Įkraunama...
Įkraunama...

Balsių mokykla

QUOTE(Dinozauras @ 2014 01 17, 09:10)
Gal galite pasidalinti savo patirtimi tos, kurių vaikai jau lanko Balsių mokyklą - toks praktiškas klausimas iškilo dėl uniformų. Ar užsakėte po vieną komplektą? Jeigu vaikas išsipurvina uniformą savaitės bėgyje, ką darote - panašiais į uniformą rengiate rūbeliais?
Ačiū

Aš saviškiams užsakiau taip: Megztukus po du, vieną ploną, kitą storą. Ir po du polo marškinėlius. Mergaitiškas sarafanas išdžiūsta ir per naktį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 17, 09:37)
Aš saviškiams užsakiau taip: Megztukus po du, vieną ploną, kitą storą. Ir po du polo marškinėlius. Mergaitiškas sarafanas išdžiūsta ir per naktį  4u.gif


Dėkui.
Bet daugiavaikėms tai nemenka kaina susidaro, užsakant visko po du... Man reikės viską dauginti dar iš keturių... Šakės...
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2014 01 20, 11:01)
Dėkui.
Bet daugiavaikėms tai nemenka kaina susidaro, užsakant visko po du... Man reikės viską dauginti dar iš keturių... Šakės...

Jo... Bet galima išsiversti ir su mažiau 4u.gif Megztukus nebūtina pirkti siuvykloje. Mamos parsisiunčia iš UK pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2014 01 20, 11:01)
Dėkui.
Bet daugiavaikėms tai nemenka kaina susidaro, užsakant visko po du... Man reikės viską dauginti dar iš keturių... Šakės...

Kiek girdejau mokyklos megstukai yra nekokybiski ir kaimynes perka tik emblemas smile.gif galima daug pigiau ju nusipirkti kad ir www.tesco.co.uk. Man atrodo ten ir tu ryskiu geltonu polo ten buna.
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 01 21, 13:18)
Kiek girdejau mokyklos megstukai yra nekokybiski ir kaimynes perka tik emblemas smile.gif galima daug pigiau ju nusipirkti kad ir www.tesco.co.uk. Man atrodo ten ir tu ryskiu geltonu polo ten buna.

Dar priklauso nuo sudėties. 4u.gif Aš pirkau lyg po 75 lt. ne pigiausius, tai jais aš patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 21, 14:30)
Dar priklauso nuo sudėties.  4u.gif Aš pirkau lyg po 75 lt. ne pigiausius, tai jais aš patenkinta  4u.gif

Gali but. Bet uz 75 jei ne benetton, tai galima medvilniniu ir gerokai pigiau gauti. Mes dabar devim kitos mokyklos uniforma, tai tokios tragiskos kokybes drabuziu as isvis neturejus (na uz hm prasciausius prasciau... Tiesa kaina tai tikriausiai didziausia vilniuje biggrin.gif).
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 21, 14:30)
Dar priklauso nuo sudėties.  4u.gif Aš pirkau lyg po 75 lt. ne pigiausius, tai jais aš patenkinta  4u.gif


Vienas megztinis - 75 Lt??? Tai jeigu perki keturiems vaikams ir visiems po du, tai čia gaunasi kažkokia nesąmonė.
O ar galima nepirkti tų megztinių? Jeigu užtenka tik emblemą ant savo panašios spalvos megztinio užsiūti, tai ar direktorė labai prieštarauja tokiam variantui?
Mano dukra kadaise lankė Kristoforo vidurinę. Tai, kai pirmokas rytą atėjo be uniformos, mokyklos direktorė tiesiog išmetė vaiką už mokyklos durų...
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2014 01 22, 10:31)
Vienas megztinis - 75 Lt??? Tai jeigu perki keturiems vaikams ir visiems po du, tai čia gaunasi kažkokia nesąmonė.
O ar galima nepirkti tų megztinių? Jeigu užtenka tik emblemą ant savo panašios spalvos megztinio užsiūti, tai ar direktorė labai prieštarauja tokiam variantui?
Mano dukra kadaise lankė Kristoforo vidurinę. Tai, kai pirmokas rytą atėjo be uniformos, mokyklos direktorė tiesiog išmetė vaiką už mokyklos durų...

