif Ir tarpusavyje konkurencija ior dar berniukai neįtinka - mat jas nervina aceit doh.gif Vis zyzia ir zyzia, mamoms skundžiasi...O mamos man skambina unsure.gif Kartais aš jau matau perlenktą lazdą su patyčių prevencija - jkiekvienas pakibinimas, pajuokavimas interpretuojamas kaip vaikui kada patogu doh.gif Ir visi perdėtai tuoj reaguojame g.gif


drinks_cheers.gif PENKTADIENIIIIIIIIIIIS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 27, 17:30)
Jaučiu ir man reikės taip daryti... Kaip manote, ar iškart imti jautį už ragų, ar dar kartą pačiai pasikalbėti su visom dalyvėm be tėvų?


Na jeigu pokalbių jau būta daug - neverta laukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 01 27, 18:43)
Na jeigu pokalbių jau būta daug - neverta laukti  bigsmile.gif

Aš mėginau gražiuoju paaškinti, ką jos daro ne taip ir kaip reikėtų elgtis ax.gif , sakau, gal imtis griežtesnių priemonių (tarkim raštiško pasižadėjimo taip nebesielgti ir tada jau kviestis tėvus, jei nepadės g.gif ). Norisi pačiai tvarkytis, be tėvų, o jei jau nepadeda, tai tada... Nu tiesiog nežinau, esu pasimetusi, nes visada maniau, kad tos "blogietės" nėra labai blogos, maniau, kad čia nieko ypatingo nėra, tik mergaičių pasibaksnojimas ragučiais, bet jeigu jau viena iš jų neša tą reikalą už klasės ribų, į treniruotes, tai jau manau, kad labai negeri dalykai vyksta doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 27, 18:10)
Aš mėginau gražiuoju paaškinti, ką jos daro ne taip ir kaip reikėtų elgtis  ax.gif , sakau, gal imtis griežtesnių priemonių (tarkim raštiško pasižadėjimo taip nebesielgti ir tada jau kviestis tėvus, jei nepadės  g.gif ). Norisi pačiai tvarkytis, be tėvų, o jei jau nepadeda, tai tada... Nu tiesiog nežinau, esu pasimetusi, nes visada maniau, kad tos "blogietės" nėra labai blogos, maniau, kad čia nieko ypatingo nėra, tik mergaičių pasibaksnojimas ragučiais, bet jeigu jau viena iš jų neša tą reikalą už klasės ribų, į treniruotes, tai jau manau, kad labai negeri dalykai vyksta  doh.gif .

Manau, kad nieko bloga gražiai pasikalbėti su tėvais - kad ir jie pakalbėtų namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti