Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(diana_j @ 2012 01 06, 18:16)
viskas ir pas tavebus gerai pamatysi  wub.gif , abi kartu galesim NT gadinti  thumbup.gif  tai drasiau bus  thumbup.gif  wub.gif  o kelintas tau IUI? g.gif



Mes pirmą kartą darėm IUI. Bet kažin, ar dar kartą darysiu, nes vyro turto rezultatai labai geri buvo, IUI metu A+B buvo 95%. Dabar tik melstis belieka smile.gif

Aš labai nekantri smile.gif planuoju jau kokią 10DPI daryti NT smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pasisveikinu ir einu dirbt smile.gif
Viską perskaitau, viską matau - aš jus seku lens.gif biggrin.gif

Kioske, aš nežinau, kiek tiksliai ten tų procentų turi būt, tai nieko ir negaliu pasakyt...

Maidenana, dar gerklė nepraėjo?

Diana ir Pusniuke, po dviejų savaičių laukiam čia teigiamų testų fotkių, nieko nežinau biggrin.gif

Beje, prisiminiau - aš turiu savo teigiamą testą... Jetau, koks gražus biggrin.gif biggrin.gif Antra juostelė net iš tolo šviečia. Ech...
Jei reikės kuriai, sakykit, paskolinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2012 01 06, 18:14)
tai niekas nepakomentuos? kokios kobybes turetu buti vyriskas turtas, kiek normaliu procentu normaliu formu, tamk kad butu tikslinga atlikti IUI?


Aš nežinau, kokia turi būti riba, koks skaičius A+B, bet vakar man biologė aiškino taip: normalus judrumas, kai A+B siekia 40%, agliutinacija iki 5%. O kokie turi žemiausi rezultatai, negaliu atsakyti.

Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 01 06, 18:30)

Beje, prisiminiau - aš turiu savo teigiamą testą... Jetau, koks gražus biggrin.gif biggrin.gif Antra juostelė net iš tolo šviečia. Ech...
Jei reikės kuriai, sakykit, paskolinsiu  lotuliukas.gif


Neįsivaizduoju, kaip atrodo tos išsvajotosios II wub.gif biggrin.gif todėl aš mielai priglausčiau tavo teigiamą testą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 06, 18:21)
Mes pirmą kartą darėm IUI. Bet kažin, ar dar kartą darysiu, nes vyro turto rezultatai labai geri buvo, IUI metu A+B buvo 95%. Dabar tik melstis belieka smile.gif

Aš labai nekantri smile.gif planuoju jau kokią 10DPI daryti NT smile.gif


oho tavo procentai labai geri, pas mus lyg 40 tik buvo doh.gif , o kiek mln buvo?

juk naudojai sprogtukus, gali testa sugadint pamatysi teigiama testa thumbup.gif , sprogtukai islieka 10 dienu , tai 10 dienu jis teigiamas gali but lotuliukas.gif , 11 dpi drasiai gadint gali jau mirksiukas.gif

QUOTE(Grim @ 2012 01 06, 18:30)
Sveikos,

Pasisveikinu ir einu dirbt smile.gif
Viską perskaitau, viską matau - aš jus seku  lens.gif biggrin.gif

Kioske, aš nežinau, kiek tiksliai ten tų procentų turi būt, tai nieko ir negaliu pasakyt...

Maidenana, dar gerklė nepraėjo?

Diana ir Pusniuke, po dviejų savaičių laukiam čia teigiamų testų fotkių, nieko nežinau biggrin.gif

Beje, prisiminiau - aš turiu savo teigiamą testą... Jetau, koks gražus biggrin.gif biggrin.gif Antra juostelė net iš tolo šviečia. Ech...
Jei reikės kuriai, sakykit, paskolinsiu  lotuliukas.gif


Aciukas wub.gif , jo as ir turiu toki testuka, po sprogtuku sugadinta thumbup.gif , jei ir dabar pagadinsiu jauciu ir teigiamas bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kioske, temos pradzioja viskas labai gerai aprasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 06 sausio 2012 - 17:44
QUOTE(diana_j @ 2012 01 06, 18:42)
oho tavo procentai labai geri, pas mus lyg 40 tik buvo  doh.gif , o kiek mln buvo?

juk naudojai sprogtukus, gali testa sugadint pamatysi teigiama testa  thumbup.gif , sprogtukai islieka 10 dienu , tai 10 dienu jis teigiamas gali but  lotuliukas.gif , 11 dpi drasiai gadint gali jau  mirksiukas.gif



Pas mus iki išplovimo A+B buvo 51%, o po - 95%. Kiekis 3mljn. Biologė buvo labai nustebus, kad tokie aukšti rezultatai, o mes darom IUI. Sakė, tikrai turi nestuke.gif smile.gif Ir kas keisčiausia, dar pasakė, kad norint, jog sperma būtų kokybiška, negali būti ilgų susilaikymų. Kuo dažniau bus ND, tuo bus geriau. Ir tikrai. Pirmą kartą, kai darėm spermos tyrimą, susilaikymas buvo 3-4 dienos, kaip ir rekomendavo. Rezultatai buvo blogi, ir agliutinacija didelė, ir judrumas mažas. O šį kartą, prieš IUI iš vakaro mes atlikom ND, ir rezultatai stulbinantys biggrin.gif

