Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

Užsikrėčiau nuo vaikų spalinukėmis, tai ir geriu. Iki gydytojos man dar trys savaitės, tikrai nelauksiu nušvitimo :D Vaikystėj juos gerdavau, bet laaabai senai. Nieko neprisimenu tų šalutinių poveikių :) 
Atsakyti
spalinukes gydymas suaugusiems, su vienkartine doze, viena tablete. kazin kiek tu dienu geri?))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orangesun: 28 liepos 2017 - 00:39
Tris dienas po vieną tabletę vakare. Kai jau išgėriau vaistus, paskaičiau lapelį, kad užtenka ir vienos tabletės. Tai va dabar tik kartojimą darysiu tik su viena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deivy @ 2017 03 11, 16:00)
Sveikos, gal ir kvailas klausimas, bet...ar gali zmogus jausti kai juda kokie nors gyviai pilve, tas jausmas nu toks baisus😱Gal kuriai taip buvo?

O as manau galima jausti. Va radau straipsni. Kur aiskiai raso. Ir cia ne uzsienyje o pas mus
https://www.alfa.lt/...gio-kaspinuotis
Tik nesigasdinkit aisku. Nebutinai ten pas jus parazitai. Gali but nerviniu pagrindu. Bet issitirt vertetu. O gal jau ta ir padaret. Pas mane pacia panasus pojuciai ir aplamai simptomai budingi esant kirminams. Bet dariausi tyrima pries pora savaiciu tai nieko neparode. Ko gero reiks kartot. Nes kiek domejausi tai ne visada is pirmo karto nustato. Reikia kelis kartus kartot. Tiesiog reikia pataikyt i momenta kada jos kiausinius padeda. As dar ir kraujo tyrima sikart darysiuos. Nes jau 2 menesiai kankinuosi ir niekas nesikeicia. Seimos gydytoja mazai demesio i mano skundus kreipia. Padare kraujo ir slapimo tyrima ir tiek. Bet ten viskas norma. O del parazitu issitirt net nepasiule. Tyriausi privaciai. Tai teks turbut ir vel visus tyrimus privaciai darytis. Nes nenoriu kad nuejus vel pas ja viska nervams nurasytu. Todel kad tai tikrai ne jie.
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 12 08, 11:36)
O as manau galima jausti. Va radau straipsni. Kur aiskiai raso. Ir cia ne uzsienyje o pas mus
https://www.alfa.lt/...gio-kaspinuotis
Tik nesigasdinkit aisku. Nebutinai ten pas jus parazitai. Gali but nerviniu pagrindu. Bet issitirt vertetu. O gal jau ta ir padaret. Pas mane pacia panasus pojuciai ir aplamai simptomai budingi esant kirminams. Bet dariausi tyrima pries pora savaiciu tai nieko neparode. Ko gero reiks kartot. Nes kiek domejausi tai ne visada is pirmo karto nustato. Reikia kelis kartus kartot. Tiesiog reikia pataikyt i momenta kada jos kiausinius padeda. As dar ir kraujo tyrima sikart darysiuos. Nes jau 2 menesiai kankinuosi ir niekas nesikeicia. Seimos gydytoja mazai demesio i mano skundus kreipia. Padare kraujo ir slapimo tyrima ir tiek. Bet ten viskas norma. O del parazitu issitirt net nepasiule. Tyriausi privaciai. Tai  teks turbut  ir vel visus tyrimus privaciai darytis. Nes nenoriu kad nuejus vel pas ja viska nervams nurasytu. Todel kad tai tikrai ne jie.


tai isgerk profilaktiskai teblete ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2017 12 16, 05:37)
tai isgerk profilaktiskai teblete ir viskas.

Geriau vermox 3 dienas. Bet nemanau kad jis nuo rimtu parazitu padeda. Pvz tokiu kaip kaspinuotis. Nebezinau ka ir daryt. Pilva rytais vistiek skauda. Buna ir toki kaip pykinima jauciu. Siandien ismatose kazkoki neaisku dalyka pastebejau. Kazka panasaus i kaspinuocio nareli. Ir cia jau antras kartas. Nezinau ka ir daryt. Pas seimos gyg eit nenoriu. Vistiek nepatikes. Sakys gal siaip kokios isskyros. Galvoju treciakart ismatas tirtis. Bet ir is to nemanau kad bus naudos. Gal kas zino siaip kokiu kitokiu vaistu kaip ta padara isnaikint jai jis pas mane tikrai yra. Turiu omenyj cheminius vaistus.
Atsakyti

O as manau galima jausti. Va radau straipsni. Kur aiskiai raso. Ir cia ne uzsienyje o pas mus
https://www.alfa.lt/...gio-kaspinuotis
Tik nesigasdinkit aisku. Nebutinai ten pas jus parazitai. Gali but nerviniu pagrindu. Bet issitirt vertetu. O gal jau ta ir padaret. Pas mane pacia panasus pojuciai ir aplamai simptomai budingi esant kirminams. Bet dariausi tyrima pries pora savaiciu tai nieko neparode. Ko gero reiks kartot. Nes kiek domejausi tai ne visada is pirmo karto nustato. Reikia kelis kartus kartot. Tiesiog reikia pataikyt i momenta kada jos kiausinius padeda. As dar ir kraujo tyrima sikart darysiuos. Nes jau 2 menesiai kankinuosi ir niekas nesikeicia. Seimos gydytoja mazai demesio i mano skundus kreipia. Padare kraujo ir slapimo tyrima ir tiek. Bet ten viskas norma. O del parazitu issitirt net nepasiule. Tyriausi privaciai. Tai teks turbut ir vel visus tyrimus privaciai darytis. Nes nenoriu kad nuejus vel pas ja viska nervams nurasytu. Todel kad tai tikrai ne jie.

sesuo darė vaikui kraujo tyrimus privačiai, tai parodė, jog kraujyje yra eozinofilų. Net sužinojo, kokie parazitai organizme

Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 12 23, 15:04)
Geriau vermox 3 dienas. Bet nemanau kad jis nuo rimtu parazitu padeda. Pvz tokiu kaip kaspinuotis. Nebezinau ka ir daryt. Pilva rytais vistiek skauda. Buna ir toki kaip pykinima jauciu. Siandien ismatose kazkoki neaisku dalyka pastebejau. Kazka panasaus i kaspinuocio nareli. Ir cia jau antras kartas. Nezinau ka ir daryt. Pas seimos gyg eit nenoriu. Vistiek nepatikes. Sakys gal siaip kokios isskyros. Galvoju treciakart ismatas tirtis. Bet ir is to nemanau kad bus naudos. Gal kas zino siaip kokiu  kitokiu vaistu kaip ta padara isnaikint jai jis pas mane tikrai yra. Turiu omenyj cheminius vaistus.

Nėra pas jus jokių kaspinuočių. O tariami nareliai-tai atsisluoksniavusi žarnyno gleivinė, ji tikrai turi panašumo. Jums reikia atlikti kolonoskopiją, kad išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių gleivinė atsisluoksniuoja. Dėl šventos ramybės, galite priduoti kraują privačiai tirti dėl kaspinuočių, bet nieko neras. Jei esate vilnietė-Gėlių gatvėje atlieka išsamius tyrimus dėl parazitų, nereikės eiti pas savo gydytoją.
http://www.nvspl.lt/....php?3580829674
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2017 12 28, 11:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="jolantele1030" data-cid="71919955" data-time="1512722200"><div><p>O as manau galima jausti. Va radau straipsni. Kur aiskiai raso. Ir cia ne uzsienyje o pas mus
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.alfa.lt/straipsnis/50167658/senoles-organizma-nuodijo-10-metru-ilgio-kaspinuotis'>https://www.alfa.lt/straipsnis/50167658/sen...gio-kaspinuotis</a>
Tik nesigasdinkit aisku. Nebutinai ten pas jus parazitai. Gali but nerviniu pagrindu. Bet issitirt vertetu. O gal jau ta ir padaret. Pas mane pacia panasus pojuciai ir aplamai simptomai budingi esant kirminams. Bet dariausi tyrima pries pora savaiciu tai nieko neparode. Ko gero reiks kartot. Nes kiek domejausi tai ne visada is pirmo karto nustato. Reikia kelis kartus kartot. Tiesiog reikia pataikyt i momenta kada jos kiausinius padeda. As dar ir kraujo tyrima sikart darysiuos. Nes jau 2 menesiai kankinuosi ir niekas nesikeicia. Seimos gydytoja mazai demesio i mano skundus kreipia. Padare kraujo ir slapimo tyrima ir tiek. Bet ten viskas norma. O del parazitu issitirt net nepasiule. Tyriausi privaciai. Tai teks turbut ir vel visus tyrimus privaciai darytis. Nes nenoriu kad nuejus vel pas ja viska nervams nurasytu. Todel kad tai tikrai ne jie.</p></div></blockquote><p>sesuo darė vaikui kraujo tyrimus privačiai, tai parodė, jog kraujyje yra eozinofilų. Net sužinojo, kokie parazitai organizme</p>

Jei ne paslapatis kur tokius kraujo tyrimus jusu sesuo dare? Nes pvz as norejau senos pzystamos minetoje geliu gatveje pasidaryt, bet man nedare, tas registratotrius abu kartus sako atseit tisliau is simatu. bet kad man abu kartus nieko nerode. siaip net nezinojau kad pagal krauja galima ir kirminu rusi nustatyt. busiu dekinga jums uz atsakyma, nes del sventos ramybes noriu toki tyrima pasidaryt. nes nuolat nedavalgius jauciuosi, psichikos bedu atsirado, svoris neauga. nors valgau normaliai. seniau tokiu bedu nebuvo.
Atsakyti