Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 116 tema

QUOTE(RedHair @ 2012 01 07, 20:23)
Ateinu pasirodyt su smulkiom kalėdinėm dovanėlėm, tik nuotraukos nelabai kokybiškos

katinukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 01 07, 01:30)
sveikos 4u.gif
gal turite ideju, kaip ireminti? g.gif  smile.gif
p.s. lina baltas...tik ft nekokia...


Graži širdelė , aš dėčiau į kokį sendintą rėmelį, kuris butų dažytas baltais dažais, o per pasitrynimus šviestų natūrali medžio spalva, nors aišku, reikia ir prie interjero paderinti. Mano galva, dar čia tiktų ir klasikinio stiliaus rėmeliai.

QUOTE(RedHair @ 2012 01 07, 20:23)
Ateinu pasirodyt su smulkiom kalėdinėm dovanėlėm, tik nuotraukos nelabai kokybiškos smile.gif


Simpatiškos prijuostės thumbup.gif . Su mergiote ypač patiko.
Atsakyti
xiuke deciau tamsiai ruda medini remeli,kad butu sendintas mazdaug,maciau panasu tikrai atrode graziai, gaila foto nebeturiu,raudona sirdele tik mazesne.o dar isvis nerealiai butu jai vidu ispjautu pagal sirdeles forma.ir jokio pasporto ,negadink darbelio rolleyes.gif

kazkas panasaus ax.gif

user posted image
raudonas darbelis dera prie medzio

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 sausio 2012 - 20:01
Sveikos, auksarankes ax.gif

Gal zinote kur galima isigyti jau "pagamintus" darbus? Gal yra Lietuvoje vieta, kur prekiauja tuo? Noriu dovanai, pati jau nespesiu issiuti, o noriu. Tai va ir pagalvojau, gal galiu nupirkti g.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif
Labai ieskau to dieduko pirtininko konvertuotu kodu.. blush2.gif Pries kokius metus ji nemazai kas siuvinejo, tai gal pasidalintu kodu lentele? bigsmile.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2012 01 07, 17:23)
Ateinu pasirodyt su smulkiom kalėdinėm dovanėlėm, tik nuotraukos nelabai kokybiškos

katinukai labai labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 01 07, 21:34)
xiuke deciau tamsiai ruda medini  remeli,kad butu sendintas mazdaug,maciau

buvau masciusi apie varianta su sirdele...bet paabejojau ar jie padarytu toki, bet tex nueit iki dirbruviu ir klausti...
pasportas manau netiktu...
Elzeda,o kokie yra klasikiniai remeliai blush2.gif
zodziu, kai ireminsiu vistiek parodysiu... doh.gif


Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 01 08, 03:38)
Elzeda,o kokie yra klasikiniai remeliai blush2.gif


Klasikiniai rėmeliai yra tokio tipo:

user posted image user posted image user posted image user posted image

Čia aš nederinau konkrečiai prie tos širdelės, tiesiog ką radau greitomis tą sudėjau. Bet pritariu Uodegytei - idealu būtų jei išpjautų širdelės formos rėmelį.
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2012 01 07, 19:23)
Ateinu pasirodyt su smulkiom kalėdinėm dovanėlėm, tik nuotraukos nelabai kokybiškos smile.gif

gražus katčiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2012 01 07, 19:49)
Gal zinote kur galima isigyti jau "pagamintus" darbus? Gal yra Lietuvoje vieta, kur prekiauja tuo? Noriu dovanai, pati jau nespesiu issiuti, o noriu. Tai va ir pagalvojau, gal galiu nupirkti g.gif

Rankdarbių skelbimų temose, gal kuri turi jau gatavų darbų, ypač dažnai metrikiukus siuva, belieka tik vardą ir duomenis pridėti.

Kol neprasidėjo jubiliejų metas čiupau savo vaikinų šuniukus "brolius kietuolius" siuvinėti, o tai bus kaip su mano namu- stačiau kokius 2 metus, kai galėjau per mėnesį apsisukt... Dar sau užsimaniau Maia dramblių- kažkodėl man jie atrodo į kompiuterio kampelį labai pritiktų. Ech- ir vėl prisisvajojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 01 08, 17:02)
Rankdarbių skelbimų temose, gal kuri turi jau gatavų darbų, ypač dažnai metrikiukus siuva, belieka tik vardą ir duomenis pridėti.



cia ji norejo dovanos suaugusiam ax.gif
Atsakyti
Pries naujuosius metus pabaigtas darbas, kuris buvo pries du metus pradetas ir nesiuvinetas koki 1,5 metu.

Schema pirkta Hobi centras, DMC siulai, Aida 16
user posted image
Atsakyti