Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 35

Gal galetumėte patarti kaip prižiūrėti rankų venas, nuo chemijos labai skauda, nyksta jos.
Atsakyti
Su jumis as jau senokai . . Skaitau nuo pirmos temos . .sergu pati , bet parasyti nutariau ne apie save . .atsitiktinai sutikau buvusia bendradarbe , jai operuotas kruties vezys , svytinimo atsisake . . Paskutini karta matemes , kai dukrelei , kuria medikai draude gimdyti , bijodami recidyvo , buvo metukai . . .ir stai dabar mano buvusi kolege padeda auginti savo anuke ))))))) sis baisiuoklis nugalimas ))
Atsakyti
QUOTE(Gyvensim @ 2012 04 02, 02:14)
Su jumis as jau senokai . . Skaitau nuo pirmos temos . .sergu pati , bet parasyti nutariau ne apie save . .atsitiktinai sutikau buvusia bendradarbe , jai operuotas kruties vezys , svytinimo atsisake . . Paskutini karta matemes , kai dukrelei , kuria medikai draude gimdyti , bijodami recidyvo , buvo metukai . . .ir stai dabar mano buvusi kolege padeda auginti savo anuke )))))))  sis baisiuoklis nugalimas ))

Kaip norėtųsi daugiau tokių istorijų išgirsti, daugiau jėgų sveikti turėtume bigsmile.gif ir gal drąsiau į ateitį žvelgtume.
Atsakyti
QUOTE(sann @ 2012 04 01, 15:34)
Gal galetumėte patarti kaip prižiūrėti rankų venas, nuo chemijos labai skauda, nyksta jos.


Del ranku venu tai kai mano teciui sita problema iskylo as pasakiau tecio chemikei , o ji israse kazkokio tepaliuko. Su vitaminais ten visokiais. Ta tepaliuka padare Santariskiu Gintarineje vaistineje. Paprasykite ir jus savo chemoterapeutes.
Atsakyti
QUOTE(Done @ 2012 04 02, 11:31)
Del ranku venu tai kai mano teciui sita problema iskylo as pasakiau tecio chemikei , o ji israse kazkokio tepaliuko. Su vitaminais ten visokiais.  Ta tepaliuka padare Santariskiu Gintarineje vaistineje.  Paprasykite ir jus savo chemoterapeutes.



Ačiu už patarimą 4u.gif,
Atsakyti
QUOTE(Gyvensim @ 2012 04 02, 01:14)
Su jumis as jau senokai . . Skaitau nuo pirmos temos . .sergu pati , bet parasyti nutariau ne apie save . .atsitiktinai sutikau buvusia bendradarbe , jai operuotas kruties vezys , svytinimo atsisake . . Paskutini karta matemes , kai dukrelei , kuria medikai draude gimdyti , bijodami recidyvo , buvo metukai . . .ir stai dabar mano buvusi kolege padeda auginti savo anuke )))))))  sis baisiuoklis nugalimas ))

skaitau ir skaitau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sann @ 2012 04 01, 16:34)
Gal galetumėte patarti kaip prižiūrėti rankų venas, nuo chemijos labai skauda, nyksta jos.


Pasikartosiu ir šioje temutėje. mirksiukas.gif Kažkada mergaitės yra rašiusios, kad naudojo šį Adelės Karaliūnaitės tepaliuką ir buvo patenkintos. Ir anotacijoje rašoma, kad tinka chemoterapijos metu

