Įkraunama...
Įkraunama...

Kviesti auklę į namus ar vežti vaiką pas auklę?

Noriu ir as pasisakyti sia tema, kadangi jau beveik metai, kai vezu savo mergyte pas uakel i namus nuo 6men. Jeigu atvirai, jei ir atetityje reiketu rinktis, tai tik aukles namuose. Pa smus tokia situacija susikloste tada, kai maziuke suprato, kad atejsu auklei pas mus, mama iseina, tuomet pakeldavo siaubinga skandala, po ilgu diskusiju ir apsilankymu aukles namuose, nutareme pabandyti varianta - mergaite nuvezte pas aukle. Nuo pirmos dienos viskas puikiai sekesi, mergaite matydavo per diena daugiau zmoniu, negu kad uzsidarius namuose su aukle. Kitas dalykas, kas labai krito i akis, kad mergaite namo grizta ir vel su dziaugsmu griuna i savo zaislu kruva, per diena ju pasiilgusi ir vel savo namus atranda naujai:) Ir visokie kitokie pliusai: man nereikia galvoti, kaip mano namai atrodys ryte, kai ateis aukle, man patinka, kad mano namuose niekas nesikuicia, nelandzioja ir nams randu tokius,kokius palikau. Man patinka tai, kad nereikai galvoti, ka palikti uaklei valgyti, ar per daug suvalge, ar per mazai, ar lindo kur jai nereikia, ar nelindo. Vienintelis rupestis - nuvezti iki aukles. Ir dabar, kaimano mergaitei 1m 2men. ir as po darbo atvaziavus jos pasiimti niekaip negaliu "iskrapstyti" namo, nes ten jai irgi namai:), tuomet as galiu tik pasidziaugti ir pasakyti viena: Mamos, nebijokite aukliu, priziurinciu vaikucius savo namuose!
Ir jei kas nors apie tai susimastys, galesiu savo aukle parekomenduoti nuo kitos vasaros mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LUXOTTICA @ 2005 08 05, 16:13)
galesiu savo aukle parekomenduoti nuo kitos vasaros mirksiukas.gif

tai ką, luxottica, jau antrą planuoji kitai vasarai, kad nebereiks auklės? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na aš irgi tik už vaiko priežiūrą auklės namuose, kol kas man tik vos kelias dienas reikėjo pasinaudoti auklės paslaugomis (mes nuo 1,4 metų lankom lopšelį), bet, kai reikia, tai visuomet vedam pas auklę. Be to, ir ji pati nenori eiti pas mumis, o ir man nesinori, kad po namus šmirinėtų svetimi žmonės, kai manęs nėra namie.
Kitas pliusas, jei ketinat vėlaiu savo atžalėlę leisti į darželį, tai savotiška disciplina - kol mažas - pas auklę, kai paaugs - į darželį. Tuomet vaikui nėra tokios traumos išeinant į darželį, nes namai asocijuojasi su tėvais, o darželis - su aukle smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajuss: 09 rugpjūčio 2005 - 09:18
QUOTE(Ajuss @ 2005 08 09, 09:18)
Na aš irgi tik už vaiko priežiūrą auklės namuose, kol kas man tik vos kelias dienas reikėjo pasinaudoti auklės paslaugomis (mes nuo 1,4 metų lankom lopšelį), bet, kai reikia, tai visuomet vedam pas auklę. Be to, ir ji pati nenori eiti pas mumis, o ir man nesinori, kad po namus šmirinėtų svetimi žmonės, kai manęs nėra namie.
Kitas pliusas, jei ketinat vėlaiu savo atžalėlę leisti į darželį, tai savotiška disciplina - kol mažas - pas auklę, kai paaugs - į darželį. Tuomet vaikui nėra tokios traumos išeinant į darželį, nes namai asocijuojasi su tėvais, o darželis - su aukle smile.gif


O jei aukle pasirodys bloga,tai vaikui darzelis irgi pasirodys negeras.Kas tada?
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 08 09, 11:32)
O jei aukle pasirodys bloga,tai vaikui darzelis irgi pasirodys negeras.Kas tada?

Atsakyti
Lineba, bloga aukle ir tavuosiuose namuose gali buti bloga aukle. ne koks tamstos argumentas mirksiukas.gif
Chilli, i darzeli bandysim vesti, net jei ir apie antra galvosime:)Nors kai pasakiau vakar savo auklei, kad jau dabar ji turi paklausa Supermamoje, tai ji net asara nubrauke, sako, man Urte kaip mano vaikas, kai ateis vasara, as jums ja galiu "uz dyka" priziureti, tik neatimkit jos is manes:) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LUXOTTICA @ 2005 08 09, 13:19)
Lineba, bloga aukle ir tavuosiuose namuose gali buti bloga aukle. ne koks tamstos argumentas mirksiukas.gif


Bet vis delto savi namai yra savi.Ir kaip ten bebutu vaikas jauciasi juose saugus.
Atsakyti
nesigincysiu, keik zmoniu, tiek nuomoniu. Tik is savo patirties sakau, kad jei aukle gera ir jos namai silti, tuomet vaikuciui neprosali pakeisti aplinka ir nebuti kiaura para tarp tu paciu sienu. Kas tai isbande, pritars man 100%.
Atsakyti
QUOTE(LUXOTTICA @ 2005 08 09, 15:22)
nesigincysiu, keik zmoniu, tiek nuomoniu. Tik is savo patirties sakau, kad jei aukle gera ir jos namai silti, tuomet vaikuciui neprosali pakeisti aplinka ir nebuti kiaura para tarp tu paciu sienu. Kas tai isbande, pritars man 100%.


As nesiginciju ir niekam nepriekaistauju.Tas postas buvbo tik siaip pamastymui
Atsakyti
QUOTE(LUXOTTICA @ 2005 08 09, 15:22)
nesigincysiu, keik zmoniu, tiek nuomoniu. Tik is savo patirties sakau, kad jei aukle gera ir jos namai silti, tuomet vaikuciui neprosali pakeisti aplinka ir nebuti kiaura para tarp tu paciu sienu. Kas tai isbande, pritars man 100%.


Pritariu sitai tavo minciai 100 proc. drinks_cheers.gif Musu aukle salia gyvena, tai ryte sulaukia, kol Vilte atsikels ir pavalgiusios iseina pas aukle i namus. Man asmeniskai sis dalykas labai patinka. Vaikas nebuna uzsidares tarp tu paciu sienu, auklei ne taip nuobodu sedet svetimuose namuose, vadinasi, nuotaika visai kitokia, kas atsiliepia jos bendravimui su musu dukryte. Taip sneku is patirties, nes kazkada pati dirbau aukle. Nejaukiai jausdavausi, jei prireikdavo kokio daikto ir tekdavo knaisiotis po svetimus namus ax.gif Oi kaip nejauku doh.gif Musu aukle gera, nors is pradziu buvau kitokios nuomones. Su laiku pazinau si zmogu ir esu labai patenkinta.
Atsakyti
Fanta drinks_cheers.gif
Planuoju dar kokius 4 vaikus ir visiems jiems ieskosiu aukles tik jos namuose!:) Leiskite savo vaikams matyti daugiau negu savu namu sienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Savo dukrele irgi vezioju pas auklyte. Pries tai turejau dvi aukles, kuri vaika priziurejo mano namuose. Su pirmaja - niekas nekliuvo, o su antraja doh.gif bedu kike turejau - zmogelis nuo tarybiniu laiku priprates, kad kas valdiska - viska galima imti ir nieko uz tai nebus (uzsimirso, matyt, kad mus namai privati nuosavybe).. Tai va. Man dabar bent jau ramu del savo namu, - nereikia grizus namo kaip pamisusiai sniukstineti ar kas nedingo ir pan. Be to, pas auklyte kartais atsiveza is tevu savo dukra (skirtumas 0.6 metu), tai kaip ir savomtiskas min darzelis gaunasi. Manau, didelis pliusas, nes vaikas bent jau soko negaus, kai pradesim vaikscioti i tikra darzeli. thumbup.gif
Atsakyti