Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi Cosi Mura4/Mura3

SENA TEMA

QUOTE(šarlotė @ 2012 01 08, 10:45)
aš rankom nieko neskalbiu, skalbiu mašina 40 temperatūroj. Pačio lopšio tik vidinį pamušalą išimsit išplovimui, stogas ir kitos lopšio dalys nenusiima.

O norit pasakyt, kad pirkot neišplautą vežimėlį... blink.gif


Ne ne, išplautą ax.gif buvo naudojmas tik lopšys ir auto kėdutė. Pardavėja užtikrino, kad viskas išplauta/išvalyta, bet aš galvojau vis tiek persiplauti ax.gif auto kėdutė iš viso buvo naudojama tik su MaxiCosi kėdutės užvalkalu.

Man kažkaip smagiau, kai žinau, kad pati persiploviau - tada žinau, kada ploviau, su kuo ploviau ir pan. ax.gif
Atsakyti
Mergaites, kur LT galim nusipirkti Muros sportinukui silta vilnos ar kailio vokeli ?
Atsakyti
Labas 4u.gif
Labai tingisi skaityti visą seną temą, todėl paklausiu blush2.gif Ar ant Mura 4 rėmo galima pritvirtinti bet kurią Maxi cosi kėdutę-nešynę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 11 sausio 2012 - 10:07
QUOTE(Vedda @ 2012 01 08, 19:18)
Mergaites, kur LT galim nusipirkti Muros sportinukui silta vilnos ar kailio vokeli ?

as pirkau cia: http://www.vaikams.e..._category_id=80
Atsakyti
as sportinukui vokeli pirkau ne maxi cosi, man jie kazkaip ploni pasirode g.gif tik rudeni naudojom auto kedutes originalu, as ji patobulinau ir sportinukui pritaikiau, o ziema kailini naudojom thumbup.gif
Atsakyti
turiu ir maxi cosi vokeli - kombinezona, bet ir man jie kaip ziemai atrodo per ploni, mes ji pavasari rudeni naudojam schmoll.gif
Mano vaikinas iki siol vezimu vazinejasi, nelipa i roges doh.gif Tad naudoju ne kailini voka, kojos su batais i ji netelpa, vis tik dickis, apie 93 cm ugio biggrin.gif Naudojam kitoki maxi cosi vokeli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 15 sausio 2012 - 19:12
Na musiskaim dar tik astuntas menuo. Lopsys dar labai tinka miegui lauke, isukam i avies vilnos pleda. Bet va pasivaiksciojimams jau sedi sportinuke,nori zvalgytis. Tai jeigu pirkti kitos firmos ar universalu, ar tos skyles dirzams tiks? Kombinezono kaip ir nereikia, nes buomelio to nededame,tik su dirzais prisegam.
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2012 01 10, 23:27)
Labas  4u.gif
Labai tingisi skaityti visą seną temą, todėl paklausiu  blush2.gif  Ar ant Mura 4 rėmo galima pritvirtinti bet kurią Maxi cosi kėdutę-nešynę?


Taip
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 01 15, 20:27)
Tai jeigu pirkti kitos firmos ar universalu, ar tos skyles dirzams tiks?

ir maniskis kailinis vokelis lenkiskas, o kitas vokelis maxi cosi, bet ne specialiai siam vezimui skirtas, abu tinka. Svarbu, kad butu 5 tasku skyles
Atsakyti
Perskaičiau daug info apie Maxi-cosi mura,bet niekur neradau parašyta apie lopšio tvirtinimą automobilyje g.gif Kaip supratau jis automobilyje nesitvirtina? ax.gif
Atsakyti
ne, nesitvirtina schmoll.gif Tam reikalui yra autokedute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 25 sausio 2012 - 16:48
sveikos mamytes, gal cia ir ne vieta, bet gal nieko blogo jei parasysiu cia smile.gif mes ir su vyru ieskome maxi cosi mura 4 sportinuko, jus cia taip graziai apie juos atsiliepiat, gal sakau yra zinanciu kas toki parduoda ?nes kol kas musu paieskos be jokiu rezultatu...
Atsakyti