Rašiau, kad nebūtina pirkti mokyklinių megztinių. Svarbu, kad būtų mėlynos spalvos mirksiukas.gif Su vienu megztiniu tikrai galima išsiversti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 22, 10:56)
Rašiau, kad nebūtina pirkti mokyklinių megztinių. Svarbu, kad būtų mėlynos spalvos  mirksiukas.gif Su vienu megztiniu tikrai galima išsiversti  4u.gif


Ačiū labai, paguodėt. Bus ramiau dabar.
Atsakyti
Aš pirkau iš mokkylos polo 3 vnt. (nebloga kokybė ir emblema jau atspausta, nereikia papildomai pirkti ir siųti), kaklaraištį, emblemas.
Megztinukus prisiderinom, svarbu, kad būtų tamsiai mėlynas, V kaklu arba užsagstomas (emblemas prisisiuvom). Kelnes galima bet kokias. Mokyklos siūlomi megztiniai tragiškos kokybės, po pirmo plovimo burbulais nueina, tai siuvėja sakė (kai buvom primatavimuose), kad galite nusikarpyti burbulus. Bet jei po kiekvieno skalbimo karpyti, tai vargo vakarienė. Penktadieniais galima eiti be uniformos. Balsių mokyklos puslapyje yra uniformos dėvėjimo reglamentas.
Šaltu sezono metu, po megztiniu dedu pilką golfiuką.
Kiek žinau, socialinis darbuotojas praeina per pradinukų (didesnių nežinau) klases, patikrina ar pas visus prisiūtos emblemos.
Atsakyti
QUOTE(Lina U. @ 2014 01 22, 15:02)
Aš pirkau iš mokkylos polo 3 vnt. (nebloga kokybė ir emblema jau atspausta, nereikia papildomai pirkti ir siųti), kaklaraištį, emblemas.
Megztinukus prisiderinom, svarbu, kad būtų tamsiai mėlynas, V kaklu arba užsagstomas (emblemas prisisiuvom). Kelnes galima bet kokias. Mokyklos siūlomi megztiniai tragiškos kokybės, po pirmo plovimo burbulais nueina, tai siuvėja sakė (kai buvom primatavimuose), kad galite nusikarpyti burbulus. Bet jei po kiekvieno skalbimo karpyti, tai vargo vakarienė. Penktadieniais galima eiti be uniformos. Balsių mokyklos puslapyje yra uniformos dėvėjimo reglamentas.
Šaltu sezono metu, po megztiniu dedu pilką golfiuką.
Kiek žinau, socialinis darbuotojas praeina per pradinukų (didesnių nežinau) klases, patikrina ar pas visus prisiūtos emblemos.


Na kaip čia fainai Jūs čia man viską surašėt!!! Ačiū labai
Papildyta:
Dar turiu tokį durną klausimą: o kaip ir kada sužinoti, kad jau vaikus priėmė į mokyklą? čia maždaug gegužį ar birželį paskelbs?
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2014 01 23, 18:48)
Na kaip čia fainai Jūs čia man viską surašėt!!! Ačiū labai
Papildyta:
Dar turiu tokį durną klausimą: o kaip ir kada sužinoti, kad jau vaikus priėmė į mokyklą? čia maždaug gegužį ar birželį paskelbs?

sveikos,

sake, jog pasakys geguzes menesi. tiksliau atsius elektroniniu pastu informacija. beje del uniformu. jusu postu paskaicius, nusprendziu viska pirkti UK, turim, kas tuo pasirupina... kainos toli grazu iki lietuvisku...uzteks manau, jei pirksim tik emblemas
Atsakyti