Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, ...puošiame , rodome ,

QUOTE(Olesta @ 2012 01 21, 19:13)
uoj Jūs mergės mergės  lotuliukas.gif  viskas panosėj, ale dar pabaksnok  lotuliukas.gif dariau pagal Kirbės duotas iškarpas, klijavau maistiniais klijais, bet tikiu, kad ir karštu pastilažu, ir baltymu prisiklijuotų, aišku gal ne taip lengvai kaip klijais, bet manau misija įmanoma 4u.gif pirma išsipjoviau pado dalį ir iš karto prisiklijavau vidurinį liežuvėlį, patepiau vos vos kraštelius klijais, kad nesušlaptų visas padas, kad man greičiau džiūtų... kitą dieną pagal iškarpas išsikirpau užkulnę (jai panaudojau vaikiško batelio priekio šabloną, turiu išsipiešus iš rankos kadaise), o priekį pagal šabloną irgi iš karto priklijavau, o kadangi man reikėjo ale Louboutin batelio, tai dar pasiklijavau ir tą pastortinimui juostelę palei perimetrą... nežinau ar aiškiai paaiškinau... ir kulniuką pasiklijavau iš karto irgi, per kulną smeigiau bambukinę lazdelę, ties padu išploninau ir paplatinau ir priklijavau, sustingo ir tada rytojaus dieną likusias detales priklijavau, tada dažymas kas beliko ir dekoracijos 4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif aiskiau ir buti negali notworthy.gif aciu Olesta 4u.gif 4u.gif
as su vandeniu klijavusi esu, aisku ne bateli, tai sunkiai lipo, del to ir klausiu, reiks tada kliju isigyti arba kaip raset su baltymu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuKatinai: 21 sausio 2012 - 19:26
Laba vakara
čia kažkam reikejo batelio darymo palaipsniui http://www.youtube.c...h?v=7eIZO9fe09w
Atsakyti
Likta,tas zalias su akytem ir nosim toks fainutis
Kirbe,as Dzeri isimylejau ir tas su rozem na jau toks mielas
Olesta,aukstasis pilotazas o geles tai is viso truksta zodziu... Dzokada,Keno 4u.gif 4u.gif


o as atnesu pasirodyti savo pirmaja knyga,vargau vargau bet sulipdziau.Tortas braskiu fanams svoris 3kg slapia beze,pastilazas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2012 01 21, 12:50)

Persikines rozes

viskas gražu - tortas gražus, juostos gražios, puokštė graži.
Bet puokštė čia netinka, nes yra stipriai per didelė. Dar mano supratimu, yra užsižaista su vielom. Tiek vielų ant valgomo torto neturi matytis/būti.
Atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 21, 21:05)
viskas gražu - tortas gražus, juostos gražios, puokštė graži.
Bet puokštė čia netinka, nes yra stipriai per didelė. Dar mano supratimu, yra užsižaista su vielom. Tiek vielų ant valgomo torto neturi matytis/būti.
Atsiprašau  4u.gif



O man kaip tik grazu kad ta visa puokste tokia visokia po visur,didele,kazkas nestandartisko,kitokio,be taisykliu viskas cool.gif
Atsakyti
Karamelinis napoleonas 2,3 kg
user posted image
Atsakyti
daluze77 knyga super kaip tikra atrodo thumbup.gif
*Keila* labai dailiai padarytos rozes thumbup.gif labai graziai ir skaniai atrodo tas trisdesimtukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 01 22, 00:41)
Karamelinis napoleonas 2,3 kg

Super!!! Tik man labai idomu is ko tos rozes padarytos? ir kaip ispjaustyt sitaip Napoleona? Juk tikrai ne pagal trafareta kepti lakstai g.gif
Zodziu aukstas pilotazas! Saunuole! thumbup.gif
Atsakyti
Ne, nu jus mergaites ir duodat doh.gif doh.gif doh.gif tik nebuk cia tai... daug groziu-atsiprasau, kad visu nepaminesiu, labiausiai istrigo puokstes, Olestos Batelis ir tas 30-imtukas, kur dabar akis bado-nu pastaraji pamaciau ir seiliu prisikaupe (nors napaleonu nelabai bet sita-JAMCIAU rolleyes.gif ).
Atsakyti
Laba ryteli,mergaites,kaip visada pasistenget.
ASSENI,jusu tortukai su gelem mano patys mylimiausi wub.gif wub.gif
OLESTA,labai fainas rankinukas,o geles nerealios 4u.gif
ZIBUTE777,tokios "tikros" thumbup.gif knygos cia dar nemaciau
KEILA,kuom puostas trisdesimtukas,ganasu ar beze?labai apetytnai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 01 22, 00:22)
O man kaip tik grazu kad ta visa puokste tokia visokia po visur,didele,kazkas nestandartisko,kitokio,be taisykliu viskas  cool.gif

drinks_cheers.gif man irgi patinka "nestandartai" wub.gif
Atsakyti
30 wub.gif
Atsakyti