Įkraunama...
Įkraunama...

Kava: kokia skaniausia?

QUOTE(due drops @ 2013 06 18, 18:17)
Kaip is visiskai sandarios kapsules,kuri dedama tiesiai i aparata gali kazkas isgaruoti? g.gif (viena kapsule yra vienas puodelis biggrin.gif )
O va sumaltos kavos pupeles ne tik garuoja,bet ir nesuvartojus laiku ima aliejuotis cool.gif


Tai apie sumaltų šviežumą nesiginčiju, mano aparatas mala atskirai kiekvienam kartui. Be to, kapsulėse niekada nerasi tiek skonių galimybių, kiek perkant pupeles ir jų mišinius. Kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 18 birželio 2013 - 18:08
QUOTE(jearmaine @ 2013 06 18, 19:07)
Tai apie sumaltų šviežumą nesiginčiju, mano aparatas mala atskirai kiekvienam kartui. Be to, kapsulėse niekada nerasi tiek skonių galimybių, kiek perkant pupeles ir jų mišinius. Kiekvienam savo  4u.gif

Kapsuliu yra n rusiu kiekvienam skoniui,taip,kad as renkuosi sviezuma biggrin.gif .Man patinka ir tai,kad nieko valyti nereikia.
Girdejau,kad tie patys Stikliai siulo klientams kava is kapsuliu,abejoju,kad jie rinktusi prastus variantus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2013 06 19, 22:52)
Kapsuliu yra n rusiu kiekvienam skoniui,taip,kad as renkuosi sviezuma biggrin.gif .Man patinka ir tai,kad nieko valyti nereikia.
Girdejau,kad tie patys Stikliai siulo klientams kava is kapsuliu,abejoju,kad jie rinktusi prastus variantus biggrin.gif


Tikrai nėra tiek rūšių, kiek kavos pupelių. Aš nesakau, kad kapsulės prastas variantas. Net geresnis už kai kuriuos. Sakau, kad netinkamas kavos gurmanui.
Atsakyti
Kavos gurmanui tikrai tinkamas ir daugeliu atveju geresnis nei pupeles (apkartimas pastovejus ir kt) mirksiukas.gif .
Nors gal atsirastu tokiu,kurie teigtu,kad tikrasis gurmanas turi gerti kava is akmeninemis girnomis maltu pupeliu laugh.gif
Atsakyti
Bent temą atgaivinom biggrin.gif as greit užmetus akį, savo mėgstamo kavos mišinio nespresso kapsulių neradau.
Atsakyti
Noreciau isbandyti Starbucks kava, bet kur jos galima nusipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2013 06 20, 01:05)
Tikrai nėra tiek rūšių, kiek kavos pupelių.

Sveiki,
gal man kas išmanantis apie kavos pupelės gales atsakyti
Yra prekyboje kavos pupelių pakuotės, ant kurių parašyta Espreso, yra ir be šio užrašo. Niekur neradau informacijos, kuo būtent Espreso kavos pupelės skirias nuo ne Espreso. Visada maniau, kad kavos ruošimo būdas yra Espreso, o pupelės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 06 21, 15:41)
Sveiki,
gal man kas išmanantis apie kavos pupelės gales atsakyti
Yra prekyboje kavos pupelių pakuotės, ant kurių parašyta Espreso, yra ir be šio užrašo. Niekur neradau informacijos, kuo būtent Espreso kavos pupelės skirias nuo ne Espreso. Visada maniau, kad kavos ruošimo būdas yra Espreso, o pupelės? g.gif


Ar skaitot angliškai? Čia kelios subjektyvios įžvalgos apie kavos pupelių espreso mišinius.

First, it should have a nice sustained crema. Mouthfeel is a huge part of the espresso experience. Dry processed coffees, especially South American coffees, will play a big role here.
Second, there should be a least a hit of brightness to wake up the palate, usually from a Central American coffee but possibly from an African.
Third, as the taste of your sip lingers in your mouth the body should become more apparent and provide that rich palate coating experience we all love. Indonesian or Asian coffees contribute here.
Fourth, the shot should finish relatively cleanly and the aftertaste should be pleasurable. For me this means attention to technique, and very careful use of aged or more aggressive Indonesian coffees.

Trumpai tariant, siekiama, kad espresso kava būtų viskas viename - turėtų gerą crema, sudėtinį skonį, bet švarų poskonį.
Taip pat dažnai espreso mišiniai, ypač itališki, turi kažkokį procentą robusta kavos šalia įprastos arabikos. Robusta yra aštri, specifinio skonio, todėl gryna niekada negeriama, tik kavos mišiniuose smile.gif Robusa turi daugiau kofeino, todėl tinkama espreso kavai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 21 birželio 2013 - 18:05
sveikutes,

gal dar kas kokia skania kava atradot? bigsmile.gif
as vis ieskau ir niekaip tos pacios paciausios nerandu doh.gif
kol kas apsistojau ties Pellini superiore ir dar viena ka tik isbandyta Vergnano juoda pakuote, taip pat verta demesio wub.gif
Atsakyti
Noriu kažko su natūraliu poskoniu, saldumu, bandysiu iš Dallmayr kažką. Neduokdie ir vėl nepataikysiu swoon.gif
Atsakyti
Įsigijau itališką kavinuką:
user posted image

ir nemoku naudotis biggrin.gif
ar jis turi leisti keistus garsus, a la sproginejimas ir t.t.?

kokia kava naudojate? kaip suprantu turi buti naudojama speciali kava, kur jos isigyti?
Atsakyti
Ar geriate kas nors tirpia Jacobs Velvet kava? idomu ar lietuvoje yra jos pirkti g.gif
Atsakyti