Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

O kiek kainuoja siusti kraujo tyrima i Graikija ? Ir pats tyrimas jauciu brangus rolleyes.gif Gal ir man reikes ,kas cia zino koks velniukstis ir mano organizme sedi ,ginsiu ji lauk nieko nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 20, 11:52)
Mastau kad reikia issiusti i Graikija tuos tyrimus del pasleptu zarazu,bet kitas klausimas.Ar jos gali itakoti nekibima? nes kiek suprantu gali itakoti persileidimus..

Na yra gana stipri teorija, kad jei yra infekcija tai ji sukelia natural killer lasteles o tai jau yra nemaza imunine problema del kurios organizmas daug labiau kovoja su bet kokiu svetimkuniu, tuo paciu ir embrioniuku 4u.gif Cia labai nemoksliskai papsakojau ax.gif


QUOTE(bonuska @ 2012 01 20, 11:58)
O kiek kainuoja siusti kraujo tyrima i Graikija ? Ir pats tyrimas jauciu brangus  rolleyes.gif  Gal ir man reikes ,kas cia zino koks velniukstis ir mano organizme sedi ,ginsiu ji lauk nieko nebus  unsure.gif


Viena zaraza issitirt kainuoja 90 Euru+ pasto islaidos 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69
QUOTE
Soriukas kad issiliejau..tesiog vyras nekalba apie tai..mama sako,kad svarbiausia kad man butu gerai ir likciau gyva...toks jausmas niekas is artimu nesuvokia to neapsakomo noro buti nesciai..niekas nesupranta,kad pagaliau ir kovoti su liga butu zymiai lengviau kai zinociau kad turiu maziuka ar maziukus.


Nu visu pirma tu turi dukra, del jos kovoti irgi kaip ir verta! Visu antra visi tave puikiai supranta ir artimieji irgi, nepyk ant ju. Tiesiog nu ka jie turi tau pasakyti? Kaip pagosti? Supranta jie puikiai tavo nora, bet nieko negali padaryti. Ir mama tavo teisi, ir vyras gal. Geriau jau kartais maniskis tyletu, nei sneketu nesamoniu, galvodamas kad tai mane palaiko!

Laukiam tavo skaiciuku! wub.gif wub.gif wub.gif
O del pinigu puikiai tave suprantu...
Del priezasciu, tai gali buti ivairiu ivairiausiu. Ir tiesiog tupiai nepasisieke viena is galimu. O toliau reikia ieskoti kame ir kur. Gyliai tavo vietoj neieskociau, gal patikrinciau ar tikrai viskas gerai su gleivine.

bonuska
Kaip gaila kad vis gi nepavyko sis kartas... Bet linkiu surasti priezasti, nes pas tave jauciu jinai tikrai yra. Ir linkiu surasti ja greitai ir isspresti lengvai!
Atsakyti
Aciu Warwaryt ,po mmmm iskart vaziuoju pas gydytoja ,tik ziuresim ka ji man siulys darytis ,jei brangiai kainuos reikes lukteleti ...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti