Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

Merginos,gal zinote kur yra pirkti internetineje parduotuveje ovaliu prisiuvamu akiu,nes kur ziuriu,tai visur priklijuojamos sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaR: 10 balandžio 2012 - 16:58
Sveikos, noriu pasigirti savo darytomis lėlėmis lėlių teatrui - auklėtoja paprašė, tai mezgiau-siuvau Raudonkepuraitės herojus.
user posted image
user posted image
Pati lėlė - ant kinietiškų pagaliukų numegsta galvytė ir prisiūta "suknelė"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2012 04 10, 17:58)
Merginos,gal zinote kur yra pirkti internetineje parduotuveje ovaliu prisiuvamu akiu,nes kur ziuriu,tai visur priklijuojamos sad.gif


Aš akytes artmanijoj perku, peržiūrėjau visą savo turinį, tai nėr ten ovalių prisiuvamų.
Bet priklijuojamos gerai su karštais klijais prisiklijuoja. Jau neatlupsi. Tik su medžiaga ar akį išardysi...
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 04 11, 14:53)
Aš akytes artmanijoj perku, peržiūrėjau visą savo turinį, tai nėr ten ovalių prisiuvamų.
Bet priklijuojamos gerai su karštais klijais prisiklijuoja. Jau neatlupsi. Tik su medžiaga ar akį išardysi...

Na man reikia prisiuti prie nerto zaislo,tai manau klynai nelaikys,tuo labiau,kad zaislas vaikui priklijuoti man labai nesaugu,dar nuples ir suvalgys.
Niekas neturite savo arsenaluose tokiu akyciu didesniu?Labai reikia ir niekaip nerandu,labai pagelbetumete ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2012 04 12, 10:02)
Na man reikia prisiuti prie nerto zaislo,tai manau klynai nelaikys,tuo labiau,kad zaislas vaikui priklijuoti man labai nesaugu,dar nuples ir suvalgys.
Niekas neturite savo arsenaluose tokiu akyciu didesniu?Labai reikia ir niekaip nerandu,labai pagelbetumete  ax.gif

O kokio dydžio reikia? Pas mane yra kažkokios, bet nežinau ar tiktų smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(vilmeta @ 2012 04 03, 15:38)
Velykų zuikutė Dorotėja
Kokia miela zuikutė smile.gif
QUOTE(artist_e @ 2012 04 04, 10:03)
Labai mėgstu aveles - ir gyvas, ir nertas  happy.gif  bet savo avies žaisliuko dar neturiu, tad tik įkvėpimui (o ne kopijoms rolleyes.gif)  įkeliu keletą idėjų iš interneto
Kiek skirtingų avyčių - man labiausiai patiko su nagiukais wub.gif
QUOTE(femina @ 2012 04 04, 10:16)
o cia manoji avele
Simpatiška aviukė 4u.gif
QUOTE(Terra's galerija @ 2012 04 05, 19:36)
štai čia manasis Velykų zuikis
Koks fainas thumbup.gif Ausys tokios smagios smile.gif
QUOTE(mimrusikas @ 2012 04 07, 09:57)
Nepaliko ir manes abejinga tati padekliukai, taigi ir as savo imprivizacija rodau.
Geros improvizacijos thumbup.gif
QUOTE(AnTara @ 2012 04 07, 12:21)
Norėjau paklaust: o Jūs žaisliukus pagal schemas neriate ar iš akies?
Iš akies. Esu tik vieną darbą dariusi grynai pagal rastą pavyzdį, bet net tuo atveju schemos nežiūrėjau, viską dariau iš akies.
QUOTE(mimrusikas @ 2012 04 09, 21:13)
Stai triju dienu rezultatas: DAMA IS PARYZIAUS
Oho bigsmile.gif Super, originalu, gražu, įdomu thumbup.gif Naudojai gal vielutes, kad gražiai stovėtų?
QUOTE(draugė_lija @ 2012 04 11, 12:59)
Sveikos, noriu pasigirti savo darytomis lėlėmis lėlių teatrui - auklėtoja paprašė, tai mezgiau-siuvau Raudonkepuraitės herojus.
Liuks smile.gif Vilkas, kiek matau, tai visas nertas ir dar gauruotas smile.gif
QUOTE(JulijaR @ 2012 04 10, 16:58)
Merginos,gal zinote kur yra pirkti internetineje parduotuveje ovaliu prisiuvamu akiu,nes kur ziuriu,tai visur priklijuojamos sad.gif
Žinok, kiek kur beieškojau (o ieškojau ir LT, ir užu sienos), tai nemačiau ovalių nepriklijuojamų g.gif Į galvą ateina tik du variantai - sagos (nemažos akys gaunasi) ir pačiai nunerti. Aš klijais irgi nepasitikiu schmoll.gif Ypač, jei tai žaislas vaikui...

--
Rodau savo naujienas:
user posted image
Ją rasite mano bloge

ir rimtuolis Sirius
user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif
labai grazu man nerti zaisliukai, taip miela ir silta wub.gif
Pabandziau ir as savo dukrytei nunerti alien rabbit, stai jis user posted image , aisku, nera ko lyginti su jusu grazuciais darbeliais, bet cia mano dar tik pirmas, bandysiu Jus vytis biggrin.gif
Atsakyti
tati,varlyte laaabai simpatiska wub.gif
Papildyta:
user posted image
Cia mano paskutinis Lepeskis fotosesijoje biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif.

Visoms auksarankėms už gražius originalius žaisliukus 4u.gif.

O čia paskutinieji mano darbeliai
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti

Cia mano paskutinis Lepeskis fotosesijoje biggrin.gif
[/quote]
jau koks fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egmilia @ 2012 04 12, 19:40)

Kokia nuostabi pelytė bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif nereali, norėčiau tokios wub.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
koki grožių čia prisiužiūrėjau wub.gif kokie kruopštūs ir gražūs darbeliai wub.gif wub.gif apžavėta visiškai likau 4u.gif
labai norėčiau pagalbos,gal kuri žinote kokią nuorodą ar pavyzdį kokį,kaip nunerti laivelį? būčiau laaaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti