Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

Jolleee, tikrai puiki pradzia bigsmile.gif Atpazistu Taiga ir Sarlites sunis smile.gif

As ilgai ieskojau int. parduotuves, kuri turetu kuo daugiau visko, ko man reikejo, deja idealiausio varianto nepavyko rasti. As pirkau is rankdarbiai.com . Tiesa, ziurejau ir uzsienio parduotuves, bet padariau isvada, kad neverta - kainos bent tu akiu, kuriu as norejau (stiklines su kilputemis), buvo labai panasios kaip r LT.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 03 17, 19:30)
Jolleee, tikrai puiki pradzia  bigsmile.gif Atpazistu Taiga ir Sarlites sunis smile.gif
AČIŪ labai aciuks.gif
Taip pat dėkui už nuorodą. Pasižvalgysiu ko jie ten turi smile.gif
Atsakyti
Vaiduuulia zuikiai puikus, jau seniai turiu minti tokius pasigamint bet vis laiko pritruksta.
tati, tavo darbeliai kaip visada originalus, niekur nematyti.
Kas klause del akyciu, tai maciau ju dar Norfoje.
Atsakyti
QUOTE(mimrusikas @ 2012 03 17, 21:09)
Kas klause del akyciu, tai maciau ju dar Norfoje.
Esų tų nusipirkusi smile.gif bet kažkaip, ne visur man jos pritinka. smile.gif
Atsakyti
Ir vėl temą "dalinamės-nesidalinam" gvildenot ax.gif Ne pirmas ir ne paskutinis kartas irnesakyk.gif Ir kaip visada dvi stovyklos hihihi.gif Dar kažkiek suprantu, kai žmogus sukuria originalų darbelį ir nenori dalintis schemute, bet kai nesidalinama internetinėmis schemutėmis, tai jau ne schmoll.gif Maždaug: "Aš sugaišau pusdienį, kol ją radau, tai ir tu pavark, paieškok. Ar ne per gerai čia visoms bus, jei nuorodą dabar imsiu ir įkelsiu...". Man tai visai nepriimtina.

Gal ir ne į temą pateiksiu palyginimą, bet studijų laikais parašius užsienio autoriams laiškus visada gaudavau paštu jų straipsnius. Atšviedavo, išsiųsdavo. Visa tai ir pinigus kainuoja ir laiką. Bet žmonėms svarbiau, kad jų darbais domisi. Ir nė vienas neprieštaravo, kad jų metodikas naudočiau. O metodiką sukurti, tai ne zuikutį nunerti ax.gif Paprašydavo juos darbe paminėti, be jų žinios neplatinti ir "prašom naudokis". Dar patys savo iniciatyvą įdėdavo medžiagos, kuri mano temai galėtų tikti. Tai gal vis tik mūsų tauta "Aš radau, laiką gaišau, pati ieškok, gaišk laiką. O jei per dieną ieškojimo vis tiek nesugebėjai rasti, tai esi žiopla ir schemos nenusipelnei".

Na taip, kartais pikta, kai net nepažiūri temose, nepaieško per google ir iškart prašo, arba visą schemą nori, kad kas nors išverstų, bet kai žmogus paklausia dėl kelių akyčių, man būtų gėda nepagelbėti. Aš su rusų kalba gerai draugauju, bet šįkart nu niekaip nesupratau iš aprašymo kaip toje viejoje reikėtų nerti ax.gif

Ale ir prirašiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 18 kovo 2012 - 16:00
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 18, 17:59)
Ir vėl temą "dalinamės-nesidalinam" gvildenot ax.gif


Aš irgi į tą pačią tema. Schemomis beveik nesinaudoju nebent reikia kokią sudėtingesnę gėlytę ar nėrnuką nunert, o aprašymus iš viso tingiu skaityt, todėl kartais pačiai būna nesmagu, kai kas nors SM schemos paprašo... Užtad kai reikia ką nors vienodo nuraisgyti - tikra kančia, nes būnu pamiršusi, kaip ankstesnį dariau blush2.gif

Reikės prie progos dviejų meškučių nuotraukas įkelti - dariau broliukams, norėjosi, kad būtų panašūs, o gavosi - taip kaip gavosi.
Atsakyti
ateinu ir pasigirti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 03 16, 23:23)
Vaiduuulia, ieškojau ieškojau aš to žaisliuko, bet neradau  doh.gif Nepamenu tiksliai, kurioj vietoj jis pas mane buvo, aš turėsiu jį mintyje, jei visgi rasiu - būtinai parodysiu.

Nieko tokio, vis tiek galvoj minčių daugiau nei laiko jas įgyvendinti. smile.gif

QUOTE(tati @ 2012 03 17, 01:15)
Vaiduulia dar klausei, kur realizuoti. Na pradziai galima artimiesiems, draugams, jei turi nedideliu vaikuciu - darzelin. Dar galima i kokia muge nueiti ir ten parduoti. As kol kas viska per pazistamus ir draugus "realizuoju", kol visi norintys neapsirupins biggrin.gif Pirmuosius kai dariau tai irgi galvojau, kur as juos visus deisu, nes procesas labai patiko ir jie eme gana greitai kauptis. Tai ta kaledine labdaros muge buvo labai puiki proga gera darba padaryti, kitoje vel butinai dalyvausiu.
Ai, dar yra tokia sauni iniciatyva pasauline: http://thetoysociety.blogspot.com/

Aha, darželio variantą jau apgalvojau ir manau pora zuikių išsiųsiu ten sutikti Velykas. smile.gif Kol kas tikriausiai tik draugams ir dovanočiau, nes pakankamai kritiškai žiūriu į savo darbelius... blush2.gif Bet sau turbūt visada sunkiausia įtikt. smile.gif

QUOTE(mimrusikas @ 2012 03 17, 23:09)
Vaiduuulia zuikiai puikus, jau seniai turiu minti tokius pasigamint bet vis laiko pritruksta.

Ačiū. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


labai gražūs visų žaisliukai, ypač žaviuosi tati kuriamais grožiais bigsmile.gif

aš numezgiau dukrytei štai tokį meškiuką iš siūlų likučių ax.gif meškis su šiokiais tokiais trūkumais, bet svarbu dukrytės jau mylimas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erossa: 21 kovo 2012 - 18:02
mielas meskiukas wub.gif
Atsakyti
Man patiko meskiukas smile.gif Ir darbo kiek cia ideta!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelmante: 22 kovo 2012 - 15:13
mergaites, gal turit nertu avinuku pavyzdziu, galima ir be schemu,o tai nelabai randu verysad.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti