Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas

Vestuvinis makiažas - koks jis turėtų būti ??? Kas šiais metais madinga ??? Kokį makiažą pasirinksit ???
Planuokite, aptarinėkite ir kritikuokite... taip pat rekomenduokite
mirksiukas.gif

SENA TEMA

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 08 sausio 2012 - 16:21
Na va, kilo man įvairių klausimų: blush2.gif
1. Ar padūmavusių akių makiažas tinka visokio tipo/formų akims ir veidui?
2. Ar būtinai reikia depiliuoti plaukelius virš viršutinės lūpos, net jei jų realiai nesimato, nes yra šviesūs? unsure.gif na man tai kvailas klausimas, bet kad jau teko girdėti šitą "pokštą", kad nuotraukose labai matosi, nors aš pas save tai nematau doh.gif suprantu, jei tamsūs būna, bet kitu atveju? unsure.gif Man kažkaip nelabai priimtina...
3. Jei suknelė be rankovėlių ir petnešėlių, tai būtina pudruoti ir dekolte? Na aiškų, turi būti gražus perėjimas nuo veido spalvos iki viso kūno, bet jau čia taip turi būti atitaikytas atspalvis... g.gif nelabai įsivaizduoju to pudravimo "išplėtimo" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 18:37)
3. Jei suknelė be rankovėlių ir petnešėlių, tai būtina pudruoti ir dekolte? Na aiškų, turi būti gražus perėjimas nuo veido spalvos iki viso kūno, bet jau čia taip turi būti atitaikytas atspalvis...  g.gif nelabai įsivaizduoju to pudravimo "išplėtimo" doh.gif


Prieš vestuves galima keletą kartų nueiti į soliariumą, kad oda būtų rudesnė ir nereikės jūsų iki pusės pudruoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2012 01 08, 21:58)
Prieš vestuves galima keletą kartų nueiti į soliariumą, kad oda būtų rudesnė ir nereikės jūsų iki pusės pudruoti  smile.gif


esu prieš soliariumus g.gif Na, bet mano šviesi oda man nemaišo, tai nemanau kad mane pudruotų, norint nutamsinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 19:37)
Na va, kilo man įvairių klausimų: blush2.gif
1. Ar padūmavusių akių makiažas tinka visokio tipo/formų akims ir veidui?
2. Ar būtinai reikia depiliuoti plaukelius virš viršutinės lūpos, net jei jų realiai nesimato, nes yra šviesūs?  unsure.gif na man tai kvailas klausimas, bet kad jau teko girdėti šitą "pokštą", kad nuotraukose labai matosi, nors aš pas save tai nematau  doh.gif suprantu, jei tamsūs būna, bet kitu atveju? unsure.gif Man kažkaip nelabai priimtina...
3. Jei suknelė be rankovėlių ir petnešėlių, tai būtina pudruoti ir dekolte? Na aiškų, turi būti gražus perėjimas nuo veido spalvos iki viso kūno, bet jau čia taip turi būti atitaikytas atspalvis...  g.gif nelabai įsivaizduoju to pudravimo "išplėtimo" doh.gif


1. Padumavusiu akiu makiazas tinka tikrai nevisoms ir ta makiaza kiekviena issivaizduoja kitaip tad geriau pasirankioti pavyzdziu apie ka tiksliai kalbate... Sis makiazo tipas ganetinai ryskus...

2. Jei jus ju nematot tai ir nedepiliuokit... Jei jums jie matytusi ir erzintu tuomet tikrai reiketu...

3. Dazniausiai pudruojamas veidas ir kaklas ir tik truputi pereinama ir dekolte su biria ar presuota pudryte ( jei nereikia nieko maskuoti)taip isryskinama kaklo linija ir krutines dekolte paryskinama. Veido grimavimas derinamas prie kuno tad jis neturetu skirtis nuo jusu likusio kuno ir gripo visam kunui taip pat nereiketu ypac jei jo nenorit.....
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 19:37)

1. Ar padūmavusių akių makiažas tinka visokio tipo/formų akims ir veidui?



Dūminis akių makiažas, pagal technika netiks akims toli viena kitos ar arti, nes išryškins tik atitolimą ar ... Šis makiažas užtat tiks moterims su užkritusiais vokais.
Padūmavusios akys tinka kiekvienai, nes duminti šešėlį galima skirtingose vietose, atsižvelgiant į akių formą. Ar tinka veidui ? Tiks, jei veidas bus tinkamai sumodeliuotas, pagal formą. mirksiukas.gif

Sprendimas drąsus, bet nuotraukose makiažas atrodo labai gražiai (skonio reikalas). Darykite bandomajį makiažą, labai slidus reikalas tas dūminis/padūmaves makiažas, dažniausiai labai jau nutamsina vizažistės, o juk vestuvės... 4u.gif Nors esu mačiusi juodais šešėliais atlikta nuotakos makiažą bigsmile.gif ir atrodė tobulai, nes nuotaka modelis, forma akių graži, taigi atrodė iš ties gražiai ir net pačiai keista, bet ne vulgariai schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif reiktu jusu patarimo ax.gif ax.gif koki makiaza patartumet, esu pusiau zaliu, pusiau rudu akiu, plaukai mano tamsus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kasharass @ 2012 01 11, 16:16)
sveikos  4u.gif  reiktu jusu patarimo  ax.gif  ax.gif  koki makiaza patartumet, esu pusiau zaliu, pusiau rudu akiu, plaukai mano tamsus  ax.gif


Žiūrint kokio intensyvumo norite... rolleyes.gif Ir aplamai ar patinka spalvos smile.gif . Dažniasiai nuotakoms daromi žemės tonų makiažai, kuo naturalėsni arba šviesių spalvų, žvilgantys šešėliai rolleyes.gif Daug kas nuo skonio priklauso wink.gif
Tinkančios spalvos - violetinė, chaki, bronzinė, ruda ir kt.
Atsakyti
Man patiko 4u.gif
user posted imageuser posted image

Radau viename rusų psl., galite pasižvalgyti: PUSLAPIS, tik dauguma nemenkai pafotošopinta, bet anyway yra gražių vaizdų, bent jau man ax.gif
Atsakyti
Savo visazistes prasysiu,kad mane padazytu stai taip smile.gif
Manau man tiks smile.gif user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
good.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 30, 18:21)
good.gif


Labai grazu thumbup.gif bet kaip nuotakai gal truputi per daug g.gif
Atsakyti