Įkraunama...
Įkraunama...

Kviesti auklę į namus ar vežti vaiką pas auklę?

Spalio pradzioje reiketu grizti i darba. Savaime aisku vaikas 1 metuku dar per mazas leisti i darzeli, o seneliai negali padeti. Vienintele iseitis aukle, tik yra vienas bet - nenoriu isileisti svetimo zmogaus i namus dry.gif Ar realu susirasti aukle pas kuria butu galima nuvesti vaika? Gal kuri turit tokios patirties? Kokie "+" ir "-" ?

Is anksto dekoju uz patirties pasidalijima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idida: 01 liepos 2004 - 10:13
Imanoma, as buvau tokia kazkada radus, bet man tai netinka. Man vieni minusai,pvz vezt vaika kazkur,o jei serga, arba oras blogas, temti vaika kazkur is pat ryto. Pietu miega miegos svetimoj lovoj. Maistas-negi vesi jai koses, mesytes, darzoves. Ai,man per daug "maznios" wink.gif
Atsakyti
man atrodo, kad irgi geriau butu aukle savuos namuos.
Atsakyti
Mano drauge praktiskai taip turi. Nors taip neplanavo, bet taip gavosi. Aukle ateina is ryto ir palaukia, kol vaikas atsikels, nes kai tevai iseina i darbus, jis dar miega. per ta laika islygina pvz skalbinius thumbup.gif (uz ta pacia kaina). Tada atsikele pavalgo ir iseina pas ja. Pas aukle drauge yra nuvezusi lovyte, todel vaikas miega kaipir savo lovytej. Ten prabuna visa diena...( g.gif kazkaip del valgymo net nezinau kaip ten ) ten miega, pas aukle prie namo i kiema eina ir po darvo vienas is tevu pasiima. Nu jie patenkinti, bet vis tiek gaunsi, kad aukle kazkiek pas juos pabuna, Nu kaip tu isivaizduoji ryte vaika zadint, kad nuivezt ps aukle? Nu tada gal geriau pvz koki kambari uzrakint, kad aukle neitu, jei nepatinka ir skirti jau virtuve ir koki viena kambari, kad butu... Nu galvoju dar kokia aukle, kita dar paprasys pinigeliu uz tai, kad pas ja ir indus po vaiko valgymo tenka plauty ir vaikui burna nuplaut ir uzpakali g.gif
nu man atrodo, kad patogiau aukle i namus
Atsakyti
Aciu uz patarimus. Tikrai, apie kaikuriuos niuansus net nepagalvojau. Itariu, kad jau teks atsisakyti tos minties ir samdyti normalia ateinancia aukle arba tiesiog paciai negrizti i darba. g.gif
Atsakyti
Na, matai, as kaip tik norejau, kad i musu namus ateitu- manau mazam zmoguciui sava teritorija teikia daugiau saugumo jausmo...ypac kai serga ir buna zyzius- pati juk zinai sad.gif Bet dabar, ziuriu aukle pamego vestis juos pas save- dar ir savo reikalu speja susitvarkyti. Bet mano, paliginus, jau dideli (mazajai- 4m.)
O ieskojau- tai paprasciausiai apklausinejau kaimynus. Tai jau pries priimdama, turejau vilties, kad saziningas zmogus ir nenusivyliau - kambariu nerakinu... smile.gif
Atsakyti
Buvo metas, kai teko vesti pas aukle ir jokiu nepatogumu nejauciau, kaina juk sutari ir to vandens kazin kiek neisleidzia serveteles galima naudoti jei ka, o del nuvezimo ir kelimo ryta- tai buvo gera pradzia pries darzeli...tuo lab kai toks mazas, mieganti aprengi nuvezi ir viskas. Aisku, jei yra galimybe tai patogiau ateinanti aukle, bet jei tokjios nera- auksciau bambos neissoksi. wink.gif arba nuolat jausi itampa del galimo aukles nesaziningumo...na bet jei baisu del turto, tai kaip tokiam zmogui patiketi vaika?? g.gif
Atsakyti
Visos kalbat daugiau tik apie savo ar auklių nepatogumus, o man pirma mintis buvo sovus - kaip nutarabanyciau visus vaiko zaislus - pilna deze pirmyn, dar n+1 vaiko drabuziu - nezinia koks oras bus - tai man vos ne puse namu ryte isvezti, o vakare parvezti...
Atsakyti
Man atrodo,kad reikia ieskoti tik patikimo zmogaus ir,kad ateitu i namus.Kitu atveju,tik sunkumai tevams,nepatogumai vaikiukui.Lai bent issimiega mazius.Juk miegelis-sventas reikalas.
Atsakyti
mamytes pasidalinkit patirtim apie vaiko prieziura aukles namuose. ar lengva susirasti aukle kuri sutiktu vaika priziureti savo namuose?
Atsakyti
QUOTE(inga888 @ 2004 11 29, 22:08)
mamytes pasidalinkit patirtim apie vaiko prieziura aukles namuose. ar lengva susirasti aukle kuri sutiktu vaika priziureti savo namuose?

Kiek pamenu jau buvo diskutuota sia temacia.
Bet ar tikrai noretum savo maziu palikti svetimuose namuose? Gerai pagalvok.
Atsakyti
man tai nepatinka kai auklė kartais vedasi mano vaiką pas save namo(ji gyvena visai netoli), nes pas ją yra duktė, kuri kartais nakvoja su kavalieriais jos namuose, tai man nemalonu kai mano vaikas trinasi apie jų lovas.
Atsakyti