Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

......Tortai-18......

...dalinamės receptais, kepam, diskutuojam...


user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema

user posted image


Populiariausi tortai:

Snikersas su karameliniu ganašu (daividija)

Rafaelo svajonė (Srove), Rafaelo biskvitas pagal Olestą


Turtingas kavos tortas + fotosesija (Olesta)

user posted image

1-5 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS
6-10 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS
11-15 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS

user posted image
16 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS
Vienuolių Napoleonas (Cipciukas)
Ferero Rocher tortas (pagal smailytttę)
Tortas "Nevėžis" (Cipciukas)
Tortas (šarūnė)
Tortas su kondensuotu pienu (erikiuxxx)
Karamelinis šokoladinis Beatos tortas (foto) (Ulė)
Šokoladinis - niekada nenusibosta (Beata)
Snikers - sūrio tortas (Erina)
Šokoladinis cukinijų keksas (tinulia84)
Pyragas "Karpatka" (Srovė)
Šokoladinio torto idėja pagal rugiagėlę
Tortas "Triufelis" (Mišelė)
Jogurtinis tortas (rugiagele26)
Jogurtinis tortas (smailyttte)
TURTINGAS KAVOS TORTAS (Olestos fotosesija)
Mascarponės sūrio tortas su vaisiais (Milasa)
Saulutės labai braškinis tortas (Griaustinė)
Torto idėja su baltuoju šokoladu ir avietėmis (pagal akvilytę)
Stefanka – medaus tortas (Nerytė)
Pasigėrusi šarlotė (Cipciukas)
Tortas "Švelni naktis" (Nova)
Pieniška mergaitė (keno)
Pyragas su obuoliais, biskvitas (video)
Biskvitas (video)

user posted image

17 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS
Leningrado Napoleonas (tinulia84 foto ir komentaras) (Auksiuke)
Tortas "Ananasinis" su plikytu sviestiniu kremu (Nova)
Šokoladinė nata (*Keila*)
Tortas "Naktelė" (foto) (versaal)
Morkų tortas su mascarpone kremu (Ulė)
Karamelinis migdolas (smailyttte)
Naujametinis graikinių riešutų morengo, šokolado putėsių (musų) tortas su girtom slyvom (gamybos fotosesija) (*Keila*)
Šventinis Egipto tortas (Srove)
Kriaušinis karamelinis tortas (torto pjūvio foto) (Olesta)
Tortas "Braškių bučinys" (Sonatina)
Tortas "Saldukas" (Cipciukas/@drija@)
"SALDUKAS " morenginis tortas (Cipciukas/@drija@)
Tortas "Stracciatella" (smailyttte)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 08 sausio 2012 - 14:03
Labas, mergaitės 4u.gif

Ateinu su klausimu ... dėl biskvitų sulaistymo, perskaičiau paskutines žinutės, tai gal tame ir bėda, kad nepalaikau ilgai ...
Žodžiu, kepiau tortą "Juodasis princas", sulaisčius biskvitus, pertepant, jie man lyg subliuško, ta prasme, tortas gavosi ne lygus, tvirtas, bet kaip kupolo formos .... doh.gif Patys biskvitai nesilaikė tvirtai.
Gal žinot why? ax.gif
Atsakyti
ten praeitoje temoje buvo klausiama apie tą reguliuojamą tortinę, ir man įdomu kur jų yra pirkti g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ziauriai reikia pagalbos 4u.gif gyvenu ne LT sunaus 3-cias gimtadienis sausio babaigoj, pirmam gimtadieniui uzsakem torta mike pukuotuka, buvo neralus, taigi galvos nesukdami antrais metais kreipemes ten pat norejom bugno, tai kaip vyras gryzo su tortu, apsiverkiau, nieko baisesnio nebuvau macius doh.gif toj firmelej tiesiog pasikeite konditeris, kuris nemokejo daryt vaikisku tortu, maniskis taip bugno tikejosi, o gavo.....siemet nori dinozauro g.gif praziuret baigiu akis internete neradau kas daro cia, todel nusprendziau pati bandyt doh.gif

Radau stai toki http://www.youtube.c...h?v=OqzVWKJr_hI Manau tokia forma padarysiu g.gif tik man nepatinka, kad jis neperteptas ir rudas.

Gal galet pagelbet su biskvito receptuku 4u.gif noreciau ir pertepimas kad butu su varskyte ir uogytem,ar kazkokiu jogurtu, nu vaikuciam kad lengvas kazkoks butu, nu ir plius dar tiktu tokio tipo torciukui, kad formos neprarastu g.gif o dar plius nei velnio neismanau ka ji ten ant virsaus tepa doh.gif Maciau yra kurios mamytes daro nerealius tortus thumbup.gif gal pagelbesit man amatininkei ax.gif

Perkaiciau labai daug temu cia, maciau receptuku, bet gal kuri gali padet susistyguot kas ir kaip 4u.gif nu nesu as kulinare, bet bandysiu pirma bandomaji padaryt lotuliukas.gif Taip norisi vaika nudziugint 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergaites
Gal kas turite isbandyta sviesaus biskvito recepta be kiausiniu

Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiima, koks nerealus tortas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sebra @ 2012 01 08, 20:26)

Perkaiciau labai daug temu cia, maciau receptuku, bet gal kuri  gali padet susistyguot kas ir kaip 4u.gif  nu nesu as kulinare, bet bandysiu pirma bandomaji padaryt lotuliukas.gif Taip norisi vaika nudziugint 4u.gif

cia yra kaip ispjaustyti drakona smile.gif
http://www.liveinter...m...ext&categ=0
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 01 08, 19:58)
cia yra kaip ispjaustyti drakona  smile.gif
http://www.liveinter...m...ext&categ=0


Aciu , bet cia jau aukstas pilotazas, man ir to is yuotubo uzteks lotuliukas.gif
Atsakyti
dariau vakar juodąjį mišką, šiandien ragavom. šiaip visi gyrė, buvo minkštutis ir drėgnas. nors mano skoniui nebūčiau dėjus viduriniojo šokolado sluoksnio. geriau būčiau daugiau vyšnių prikrovus........ na bet tortas turi būt ir saldus thumbup.gif sunaudojau visus 400 gr vyšnių, pamirkytų rome. romo kvapas išliko visame torte nes su sultim laisčiau biskvitus...... mmmm....... dėkui kas pasidalinot patirtim kepant šį torčiuką. sakyčiau iš to produktų kiekio kuris recepte - gaunas gigantiškas tortas, kadangi nepagailėjau sulaistymui sultyčių, tai išėjo gerokai virš 2 kg.

beje, bandžiau šlapią beze. labai baidžiausi kad gali nesigaut, bet viksas labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Ir as ateinu pasidalint savo ispudziais smile.gif
Dariau Turtingaji Kavos torta. Labai skanus ir prabangus tortas. Toks, kaip is Sokolado Namu (puse tortuko apie 50 lt). Tikrai, uztenka maziuko gabaliuko, labai sotus
Asmeniskai man jis nera labai saldus. Siaip tai tortas ir privalo but saldus ir riebus (cia is istorijos suzinojau). Visi lengvi ir nesaldus gaminiai turi kitokius pavadinimus, bet tortais jie neturi vadintis biggrin.gif
Aisku as linkstu prie gaiviu ir lengvu saldesiu
Kita kart bandysiu karamelini su kriausem
Sis buvo skirtas vyrui, tai jis ir kaifuoja, po gabaliuka visa diena sveisdamas. Sveciai irgi kaifavo, malonu, tik su papuosimais pas mane katastrofa doh.gif
P.S Atskiras aciu Olestai uz issamu sio tortuko aprasyma aciuks.gif
dar tiesa, siandien jau 4 diena jam ir dabar skaniausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 01 07, 13:01)
esu be galo patenkinta turima reguliuojama tortine. nors turiu kelių dydžių formų, bet su ta reguliuojama galiu gauti bet kokio dydžio, max 30 cm.ir sutepti gerai joje, ypač, jei atvėsę biskvitukai pasitraukia, tada tiesiog tą tortinės žiedą truputį pamažini.. jei būčiau žinojusi, kad toks daiktas yra, būčiau nepirkusi įvairių dydžių atskirai...


tai o kur cia tokiu yra pirkt g.gif pirma karta matau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BP84 @ 2012 01 08, 14:46)
Labas, mergaitės  4u.gif

Ateinu su klausimu ... dėl biskvitų sulaistymo, perskaičiau paskutines žinutės, tai gal tame ir bėda, kad nepalaikau ilgai ...
Žodžiu, kepiau tortą "Juodasis princas", sulaisčius biskvitus, pertepant, jie man lyg subliuško, ta prasme, tortas gavosi ne lygus, tvirtas, bet kaip kupolo formos ....  doh.gif  Patys biskvitai nesilaikė tvirtai.
Gal žinot why?  ax.gif

Tai gal per sviezius biskvitus sulaistei, ta prsme siandien iskepei ir tapacia diena sulaistai (gal dar ir siltus)?
Atsakyti
Kepsiu rafaelo biskvitą, ar nieko tokio biskvitui neatsitiktų jei kiaušinių baltymus išplakčiau atskirai ir gale įmaišyčiau.Kai savaitgalį kepiau Kuršėnų vyniotinį,gerai išplakiau baltymus ir gale įmaišiau,tai biskvitas liuks gavosi blush2.gif
Atsakyti