Tepalas Žilė

Mano mamytei buvo rankelės limfedema dėl švitinimo. Tai ji švelniai trindavo spiritine kaštonų ištrauka. Aš pati rudenį rinkdavau, smulkindavau ir užpildavau degtinėle. tongue.gif Jai padėdavo. Vėliau teko statyti porto sistemą, tai venų problemėlė atkrito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 balandžio 2012 - 16:52
Aš pati apsišoviau, kad neįsistačiau porto. dabar po trečios chemijos jau jaučiu venas. Trinu lioton tepalu (rekomendavo chemikė). kaštonai matyt irgi tinka, nes juose to pačio heparino ir yra kaip ir visuose venų tepaluose. O dar penktadienę MR daranti seselė taip įkalė į veną adatą, kad visas jos staliukas buvo kruvinas, plaštaka dabar mėlyna, skauda, kur trečiadienį man durs kai lašins?
Mergaitės, paprognozuokit man: krūty manasis žveriukas išnyko, ar bent jau aš neapčiuopiu, pažasty minkštas ir likęs trečdalis. dar viena chemija priešaky. Ar būna taip kad po chemijos nelieka ką operuot? Ir kas toliau?
Ir dar : prisiskaičiau apie jonizuotą vandenį. Dėliokit savo už ir prieš , nes aš savo protu negaliu atsirinkt, ar verta tai dėmesio, ar tai eilinis versliukas. Fizika su chemija tai man dėliojasi tvarkingai, bet va su įtaka žmogaus organizmui man niekaip neaišku.
O tokie straipsniai, tai erzina, taip išeina nėr kuo gydytis, viskas tik nugydo: http://www.balsas.lt...iau-negu-padeda
Atsakyti
QUOTE(_inside_ @ 2012 03 31, 22:37)
braske01
Liūdna, kad prisijungėte į šią temą verysad.gif
Prieš metus ir mums ši liga kaip perkūnas iš giedro dangaus trenkė... Net nenoriu prisiminti, kaip tuomet jaučiausi, kaip koks zombis.. Vyras per visą savo karjeros laiką nei karto net biuletenio neėmė, ir staiga....vėžys... Buvo, chemija, švitinimas, 2 operacijos. Tik ne skrandis, o tiesioji žarna. Šiuo metu viskas gerai (tfu,tfu,tfu)...tikiuosi.... Aišku, gyvenimas kažkiek pasikeitė, bet...
Nelabai ką galiu patarti dėl skrandžio vėžio (gal atsiras mergaičių, kas susidūrė su tuo), bet tiesiog noriu pasakyti, kad laikykitės, viskas bus gerai. Įsivaizduoju, kaip Jums dabar sunku, dar negalite patikėti, kas vyksta... Bet Jūs dabar turite būti labai stipri, nes niekas labiau nepalaikys vyro, nei Jūs. Maniškis, net miegodamas ligoninėje jausdavosi geriau, jei sėdėdavau šalia... Reabilitacija buvo namie, nes nenorėjo važiuoti į jokią sanatoriją. Kaip sako "namie ir sienos gydo".. Jau praėjo pusė metų po paskutinės operacijos ir džiaugiamės, kad dabar viskas atrodo žymiai geriau nei prieš metus    unsure.gif

Taigi, laikykitės  4u.gif  Viskas bus gerai!

Na maniskis i reabilitacija tai nori sake vaziuoti, bet as taip jauciu kad po savaites versis namo.
O ligoninej, tai jo as kai ateidavau, tai maniskis pradedavo snausti, nes tada nusiramindavo, kai as salia budavau.
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2012 04 02, 19:36)
Na maniskis i reabilitacija tai nori sake vaziuoti, bet as taip jauciu kad po savaites versis namo.
O ligoninej, tai jo as kai ateidavau, tai maniskis pradedavo snausti, nes tada nusiramindavo, kai as salia budavau.

Nu kas gi tais mūsų vyrais geriau pasirūpins jei ne mes pačios ax.gif 4u.gif Ypač kai jie suserga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 04 02, 17:15)
Aš pati apsišoviau, ...
Ir dar : prisiskaičiau apie jonizuotą vandenį. Dėliokit savo už ir prieš , nes aš savo protu negaliu atsirinkt, ar verta tai dėmesio, ar tai eilinis versliukas. Fizika su chemija tai man dėliojasi tvarkingai, bet va su įtaka žmogaus organizmui man niekaip neaišku.
http://www.balsas.lt...iau-negu-padeda[/url]

tai gal dar nevelu?
as turiu jonizatoriu. kad reikia sarminti organizma patare irseimos gydytoja,padariusi slapimo ph,.Ir Ruolia pataria sekti ph... tai nezinau. nusispirkau.
o del straipsniuko. baisu ka ir galvoti. tuo labiau, kaiprie kabineto sutikau moteri, kuriai atsirado metastazes odoje butent toje vietoje kuri svitino g.gif pagalvojau, gal geriausia iseitis butu salinti visa kruti, ir isvengti svitinimo.. Umbrasaite savo knygoje rase, kad butent taip ir pasielge. ir recidyvo tikimybe sumazeja
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 04 02, 19:46)
1.tai gal dar nevelu?
2. as turiu jonizatoriu. kad reikia sarminti organizma patare irseimos gydytoja,padariusi slapimo ph,.Ir Ruolia pataria sekti ph... tai nezinau. nusispirkau.
3.pagalvojau, gal geriausia iseitis butu salinti visa kruti, ir isvengti svitinimo.. Umbrasaite savo knygoje rase, kad butent taip ir pasielge. ir recidyvo tikimybe sumazeja

1. Jei bus po operacijos - darysiu, nes ketvirtajai jau nespėsiu. Prašysiu, kad operacijos metu įdėtų
2. kur ir kokį pirkai? Kiek mokėjai? Gali į paštą parašyt, jei čia nenori detalizuoti smile.gif
3. Aš jau taip buvau nusiteikusi, kad man šalins, bet dabar, kai nyksta - nieko nežinau kas čia bus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 02 balandžio 2012 - 20:13