11 DPI tikrai nesulauksiu, neiškentėsiu biggrin.gif pas mane sprogdukų likučiai išlieka apie 10 dienų. Kažkada parodė vos vos vaiduokliuką 9 DPO, tai šokinėjau iš laimės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusniuke: 06 sausio 2012 - 17:54
Labai daug virusiuku abiem nekantruolem 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

Meidenana, o jus ka dabar planuojat? ar nieko?
Beje, kaip tavo katinai?
Mano groziai vakar po beveik triju savaiciu pastangu vis delto sugebejo nuversti eglute. Nors ir neisivaizduoju, kaip - nes manau, man tai butu labai sunku ja nuversti g.gif

zuzla atveze man JUODO sokolado, lyg zinotu, del ko einu is proto. Liko maziau nei puse, su vyru nesidalinau blush2.gif Kazin kaip pirmadieni ant svarstykliu reiks lipti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 06, 18:51)
Pas mus iki išplovimo  A+B buvo 51%, o po - 95%. Kiekis 3mljn. Biologė buvo labai nustebus, kad tokie aukšti rezultatai, o mes darom IUI. Sakė, tikrai turi  nestuke.gif  smile.gif Ir kas keisčiausia, dar pasakė, kad norint, jog sperma būtų kokybiška, negali būti ilgų susilaikymų. Kuo dažniau bus ND, tuo bus geriau. Ir tikrai. Pirmą kartą, kai darėm spermos tyrimą, susilaikymas buvo 3-4 dienos, kaip ir rekomendavo. Rezultatai buvo blogi, ir agliutinacija didelė, ir judrumas mažas. O šį kartą, prieš IUI iš vakaro mes atlikom ND, ir rezultatai stulbinantys biggrin.gif




nazinok mano embriologe ir labai patenkinta rezultatais buvo , taip ir pasake "pamatysi pavyks tikrai " blush2.gif
Tai tikekimes musu embriologes bus pranases thumbup.gif


QUOTE(Rudde @ 2012 01 06, 19:57)
Labai daug virusiuku abiem nekantruolem  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


zuzla atveze man JUODO sokolado, lyg zinotu, del ko einu is proto. Liko maziau nei puse, su vyru nesidalinau  blush2.gif  Kazin kaip pirmadieni ant svarstykliu reiks lipti  g.gif


Jetau kiek daug irusiuku, jamu jamu jamu wub.gif

o zuzla. tikra saunuole mirksiukas.gif


o kaip tu pati jautiesi? pala jau tu pirmadieni eini i apziura ane? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 06, 18:57)
zuzla atveze man JUODO sokolado, lyg zinotu, del ko einu is proto. Liko maziau nei puse, su vyru nesidalinau  blush2.gif  Kazin kaip pirmadieni ant svarstykliu reiks lipti  g.gif


hihihi.gif šis šokoladas mano megstamiausias, todėl klausimų nebuvo kaip atsidėkot smile.gif

QUOTE(diana_j @ 2012 01 06, 19:56)
Tai tikekimes musu embriologes bus pranases  thumbup.gif


user posted image

buvau apsipirkti, visai nusikaliau.. išgeriu dopingo ir ainu tešlą kočiot.. ir kas sugalvojo vyrų gimtadienius..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 06 sausio 2012 - 20:08
QUOTE(diana_j @ 2012 01 06, 20:56)
o kaip tu pati jautiesi? pala jau tu pirmadieni eini i apziura ane? ax.gif


Dabar jauciuosi kaip igavus antra kvepavima biggrin.gif O tam reikejo tiek ne daug - nusipirkti nestukiu dirza, kuris sumazintu ziaurius nugaros skausmus. Tai gyvenimas is naujo spalvotas pasidare. Pavargstu vis tiek greiciau, bet siaip tfu tfu tfu viskas neblogai smile.gif

Gerai butu, kad pirmadieni apziura. Lauksiu dar iki sausio 18 d., darys tada issamu skana doh.gif O taip norisi suzinoti, kad ten viskas leliui gerai. Ir aisku lyti blush2.gif Bet teks dar pakenteti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 01 06, 21:07)

buvau apsipirkti, visai nusikaliau.. išgeriu dopingo ir ainu tešlą kočiot.. ir kas sugalvojo vyrų gimtadienius..?


As tai slyksti siuo klausimu, vyras pats tesla kociotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 06, 20:13)
As tai slyksti siuo klausimu, vyras pats tesla kociotu  lotuliukas.gif


kaip jis kočios, kai išvažiavo į firmos balių doh.gif
vsio, reik kelt užpakalį..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 06, 21:16)
kaip jis kočios, kai išvažiavo į firmos balių doh.gif
vsio, reik kelt užpakalį..


Tai reikejo ta sokolada paciai suvalgyti, butum uzsiturbinus gal energijos biggrin.gif
Papildyta:
Olialia, kaip tu laikaisi?

Bet as turbut niekada is IUI namu neiseisiu, vis cia kazkaip traukia, o pas nestukes taip ir neprisijungiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 06, 20:18)
Tai reikejo ta sokolada paciai suvalgyti, butum uzsiturbinus gal energijos  biggrin.gif


aš turiu savo dopingą irnesakyk.gif kadangi nestuke.gif jis netinka, gerai paskirsčau biggrin.gif
Atsakyti