Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas

QUOTE(Rykute @ 2012 01 30, 21:09)
Labai grazu  thumbup.gif  bet kaip nuotakai gal truputi per daug  g.gif


Bet nuotraukose turėtų bent gražiai žiūrėtis, sutinki? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 30, 21:14)
Bet nuotraukose turėtų bent gražiai žiūrėtis, sutinki? smile.gif


drinks_cheers.gif

is interneto smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 31 sausio 2012 - 21:33
pan tai labiausiai patiko 2 paskutiniai makiazai -svelnus , lengvi .
tik tegu niekas nepyksta bet su pirmuoju tai eiciau tik i temini vakareli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 01 31, 22:37)

Visi grazus, tik pirmasis man pairode per ryskus nuotakai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 30, 18:21)
good.gif



Gražu, bet man juodos per daug unsure.gif Galima pakeist i tamsesnę rudą. Čia MARIO D. darbas gal? thumbup.gif
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Keli makiažo pvz. mirksiukas.gif Tikiuosi kažkam pravers, padės bigsmile.gif
POPULIARŪS NUOTAKOS MAKIAŽAI
1.
user posted image
2.
user posted image
3.
user posted image
4.Klasikinis nuotakos makiažas
user posted image

5.
user posted image

RAUDONOS LŪPOS
6.
user posted image
7.
user posted image
8.
user posted image

JUODI ŠEŠĖLIAI

9.
user posted image

PADŪMAVUSIOS AKYS

10.
user posted image



Atsakyti
O as noriu ganetinai ryskaus makiazo,nes esu maciu nuotaku,ypac is nuotrauku,kur toks aizdas,jog isai be makijazo butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 02 04, 18:00)
O as noriu ganetinai ryskaus makiazo,nes esu maciu nuotaku,ypac is nuotrauku,kur toks aizdas,jog isai be makijazo butu  4u.gif


drinks_cheers.gif na ne mėlynu šešėliu, bet aš irgi galvoju, kad galima sukurti nuostabų ryškų makiažą, kuris tiks vestuvėms ir atrodys tobulai fotkėse
Atsakyti
Va va, daug kam ir būna taip, kad nuotraukose makiažas tiesiog "dingsta" doh.gif
Atsakyti
Na gera visaziste visada mastys ne tik apie akiai matoma rezulatta dazydama, bet ir apie nuotraukas. Tad nereikia bijoti truputeli ryskesnio makiazo.Kas akiai atrodo pakankamai - fotoaparatui per mazai.
Atsakyti
Toks vaizdas ir turėtu būti smile.gif. Sutvarkyta oda, natūraliai prailgintos ar pastorintos blakstienos, sumodeliuotos akys, veido forma, bet viskas klasikiniame nuotakos makiaže turėtu būti švelnu, natūralu. Na čia jei kalbant apie klasikinį, tokia teorija mirksiukas.gif Dažnai būna, kad nuotakos nesidažo kasdenybėje, o per vestuves prašo dūminio, išraiškingo akių makiažo mirksiukas.gif Tai kaip jaunikiui turėtu būti šokas bigsmile.gif Vis tik reiktu ir į savo stilių manau atsižvelgt ax.gif P.S dar ir ne kiekvienas vizažistas ir moka sumodeliuoti veidą nude stiliumi, tad tikrai kartais atrodo tuose nuotraukuose tas natūralus įvaizdis dar baisesnis negu nuotaka be makiažo ar kasdienybėje pati pasidažius.

user posted image
user posted image
Atsakyti


user posted image

Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti