Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(elenka @ 2012 03 06, 13:10)
grietinele visada puikiai susiplaka tiesiog is saldytuvo. o su grieine paskutiniu metu turiu problema. perku dvaro 30 proc ir jau du kartus teko zelatinos deti, nes plakant tik skysteja.net maniau, kad reikia tiesiog i ja pudros imaisyt , tada ji daug standesne bus smile.gif ka darau ne taip?

del sokoladiniu roziu niekas neatsake koki medu deti ? dirbtini ar naturalu?nejaugi niekas nedare?


Reikia pirkti 35-36% riebumo grietinele ax.gif
del roziu nezinau, nes nedariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 03 05, 08:53)
Sveikutes. Toki klausimuka turiu. Noriu papuost torta sokoladinem rozem, kaip upratau ant 100g juodo sokolado 1 saukstas medaus. O kokio medaus? drbtinio? ar naturalaus? jei naturalau mano medu skieta ji galima istirpinti pries jungiant su sokoladu? jei istirpinisu reik juk laukt kol atves, o tada jis turbut vel sukietes? labai laukiu atsakymo 4u.gif


Kažkada dariau, dėjau dirbtinį.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 03 06, 14:05)
Reikia pirkti 35-36% riebumo grietinele ax.gif

Čia apie grietinę kalba ėjo. Nesu mačius riebesnės, nei 30% g.gif

Aš irgi turiu klausimą gal ne visai į temą, nes apie tortų puošimą (tik čia didesnė tikimybė, kad sulauksiu atsakymo biggrin.gif )
Gal kas esat darę šią torto apliejimo masę:
1 vidutinio dydžio baltymas
1 žiupsnelis druskos (nebūtina)
150 g cukraus pudros
1 v.š. citrinos sulčių
1 a.š. citrinos rūgštelės
2 v.š. sviesto

Baltymą išplakam iki putų su druska, sudedam cukraus pudrą, supilam sultis ir citrinos rūgštelę, galiausiai įmaišom išlydytą ir ataušintą sviestą. Svarbu, kad viskas sumaišant būtų vienodos temperatūros.

Prieš liejant tortą, galima nudažyt. Idealiam rezultatui galima lieti ant sviestiniu kremu sulyginto torto.

Pirmiausia tai ji man gavosi visiškai tiršta, taigi tepiau ant torto, bet nelygiai. Taigi noriu paklausti- jei kitą kartą taip gautųsi- ką reikia daryti- pilti daugiau sviesto, įplakti dar kiaušinio baltymo???
Antra- ji buvo be proto rūgšti. Ką duoda citrinos rūgštis+ citrinos sultys ir ar galima jų žymiai pamažinti??? Ačiū labai kas atsakys 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 03 06, 11:24)
As irgi imetu i kamera maziausiai 10 min., ir cukru ten laikau kaip patare adrija thumbup.gif  ir jokiu standikliu nenaudoju ax.gif  bet grietinele geriausia pirkti 36% rebumo smile.gif


Visada perku grietinele 35 %, niekada nededu i saldikli nei grietinele nei cukraus, dar niekada nebuvo, kad neissiplaktu.


QUOTE(elenka @ 2012 03 06, 13:10)
grietinele visada puikiai susiplaka tiesiog is saldytuvo. o su grieine paskutiniu metu turiu problema. perku dvaro 30 proc ir jau du kartus teko zelatinos deti, nes plakant tik skysteja.net maniau, kad reikia tiesiog i ja pudros imaisyt , tada ji daug standesne bus smile.gif ka darau ne taip?



Man so jukia grietine nekyla problemu. Gal per trumpai plakate? Visada perku grietine, kuriai akcija, 30 % riebumo. Isplakta trodo taip:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2012 03 06, 15:00)
Aš irgi turiu klausimą gal ne visai į temą, nes apie tortų puošimą (tik čia didesnė tikimybė, kad sulauksiu atsakymo  biggrin.gif )

Apie šita dengimą rašo viršutinėje puošimų temoje (psl. 7, žinute 73)
Na o dėl rūgštelės tai tikrai nebūtinai jos tiek dėti.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 03 06, 15:19)
Apie šita dengimą rašo viršutinėje puošimų temoje (psl. 7, žinute 73)
Na o dėl rūgštelės tai tikrai nebūtinai jos tiek dėti.

Tai aš receptą iš ten ir paėmiau, nu bet ten ji vadinasi liejama, o man gavosi tepama, tai vat aš noriu išsiaiškinti kodėl ir kaip būtų galima pataisyti visą reikalą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 03 06, 16:34)
Kažkada dariau, dėjau dirbtinį.


Dariau ir su dirbtiniu, ir su natūraliu. Į šildomą dubenėlį pirmiausiai dedu medų. Jei natūralus medus yra sukietėjęs, tada vos palaukiu kol jis ima tirpti ir tik tada sudedu sutrupintą šokoladą.
Atsakyti
QUOTE(incikas @ 2012 03 06, 21:08)
Dariau ir su dirbtiniu, ir su natūraliu. Į šildomą dubenėlį pirmiausiai dedu medų.  Jei natūralus medus yra sukietėjęs, tada vos palaukiu kol jis ima tirpti ir tik tada sudedu sutrupintą šokoladą.

aciu. kaip supratau skirtumo nera?
Atsakyti
QUOTE(incikas @ 2012 03 06, 22:08)
Dariau ir su dirbtiniu, ir su natūraliu. Į šildomą dubenėlį pirmiausiai dedu medų.  Jei natūralus medus yra sukietėjęs, tada vos palaukiu kol jis ima tirpti ir tik tada sudedu sutrupintą šokoladą.


Dėl medaus, iš tiesų, aš skirtumo nepajutau, vat dėl šokolado, tai taip - man paprasčiau dirbti su juodu šokoladu smile.gif

user posted image

Čia buvo mano pirmasis bandymas (medus natūralus, baltas šokoladas "Princas", juodas-"Karūna")
Atsakyti
O man baltos šokolado gėlės visai neišėjo.Nežinau kas buvo netaip, bet kai išėmiau iš šaldytuvo masę, tai ji atpjovus trupėjo ir niekaip neišėjo lipdyti.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti