Įkraunama...
Įkraunama...

Įklimpau į skolas

QUOTE(Black Queen @ 2012 12 07, 13:02)
Sveikos, o as noriu jusu patarimo. Vyras mano vardu, man nezinant(greituose kreditose) pasieme kreditu,bendra skolos suma virsija apie 6000lt. apie kreditus suzinojau viasi neseniai kai pradejo eiti anstoliu laiskai, paiskejo, kad paskolos pasiimtos net 2009-2010 metais. Kai prispaudziau vyra prisipazino, kad eme, dabar mes skiriames ir jis jau atsisako moket uz savo skolas. Bet ar imanoma kaip nors yrodyti jog cia jis eme.  Viskas registruota mano vardu ir i mano saskaita, tik tos paskolos budavo iskart pervesdamos i jo ir jo telefono numeris.
Nezinau kaip dar tiksliau paiskinti visa susidariusia situacija.
kaip jis eme paskolas mano vardu? savo elektronine kortele nesinaudojau ir laikiau ja kartu su visais kitais dokumentais(pasas, santuokos liudijimas , vaiku gimimo liudijimai,ir kiti svarbus dokumentai) savo vardu jau negalejo imti, nes irgi prisiemes ir jau neleizdavo imti, o juk alkogoliui is kazkur reikejo imti viena kart pabande gavosi tai ir prisieme is 5ar 6 kreditu.
Zinau kad  kvaila buvo viska laikyti kartu, bet man net i galva nesove , kad gali taip pasielgti... patarkit ka daryti


Kreipkites i prokuratura. Jei jus tikrai nepasirasete ant jokiu dokumentu, turetu viska sutvarkyti. Banke duomenys apie pinigu judejima saugomi labai ilgai, 2009 irasai tikrai bus.

Idomu, is kur jis gavo jusu el.bankininkystes slaptazodi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 12 07, 15:22)
Kreipkites i prokuratura. Jei jus tikrai nepasirasete ant jokiu dokumentu, turetu viska sutvarkyti. Banke duomenys apie pinigu judejima saugomi labai ilgai, 2009 irasai tikrai bus.

Idomu, is kur jis gavo jusu el.bankininkystes slaptazodi?  g.gif

nes turbut buvo uzsirasiusi ant lapelio blink.gif na nuo kvailumo vaistu nera. bandykite kalbetis su advokatu, gal kazka pavyks irodyti.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 12 07, 16:29)
na nuo kvailumo vaistu nera.


butent doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 12 07, 16:22)
Kreipkites i prokuratura. Jei jus tikrai nepasirasete ant jokiu dokumentu, turetu viska sutvarkyti. Banke duomenys apie pinigu judejima saugomi labai ilgai, 2009 irasai tikrai bus.

Idomu, is kur jis gavo jusu el.bankininkystes slaptazodi?  g.gif

Kiek domejausi nieko ten pasirasinet nereikejo viskas elektroniniu budu.
Korteles daremes kartu ir ant tos sutarties buvo viskas surasyta, as net ja nesinaudojau ne karto, tai pirma slaptazodi ir pats susigalvojo. Veliau pasake , kad padare toki ir toki. Man net minties nekilo kazka patikrinti ar itarti panasaus...
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2012 12 07, 16:29)
nes turbut buvo uzsirasiusi ant lapelio blink.gif na nuo kvailumo vaistu nera. bandykite kalbetis su advokatu, gal kazka pavyks irodyti.

Na buvo ten uzrasyta, bet pasitejau juk artimas zmogus buvo, ir as jo visus slaptazodzius zinojau ,zinoma dabr viska pakeiciau. Ir aisku pripazystu savo kalte, jog laikiau viska kartu
Atsakyti
Nematau pasmes paskutines situacijos dalyve vadinti naivia ir pan. Juk jis jos vyras, savaime suprantama, kad pasitikejo, ir net nesumaste, kad toki dalyka gali sumastyti. doh.gif
Mes su MB irgi vienas kito slaptazodzius zinome, turime priejima prie abieju saskaitu kodukus, nes tenka tai is vienos tai i kita saskaita pavedimus vienas kitam daryti, mokejimus ivairius atlikti ir pan.,

Atsakant i tema- nemanau, kad ciagausite labai naudingu patarimu, daugiau moralu susilauksite. Kreipkites is pradziu pas teisininka koki konsultacijos.
Nors abejoju, kad kazka ispesite g.gif nes parasu niekas nepadirbinejo jusu ir pan.
Nebent pavyktu grynai vyra apkaltinti svetimu duomenu pasisavinimu ir pasinaudojimu ir pan., trumpiau tariant sukciavimu. ko pasekoje jis tures viska susimoketi ir pan.,
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 12 07, 18:40)
Nematau pasmes paskutines situacijos dalyve vadinti naivia ir pan. Juk jis jos vyras, savaime suprantama, kad pasitikejo, ir net nesumaste, kad toki dalyka gali sumastyti.  doh.gif
Mes su MB irgi vienas kito slaptazodzius zinome, turime priejima prie abieju saskaitu kodukus, nes tenka tai is vienos tai i kita saskaita pavedimus vienas kitam daryti, mokejimus ivairius atlikti ir pan.,

Atsakant i tema- nemanau, kad ciagausite labai naudingu patarimu, daugiau moralu susilauksite. Kreipkites is pradziu pas teisininka koki konsultacijos.
Nors abejoju, kad kazka ispesite  g.gif nes parasu niekas nepadirbinejo jusu ir pan.
Nebent pavyktu grynai vyra apkaltinti svetimu duomenu pasisavinimu ir pasinaudojimu ir pan., trumpiau tariant sukciavimu. ko pasekoje jis tures viska susimoketi ir pan.,

eiti pas teisininkus ar bilinetis neturiu tam lesu. Du mazi vaikai. Gal dabar kitraip paklausiu, siuo metu mano saskaitoj -4100 is 2 anstoliu ar galima kaip nors su jais susitarti, kad nenuskaitinetu visu pinigu, su vyru oficialiai neisiskyre?
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 07, 18:27)
eiti pas teisininkus ar bilinetis neturiu tam lesu.  Du mazi vaikai. Gal dabar kitraip paklausiu, siuo metu mano saskaitoj -4100 is 2 anstoliu ar galima kaip nors su jais susitarti, kad nenuskaitinetu visu pinigu, su vyru oficialiai neisiskyre?

na bandyti visada galima, bet as juos atsimenu is savo patirties kaip labai nesukalbamus ir skaiciuojancius delspinigius ir visa kita ne dienom o valandom doh.gif unsure.gif tokia musu patirtis buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 12 07, 19:41)
na bandyti visada galima, bet as juos atsimenu is savo patirties kaip labai nesukalbamus ir skaiciuojancius delspinigius ir visa kita ne dienom o valandom doh.gif  unsure.gif tokia musu patirtis buvo unsure.gif

O geriau jiem skambinti ar atvaziuoti i ju kontora.?
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 07, 18:18)
Kiek domejausi nieko ten pasirasinet nereikejo viskas elektroniniu budu.
Korteles daremes kartu ir ant tos sutarties buvo viskas surasyta, as net ja nesinaudojau ne karto, tai pirma slaptazodi ir pats susigalvojo. Veliau pasake , kad padare toki ir toki. Man net minties nekilo kazka patikrinti ar itarti panasaus...
Papildyta:

Na buvo ten uzrasyta, bet pasitejau juk artimas zmogus buvo, ir as jo visus slaptazodzius zinojau ,zinoma dabr viska pakeiciau. Ir aisku pripazystu savo kalte, jog laikiau viska kartu


Tame ka jus anksciau surasete yra du kabliukai uz ko galima uzsikabinti: 1) vyras naudojosi jusu el.bankininkyste, 2) paskolos tuoj pat budavo pervedamos i vyro saskaita.

Geriausiai butu kreiptis i teisininka. Kai kurie advokatai trumpas, 10-15 min konsultacijas, teikia nemokamai. Jiems taip pat reikia klientu smile.gif

Ir dar - tai kad laikete viska kartu - jokia ne kalte, taigi cia nereikia prisiimti kaltes.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 12 07, 19:57)
Tame ka jus anksciau surasete yra du kabliukai uz ko galima uzsikabinti: 1) vyras naudojosi jusu el.bankininkyste, 2) paskolos tuoj pat budavo pervedamos i vyro saskaita.

Geriausiai butu kreiptis i teisininka. Kai kurie advokatai trumpas, 10-15 min konsultacijas, teikia nemokamai. Jiems taip pat reikia klientu smile.gif

Ir dar - tai kad laikete viska kartu - jokia ne kalte, taigi cia nereikia prisiimti kaltes.

Dekui uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Pagal gyvenama vieta pirmine teisine konsultacija buna nemokama. O alimentus gaunat? Jei ne- toj pat sutvarkykit, nors kiek papildomu pinigu bus.
Atsakyti
Black Queen, skambinkit anstoliams, tarkitės dėl susitikimo, tada tarkitės dėl mokėjimų dalimis. Kreipkitės į savivaldybę dėl pirminės nemokamos teisinės pagalbos. Duokit į teismą dėl skyrybų (kol neprisidarė dar daugiau skolų, nes jei prisidarys, tai ir jomis pasidalinsit), prisiteiskit išlaikymą vaikams (iš karto, nelaukiant sprendimo dėl skyrybų). Skolų gal ir nenurašys, bet skyrybų metu gali priteisti per pusę. O tai jau geriau nei kad visą mokėt. Be to, ne iš visų lėšų gali nuskaityti (jei neklystu, negali iš vaikų pinigų skolų nurašinėt), taip kad išsiaiškinkit savo teises ir eikit jų gint, nes niekas kitas už Jus to nepadarys. O delsdama skolas tik auginsit.
Atsakyti