Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

Sveikutės 4u.gif kiek čia gražių žaisliukų wub.gif
Atnešu ir savus parodyt smile.gif
Panelė dantukė
user posted image

Ir meškutė. Ji pilnai visa megzta.. tikrai ne siūta iš pliušo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2013 05 06, 10:54)
Sveikutės  4u.gif  kiek čia gražių žaisliukų  wub.gif
Atnešu ir savus parodyt smile.gif
Panelė dantukė



Labai faina idėja su Panele dantuke thumbup.gif , o meškutis atrodo kaip siūtas, iš karto nepasakysi, kad nertas. Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2013 05 06, 09:54)


meškutė tiesiog tobula wub.gif gal galima raštą? blush2.gif
Atsakyti
Dėkoju 4u.gif
Kad kažkokio specialaus rašto nėra.. mezgiau be schemos.. iš galvos.. g.gif visa meškutė megzta gerom akim geroj pusėj ir blogom akim blogoj pusėj, nosytė ir kojos formuojamos platinant ir siaurinant mezginį. Ilgokai aš mezgiau-ardžiau pirmąjį meškį, kol gavau tai ko norėčiau.. Ši meškutė jau trečias žaislas-meškinas. Pirmąjį meškį megzdama tai bandžiau kopijuot nete rasto meškino nuotrauka.. Numezgiau vargais negalais.. lyg ir gavosi panašus, bet dabar neturiu foto.. vėliau įmesiu. 4u.gif Antrąjį jau bandžiau atkartot kaip pirmąjį, bet gavosi kažkaip kitoks.. jis dar be rūbų.. O šis trečias gavosi vėl kitoks-palyginus su dviem pirmasiais šitas man gavosi toks storesnis.. Kiekvieną megzdama vis kažką keičiu, nes užsirašyti tingiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 04 26, 17:15)
nėriau pagal jos schemą: pelėdų šeimyną angliškai 4u.gif

doh.gif is manes tokia nereja, kad moku tik schemas skaityt, nieko nesuprantu toj angliskoj schemoj verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(ruttaly @ 2013 05 03, 18:13)
Sveikos gyvos, žiūriu niekas neneria, turbūt daržuose lindi  ax.gif
aš nunėriau dar vieną žirafą, tik šįkart patobulinau nėrimo schemą pagal save. Taigi, štai misteris žirafinas (drauge su margąja žirafa):

user posted image

Nuostabios, sakykit, schemute turit angliskai? doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almasau @ 2013 05 08, 14:53)
doh.gif is manes tokia nereja, kad moku tik schemas skaityt, nieko nesuprantu toj angliskoj schemoj  verysad.gif
Papildyta:

Nuostabios, sakykit, schemute turit angliskai?  doh.gif  smile.gif


deja taip smile.gif aš schemas rašau angliškai, nes taip nert išmokau smile.gif bet kad ten paprasta..

sc - žemas stulpelis
dec - sujungimas, siaurinimas (nežinau kaip lietuviškai), bet tas, kur skylių nepalieka
hdc - kai yra stulpelis su užmetimu, bet pertrauki siūlą vieną kartą per visas akis..o jeigu neaišku, tai youtube įvedi ir ten parodo wink.gif
ch - grandinėlė
MR, magic ring - tai, kai padarai stebuklingą slankiojantį žiedą ir ten ant jo neri, o paskui sutrauki, kad skylės neliktų..tikrai nežinau, kaip lietuviškai tai vadinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 05 08, 18:14)
deja taip smile.gif aš schemas rašau angliškai, nes taip nert išmokau smile.gif bet kad ten paprasta..

sc - žemas stulpelis
dec - sujungimas, siaurinimas (nežinau kaip lietuviškai), bet tas, kur skylių nepalieka
hdc - kai yra stulpelis su užmetimu, bet pertrauki siūlą vieną kartą per visas akis..o jeigu neaišku, tai youtube įvedi ir ten parodo wink.gif
ch - grandinėlė
MR, magic ring - tai, kai padarai stebuklingą slankiojantį žiedą ir ten ant jo neri, o paskui sutrauki, kad skylės neliktų..tikrai nežinau, kaip lietuviškai tai vadinas smile.gif


dar prisiminiau, kad priklauso ir nuo to, kokį nėrimą pasirenki, amerikietišką ar britišką. Mano amerikietiškas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 05 09, 10:39)
dar prisiminiau, kad priklauso ir nuo to, kokį nėrimą pasirenki, amerikietišką ar britišką. Mano amerikietiškas..  mirksiukas.gif

labai aciu, pameginsiu pastudijuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 05 03, 18:13)
Sveikos gyvos, žiūriu niekas neneria, turbūt daržuose lindi  ax.gif
aš nunėriau dar vieną žirafą, tik šįkart patobulinau nėrimo schemą pagal save. Taigi, štai misteris žirafinas (drauge su margąja žirafa):

user posted image

pagal kokia schema jos nertos? blush2.gif
Atsakyti
senokai lankiausi, smagu tiek grožių matyti 4u.gif mano paskutinieji, atsiprasau uz foto kokybe 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kshatrija kokie superiniai thumbup.gif Cia is galvos nerei? thumbup.gif

rodaus su jau padovanota meskyte biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(doma_ @ 2013 06 18, 13:17)
Kshatrija kokie superiniai  thumbup.gif Cia is galvos nerei?  thumbup.gif



Žiūrėdama filmuką "Žaislų istorija" 4u.gif

Atsakyti